Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Sylwia Madeńska i Mikołaj z Love Island na kolacji

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" pochwalili się kolejnym gorącym zdjęciem! Między nimi jest chemia!

Sylwia Madeńska i Mikołaj z Love Island na kolacji

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" z dnia na dzień coraz bardziej zaskakują swoich fanów. Na ich kontach na Instagramie można obserwować kulisy ich relacji. Zwycięzcy "Love Island" chętnie chwalą się każdym mile spędzonym dniem. Ostatnio zdecydowali się nawet pokazać pełne namiętności zdjęcie z... kuchni! Zobaczcie sami, jak rozkwita ich uczucie!

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" chwalą się namiętnym zdjęciem 

Mikołaj i Sylwia poznali się w programie "Love Island". Jednak nie od razu narodziło się między nimi uczucie. Początkowo próbowali stworzyć związki z innymi uczestnikami show Polsatu. W końcu jednak uznali, że to oni są sobie pisani. 

Po zakończeniu programu wiele osób zadawało sobie pytanie, czy ten związek przetrwa. Okazuje się, że nie tylko przetrwał, ale stał się jeszcze mocniejszy. Mikołaj i Sylwia poznali swoich bliskich. Teraz zaczynają także myśleć o tym, aby zamieszkać razem. 

Zobacz także: Mikołaj będzie zazdrosny o pracę Sylwii? Wiemy, czym zajmie się zwyciężczyni "Love Island"!

Na razie jednak Mikołaj i Sylwia mieszkają oddzielnie. To nie przeszkadza im w tym, aby spędzać wspólnie każdą wolną chwilę. Sylwia pochwaliła się na Instagramie, jak upływa im niedziela. Przy okazji opublikowała również pełne namiętności zdjęcie z Mikołajem, które rozpala zmysły!

Uwielbiam wspólne poranki 🥰. Budząc się obok ukochanej osoby, od razu mam więcej chęci do działania 💪. Dziś niedziela na sportowa razem z moimi @mikolaj_jedruszczak_official ❤️ w planach siłownia, taniec, tenis, a na deser romantyczna kolacja 😌 - napisała pod fotografią Sylwia.

To zdjęcie naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Uważacie, że Sylwia i Mikołaj pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Mikołaj i Sylwia z
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12