Michel Moran na konferencji MasterChef'a

"MasterChef" był hitem czy klapą stacji TVN? Wiemy, ile oób oglądało ostatnią edycję show!

Michel Moran na konferencji MasterChef'a

Ile osób oglądało ostatnią edycję programu "MasterChef"?  Zaledwie kilka dni temu zakończyła się szósta odsłona kulinarnego show TVN. Jak już wiecie, nowym MasterChefem został Mateusz Zielonka, który w wielkim finale wygrał z Damianem Sobkiem i Mateuszem Guncelem. Po zakończeniu szóstej edycji programu przyszła pora na podsumowania. Show TVN ogląda coraz więcej osób? A może "MasterChef" stracił widzów? My już znamy wyniki oglądalności!

 

Wyniki oglądalności "MasterChefa"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl szóstą edycję "MasterChefa" oglądało średnio 2,40 mln widzów! TVN w czasie nadawania programu znajdował się na pozycji wicelidera na rynku telewizyjnym. Stacja przegrywała jedynie z TVP1, która w czasie trwania "MasterChefa" pokazywała prognozę pogody, serial "Dziewczyny ze Lwowa" oraz początek programu "Rolnik szuka żony".  Co ciekawe, w grupach wiekowych 16-49 i 16-59 stacja TVN znajdowała się na pierwszym miejscu pod względem oglądalności. Okazuje się, że najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek kulinarnego show. "MasterChef" przyciągnął wówczas 3,02 mln widzów!

 

Przypominamy, że piątą edycję show oglądało średnio 2,43 mln widzów. Wygląda więc na to, wyniki najnowszej edycji są prawie identyczne. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl wpływy z reklam pokazywanych w czasie emisji szóstej edycji "MasterChefa" wyniosły 45,40 mln złotych. 

 

Wy również oglądaliście kulinarne show TVN?

 

Zobacz także: Skrajne emocje po zwycięstwie Mateusza Zielonki w "MasterChefie"! "Niezasłużona wygrana!"

 

Mateusz Zielonka wygrał szóstą edycję programu "MasterChef".

Finał "Masterchef 6" - Mateusz Zielonka
TVN

 

Program oglądało średnio 2,40 mln widzów.

Anna Starmach, Magda Gessler
ONS

Więcej na temat MasterChef
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29