Hubert Urbański też ma problem z łatwymi pytaniami

Oglądając "Milionerów" zawsze dziwi nas, że ktoś nie zna odpowiedzi na z pozoru banalnie pytanie. Czy takie podejście ma również sam prowadzący, Hubert Urbański? O tym powiedział w rozmowie z Vivą! Okazuje się, że gwiazdor jest bardzo wyrozumiały dla wszystkich uczestników, bo wie, jak z wielkim stresem wiążę się uczestnictwo w teleturnieju. Przyznał się również, z jakim pytaniem sam miał ogromny problem. 

Zobacz także: Wpadka w "Milionerach" przy pytaniu o Zbigniewa Wodeckiego!

Udział w "Milionerach" to dla każdego uczestnika spore wyzwanie. Program ogląda kilka milionów ludzi, a więc trema jest dodatkowo jeszcze większa. Przecież każda wpadka w sieci jest głośno komentowana... 

Zobacz: "Milionerzy": Uczestnik nie znał odpowiedzi na banalne pytanie o rosół. Poprosił o koło ratunkowe!

A co robi sam Urbański, kiedy widzi, że uczestnik ma problem z odpowiedzią na proste (dla większości) pytanie? Z jakim on sam miał kłopot?

Musimy przez to przejść. Piętnaście lat temu padło pytanie o klasyczny styl pływacki, do wyboru była żabka i kraul. Byłem święcie przekonany, że klasycznym i eleganckim stylem jest kraul, a to była pospolita żabka. Gdybym grał, odpadłbym, a dla wielu Polaków jest to z pewnością pytanie banalne. Zawsze powtarzam z uporem maniaka: pamiętajcie, że siedząc przed telewizorem i mieszając herbatę, nie czujecie nawet części tego stresu co ten człowiek, który siedzi w studio, przed kamerami. Kiedy mówicie: jak on może tego nie wiedzieć, spróbujcie sobie wyobrazić, że to wy pocicie się na tym fotelu. Wtedy już nie jest tak komfortowo.

Zobacz: 4 sposoby na zarabianie w domu

A czy kiedykolwiek chciało mu się śmiać z powodu wpadki uczestnika?

Ja jestem bardzo powściągliwy w tych reakcjach. Nie gram, niczego nie ryzykuję, więc mam do tego większy dystans i mniejsze emocje. Ja ten program robię dwadzieścia lat. Moją naczelną emocją jest wyrozumiałość. - mówi w Vivie!

Oglądacie "Milionerów"?

Zobacz także: Wygrałbyś milion w "Milionerach"? Oto 12 pytań, które padły w programie! A pytanie za milion... Znasz odpowiedź? QUIZ

Huber Urbański od lat jest gospodarzem hitowego teleturnieju TVN! 

Hubert Urbański
ONS

 

Hubert Urbański

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy