Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

Milionerzy: Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? Pytanie za pół miliona!

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?" okazało być się najtrudniejszym pytaniem z 224. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy"Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 500 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

Pierwszym dniem XXI wieku był? - pytanie za 250 000 złotych

224. odcinek dzisiejszego programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Judyty Perczak. Pytanie za 250 000 złotych z pozoru wydaje się łatwe. Jednak trzeba się nieco zastanowić nad odpowiedzią, gdyż daty niekiedy są mylące. Na szczęście uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź.

A: 31 grudnia 1999 roku

B: 1 stycznia 2000 roku

C: 31 grudnia 2000 roku

D: 1 stycznia 2001 roku

Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? - pytanie za 500 000 złotych

Judyta grała fenomenalnie do momentu pojawienia się tego pytania "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?. Nie miała ona pojęcia jaka odpowiedź na pytanie za 500 000 złotych jest prawidłowa. Postanowiła poprosić o pomoc publiczność - najwięcej osób postawiło na dobrą odpowiedź, choć różnice głosów były nieznaczne. Uczestniczka nie zaufała jednak publiczności i wyszła ze studia z 250 000 złotych.

A: z przędzy jedwabników

B: ze złota

C: z końskiego włosia

D: z wydzieliny małży

Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z nowoczesnym typem lampy?

Trzeba jednak pamiętać, że publiczność nie zawsze stawia na prawidłową odpowiedź. Kolejna uczestnika Agnieszka Bernatek miała okazję się o tym przekonać. Publiczność doradziła jej błędną odpowiedź C w pytaniu "Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z nowoczesnym typem lampy?". Kierując się głosami publiczności, źle odpowiedziała na pytanie za 5000 złotych i wygrała jedynie najniższą sumę gwarantowaną.

A: podbierak

B: wędka

C: błystka

D: spławik

Zobacz także: Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion!

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 224. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 17 lutego 2020 roku? Znalibyście odpowiedź na pytanie "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?"?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22