Misiek Koterski i Viola Kołakowska Konflikt w Agent-Gwiazdy 4 Misiek Koterski i Viola Kołakowska Agent Gwiazdy 4
Misiek Koterski i Viola Kołakowska
instagram
1/4
Misiek Koterski i Viola Kołakowska
East News

 

Kilka dni temu poznaliśmy pełną listę uczestników programu "Agent.Gwiazdy"! W kolejnej czwartej już edycji nie zabraknie znanych nazwisk. Jak wcześniej spekulowano zobaczymy m.in. Edytę Górniak, Andrzeja Gołotę, Miśka Koterskiego czy Violę Kołakowską. Gdy gwiazdy wróciły do Polski, media zaczęły więcej pisać o tym, co działo się na planie show. W kuluarach mówiło się o ostrym konflikcie między Kołakowską i Koterskim. Aktor postanowił skomentować plotki na Instagramie! Co napisał?

 

Zobacz też: TVN ujawnił pełen skład czwartej edycji "Agent Gwiazdy"!

2/4
Konflikt w Agent-Gwiazdy 4
ONS.pl

 

Jak napisał "Fakt", była partnerka Tomasza Karolaka poza kamerami przechwalała się, że miała zagrać w zagranicznym filmie.

Ona poza kamerami opowiadała, że miała zagrać w filmie o Jamesie Bondzie i mogła zrobić wielką karierę na świecie. On to obśmiał i otwarcie stwierdził, że jej nie wierzy. Wtedy zaczęła się jatka – zdradził informator „Faktu”.

3/4
Misiek Koterski i Viola Kołakowska
instagram

 

Do publikacji tabloidu Koterski odniósł się na Instagramie.

Właśnie dowiedziałem się z jednego z bardziej szanowanych portali plotkarskich o mojej wielkiej nienawiści z Violą Kołakowską podczas nagrań do programu "Agent". To właśnie tak ta nienawiść wyglądała jak na załączonym obrazku. Violka, ściskam Cię mocno, ty jędzo - napisał Michał i pokazał zdjęcie z Kołakowską.

Jak widać, były to tylko plotki. Gwiazdy dogadują się ze sobą świetnie! 

4/4
Agent Gwiazdy 4
instagram

Kolejną edycję "Agenta" zobaczymy już wiosną przyszłego roku! Będziecie oglądać?