Hubert Urbański na planie show Milionerzy
Eastnews
TV-Show

Najbardziej podchwytliwe pytania z "Milionerów"! Sprawdź, czy wygrałbyś milion!

Rozwiąż nasz QUIZ :)

Oto QUIZ z "Milionerów"! Specjalnie dla was wybraliśmy najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy siedząc na wprost Huberta Urbańskiego miałbyś szansę wygrać milion! Zaczynamy nasz QUIZ! 1, 2, 3... START!

 

Zobacz też: "Milionerzy": Na to pytanie uczestnik wykorzystał WSZYSTKIE koła ratunkowe! Było aż tak trudne?

Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News
TV-Show
"Milionerzy": Uczestnik wykorzystał koło ratunkowe na pierwszym pytaniu! A było tak banalnie proste...
Zadzwonił do mamy. Znała odpowiedź?

Uczestnik "Milionerów" wykorzystał koło ratunkowe na pierwszym pytaniu! Witold Milczarek kompletnie nie znał odpowiedzi na pytanie za 500 złotych, dlatego postanowił, że zadzwoni do mamy. Jak się okazuje czasem najprostsze pytania mogą okazać się tymi najtrudniejszymi! Czego dotyczyło tym razem pytanie za 500 złotych?   Zobacz: Doda i Małgorzata Rozenek w "Milionerach"! O co chodzi?   Uczestnik "Milionerów" zadzwonił do mamy na pierwszym pytaniu Nauki ścisłe to coś, co wielu ludziom sprawia problemy. Kiedy gra toczy się o milion złotych należy spodziewać się pytań z różnych dziedzin. Tym razem matematyczne pytanie w "Milionerach" pojawiło się już przy kwocie 500 złotych, a Witold Milczarek musiał zadzwonić do mamy. Pytanie dotyczyło figury geometrycznej, jaką jest trapez: Ile wierzchołków ma trapez? A. trzy B. cztery C. pięć D. sześć Na szczęście okazało się, że mama znała odpowiedź na to pytanie i wskazała poprawną odpowiedź. Trapez ma oczywiście 4 wierzchołki.    Zobacz:  Takiego pytania w "Milionerach" jeszcze nie było! Hubert Urbański... aż się zawstydził   Uczestnik wykorzystał koło ratunkowe na pierwsze pytanie   Pytanie dotyczyło trapezu.

Pytanie w Milionerach
TV-Show
"Milionerzy": Uczestnik wykorzystał dwa koła na jedno pytanie i... odpadł! Było aż tak trudne?
"Milionerzy": Uczestnik wykorzystał dwa koła na jedno pytanie i... odpadł! Było aż tak trudne?

"Milionerzy": Jeden z uczestników w czwartkowym odcinku programu wykorzystał aż dwa koła ratunkowe na jedno pytanie i tak odpadł! A chodziło o... uniwersał połaniecki!  Kto wydał uniwersał Połaniecki? A. Henryk Sienkiewicz B. Stanisław Połaniecki C. Jakub Szela D. Tadeusz Kościuszko Zobacz:  W "Milionerach" padło pytanie o Kubę Wojewódzkiego! Internauci oburzeni! Dlaczego?   Uczestnik na początku postanowił poprosić o pomoc publiczność, która wskazała na odpowiedź D. Ten jednak się wahał pomiędzy C i D i wziął kolejne koło - "pół na pół". Zostały odpowiedzi... C i D. Ostatecznie zdecydował się na odpowiedź C, jednak poprawna to D.  Uniwersał połaniecki (właściwie Uniwersał urządzający powinności gruntowe włościan i zapewniający dla nich skuteczną opiekę rządową, bezpieczeństwo własności i sprawiedliwość w komisjach porządkowych) – akt prawny wydany przez Tadeusza Kościuszkę 7 maja 1794 w okolicach miasta Połaniec - czytamy na Wikipedii.  Znaliście odpowiedź na to pytanie? Zobacz także:  "Milionerzy" - uczestniczka blisko miliona! Pytanie do przyjaciela i... katastrofa większa niż u Rusin i Kraśko!    

Pytanie w Milionerach
TV-Show
"Milionerzy" - uczestniczka blisko miliona! Pytanie do przyjaciela i... katastrofa większa niż u Rusin i Kraśko!
Ups...

Przykra sytuacja w "Milionerach"! Jedna z uczestniczek, Sylwia, grała o 125 tysięcy złotych, zachowując wszystkie koła ratunkowe, a więc była praktycznie krok od miliona. Przy "telefonie do przyjaciela" wydarzyła się jednak niespodziewana sytuacja... Jeszcze gorsza niż w przypadku Rusin i Kraśko! Zobaczcie!   Milionerzy: "Przyjaciel" źle podpowiedział uczestniczce! Pytanie za 125 tysięcy brzmiało następująco: Ile powstań śląskich było w latach 1919-1920: a. 5 b. 4 c. 3 d. 2    Sylwia, przyszła dentystka, wykorzystała jedno z trzech kół, które jeszcze miała - telefon do przyjaciela, który pasjonuje się historią. Kolega uczestniczki pewnie stwierdził, że poprawna odpowiedź to C - 3, którą zaznaczyła. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. W latach 1919-1920 miały miejsce 2 powstania śląskie, a trzecie - w 1921 roku. Poprawną odpowiedzią była więc opcja D.   Więcej: Iga Lis o występie Kingi Rusin w "Milionerach"   Uczestniczka ostatecznie wygrała gwarantowane 40 tysięcy złotych. Szkoda...   Zobacz:  "Milionerzy": Na to pytanie uczestnik wykorzystał WSZYSTKIE koła ratunkowe! Było aż tak trudne?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner