Natalia Paździor, Bartek Kwiecień, Julka Cymbaluk - zwycięzcy MasterChef Junior
Mat. prasowe
TV-Show

MasterChef Junior: Nie tylko Paździor, Cymbaluk i Kwiecień. Jak zmienili się pozostali finaliści? 

MasterChef Junior: Nie tylko Paździor, Cymbaluk i Kwiecień. Jak zmienili się pozostali finaliści? 

MasterChef Junior już od 6. edycji cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieci w wieku od 8 do 12 lat zaskakują widzów niesamowitą wiedzą i zdolnościami kulinarnymi. Potraw, które serwują jurorom w programie nie wymyśliłby nie jeden dorosły. Ich pomysły na menu spokojnie mogłyby znaleźć się w najlepszych polskich restauracjach. Niedługo poznamy szóstego polskiego MasterChefa Juniora, tymczasem... przypominamy finalistów pozostałych edycji! Tylko spójrzcie, jak się zmienili! Niektórych trudno jest poznać! 

Zobacz także: "MasterChef Junior": Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję i zmieniła się nie do poznania! Jest teraz prześliczną nastolatką

Dziś finał "MasterChef Junior! Oto jak zmienili się zwycięzcy poprzednich edycji! Oto Natalia, Julka, Bartek, Paulina i Gaja

MasterChef Junior: Jak zmienili się finaliści poprzednich edycji? 

Natalia Paździor to zdecydowanie najpopularniejsza i pierwsza w Polsce dziewczynka, która otrzymała tytuł MasterChefa Juniora. Dziś jest już 17 latką i zachwyca urodą, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jednak czy pamiętacie pozostałych finalistów? W pierwszej edycji show dużą popularność zdobyli Luiza Baaziz oraz Jakub Tomaszczyk i Mateusz Truszkiewicz, którzy wraz z Natalią zmierzyli się w ostatecznym starciu w wyścigu po statuetkę pierwszego w Polsce MasterChefa Juniora. 

Jakub Tomaszczyk, Luiza Baaziz i Mateusz Truszkiewicz MasterChef Junior 1
Mat. prasowe

Jakub Tomaszczyk po swoim udziale w MasterChefie Juniorze nie zatracił pasji do gotowania. Jako młody kucharz prowadził wiele warsztatów kulinarnych dla uzdolnionych i zainteresowanych kulinariami dzieci. Gotowanie nie jest jednak jego jedynym hobby. Na jego Instagramie znajdziemy sporo zdjęć z podróży. Nastolatek uwielbia również uprawiać sport. 

Luiza Baaziz zmieniła się nie do poznania! Trudno się dziwić, w końcu od premiery pierwszej edycji MasterChefa Juniora minie w tym roku 6 lat. 17-letnia Luiza nie jest zbyt aktywna na Instagramie, jednak w sieci można znaleźć kilka jej zdjęć z wakacji. 

Mateusz Truszkiewicz nie zatracił swojej radości, z której zapamiętaliśmy go w programie. Prawda, że niewiele się zmienił? 

Jakub Tomaszczyk, Luiza Baaziz i Mateusz Truszkiewicz MasterChef Junior 1 - jak się zmienili
Instagram

W drugiej edycji MasterChefa w najlepszej trójce znaleźli się Julka Cymbaluk, Zosia Zaborowska i Patryk Piskosz. Każdy z nich reprezentował swój własny i charakterystyczny sposób na gotowanie. A jak wyglądają dzisiaj? Przesuńcie niżej, aby zobaczyć ich aktualne zdjęcia! Możecie się zaskoczyć! 

Patryk Piskosz, Zosia Zaborowska i Julia Cymbaluk MasterChef Junior 2
Mat. prasowe

Patryk Piskosz wyrósł na przystojnego nastolatka. Jak widać na poniższym zdjęciu, nie zatracił miłości do gotowania, a na jego Instagramowym profilu wciąż można znaleźć unikalne pomysły na pyszne potrawy. A zdjecia jego kulinarnych propozycji naprawdę imponują! Nic dziwnego, w końcu to jeden z najlepiej gotujących młodych kucharzy w Polsce. Patryk oprócz gotowania uwielbia również podróże, które chętnie relacjonuje w sieci. 

Julka Cymbaluk to zwyciężczyni drugiej edycji MasterChefa Juniora. Gdy sięgnęła po statuetkę najlepiej gotującego dziecka w Polsce miała zaledwie 10 lat. Wyróżniała się nie tylko dużym talentem ale przede wszystkim empatią i opanowaniem w kuchni. Dziś trudno w niej rozpoznać, tę dziewczynkę, którą znamy z telewizji. Julia Cymbaluk kontynuuje nie tylko swoją pasję do gotowania, ale również ćwiczy gimnastykę artystyczną. Poza tym jest ambasadorką polskiej marki piżam oraz butów sportowych. Niedawno wydała własnego ebooka pt. „SmaczeGO. Lunch boxy dla małych i dużych”. Regularnie prowadzi również warsztaty i webinary o gotowaniu. 

Zosia Zaborowska to finalistka drugiej edycji MasterChefa Juniora. Po udziale w programie często prowadziła warsztaty kulinarne. Zosia nie jest aktywna na Instagramie. Na jej koncie można znaleźć tylko dwa zdjęcia. Aktualne i za czasów MasterChefa Juniora. "Znajdź róźnice" - podpisała. No właśnie. Poznalibyście ją? 

Patryk Piskosz, Zosia Zaborowska i Julia Cymbaluk MasterChef Junior 2 - jak się zmienili
Instagram

Przyszedł czas na trzecią edycję show! W MasterChefie Juniorze 3 do finałowego starcia doszło pomiędzy Aniką Ćwiek, Bartkiem Kwietniem oraz Hanną Kandorą. Jak wyglądają dziś? W tym roku minie trzy lata od premiery w telewizji. 

Anika Ćwiek, Bartek Kwiecień, Hanna Kandora z MasterChef Junior 3
Mat. prasowe

Anika Ćwiek zmieniła się nie do poznania! W sieci śledzi ją ponad 8 tysięcy fanów. Niestety w ostatnim czasie nie jest aktywna w sieci. 

Bartek Kwiecień to zwycięzca 3. edycji MasterChefa Juniora. Na Instagramie udało mu się zgromadzić ponad 8 tysięcy fanów. Niestety podobnie jak Anika nie jest zbyt aktywny w sieci. Natomiast jego dotychczasowych wpisów można wywnioskować, że uwielbia nie tylko gotować ale również podróżować. 

Zobacz także:  Bartek Kwiecień to jedyny chłopiec, który został MasterChefem Juniorem! Jak dziś wygląda?

Hania Kandora z MasterChefa Juniora 3 również nie jest miłośniczką Instagrama. Ostatnie zdjęcia na jej profilu pojawiły się naprawdę dawno. Z fotografii, które publikowała w poprzednich latach można wywnioskować, że uwielbia nie tylko gotować ale również uprawiać sport. Jej figury gimnastyczne robią wrażenie! 

Anika Ćwiek, Bartek Kwiecień, Hanna Kandora z MasterChef Junior 3 - jak się zmienili
Instagram

Czas na finalistów czwartej edycji MasterChefa Juniora! Niesłabnący poziom umiejętności dzieci, które pojawiają się w kolejnych edycjach jest dowodem na to, że rośnie nam turbouzdolnione pokolenie kucharzy! W najlepszej trójce w czwartym sezonie okazali się być: Olek Multan, Paulina Foremny oraz Jakub Nowak. 

Kto wygrał MasterChef Junior 2019?
x-news

Paulina Foremny to zwyciężczyni 4. edycji MasterChefa Juniora. Udział w show nie był jej jedyną telewizyjną przygodą. Niedługo później wystąpiła wraz z Anną Starmach w serialu kulinarnym a także wystąpiła w odcinku specjalnym "Milionerów". 14-letnia dziś Paulina wciąż jest bardzo aktywna w sieci, gdzie dzieli się swoimi kulinarnymi pomysłami. 

Aleksander Multan to finalista 4. edycji MasterChefa Juniora. Niestety nie jest zbyt aktywny w sieci. Nie udało nam się również znaleźć aktualnych zdjęć Jakuba Nowaka. 

Paulina Foremny i Olek Multan MasterChef Junior 4 - jak się zmienili
Instagram

A co dzieje się u finalistów 5. edycji MasterChefa Juniora, która miała swoją premierę w 2020 roku? Do trójki najlepiej gotujących dzieci w Polsce dostali się: Sonia Rudolf, Franciszek Lorenc oraz Gaja Suchocka. 

Facebook/MasterChef Junior

Franciszek Lorenc z MasterChefa Juniora 5 nie jest aktywny w sieci, więc nie udało nam się znaleźć jego aktualnego zdjęcia. Z kolei dziewczyny są bardzo aktywny w mediach społecznościowych i często prowadzą wspólne warsztaty kulinarne. 

Gaja Suchocka to ostatnia zwyciężczyni MasterChefa Juniora. Kiedy sięgnęła po statuetkę miała zaledwie 9 lat! Uzdolniona młoda mistrzyni kuchni nawiązuje swoje pierwsze współprace m. in. z markami z dietą pudełkową MaczFit czy Ulala Chef. 10-latka prowadzi również kursy kulinarne, które aktualnie ze względu na pandemię odbywają się online. Gaja przyjaźni się również z Sonią Rudolf, finalistką tej samej edycji. W sieci można znaleźć sporo ich wspólnych zdjęć. Sonia Rudolf prowadzi swój własny kanał kulinarny, na którym prezentuje pomysły na zdrowe, pyszne oraz proste do przygotowania potrawy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy wszystkich uzdolnionych dzieci! 

Gaja Suchocka i Sonia Rudolf z MasterChef Junior 5 - jak się zmieniły
Instagram

Zobacz także
"MasterChef Junior": Jakub Tomaszczyk z pierwszej edycji

"MasterChef Junior": Jak dziś wygląda Kuba Tomaszczyk, finalista pierwszej edycji? Wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Nie poznacie go

Jak dziś wygląda Natalia Paździor?

MasterChef Junior: Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji wyrosła na piękną nastolatkę!

 

Masterchef Junior Bartek Kwiecień w kuchennym kitlu
Mat. prasowe
TV-Show
Bartek Kwiecień to jedyny chłopiec, który został MasterChefem Juniorem! Jak dziś wygląda?
Bartek Kwiecień to jedyny chłopiec, który został MasterChefem Juniorem! Jak dziś wygląda?

W tym roku poznamy szóstego już MasterChefa Juniora ! Jak do tej pory udało się to czterem uzdolnionym dziewczynkom i tylko jednemu chłopcu! To właśnie w trzecim sezonie bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Kwiecień, brawurowo pokonując uczestników w wyścigu po wymarzoną statuetkę. Jak wygląda dziś MasterChef Junior trzeciego sezonu Bartek Kwiecień? Zobaczcie, co publikuje na Instagramie!  Zobacz także:  "MasterChef Junior": Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję i zmieniła się nie do poznania! Jest teraz prześliczną nastolatką MasterChef Junior: Jak wygląda dziś Bartek Kwiecień? Bartek Kwiecień jak do tej pory jest jedynym chłopcem, któremu udało się zdobyć tytuł MasterChefa Juniora. Jak do tej pory zostali nimi: Natalia Paździor (pierwsza edycja), Julia Cymbaluk (druga edycja), Bartosz Kwiecień (trzecia edycja), Paulina Foremny (czwarta edycja) oraz Gaja Suchocka (piąta edycja). Aktualnie trwa już szósta edycja show, czy tym razem wygra kolejna dziewczynka? A może będzie to następca Bartka Kwietnia? O tym przekonamy się już niedługo. A jak dziś wygląda jedyny chłopiec, który zdobył tytuł MasterChefa Juniora w polskiej edycji?  Bartek Kwiecień po tytuł MasterChefa Juniora szedł jak burza. Kilkukrotnie w ciągu trzeciego sezonu wygrywał konkurencje, prezentując najlepsze dania w grupie. Jego opanowanie oraz pomysłowość i odwaga w kuchni przyniosły mu zwycięstwo w programie! W finałowym starciu zmierzył się z Aniką Ćwiek. Od jego wygranej w programie minęło już 3 lata. Czy bardzo się zmienił?  Bartek Kwiecień w ostatnim czasie nie jest zbyt aktywny na Instagramie, jednak na jego koncie można znaleźć kilka zdjęć z podróży. Nie brakuje również imponujących zdjeć potraw, które udało mu się stworzyć. Poznalibyście go dzisiaj?  Zobacz także:  MasterChef Junior:...

Jak wygląda dziś Natalia Paździor z MasterChef Junior?
East News, BLAWICKI PIOTR
TV-Show
"MasterChef Junior": Nowy filmik Natalii Paździor to hit sieci. "To serio Ty?!"
Natalia Paździor z 1. edycji MasterChefa Juniora ma już 17 lat i trudno ją rozpoznać! "Zazdroszczę odwagi 11-letniej wersji siebie".

Natalia Paździor z "MasterChefa" nagrała filmik, który w kilka godzin stał się hitem sieci. To wszystko przez to, że przymierzyła swój fartuch z programu. Od jej debiutu minęło ponad 4 lata. Internauci początkowo nie rozpoznali w pięknej 17-latce zwyciężczyni 1. edycji kulinarnego show dla dzieci. Dopiero w fartuchu Cię poznałam!  Koniecznie musicie to zobaczyć!  Zobacz także:  Dziś finał "MasterChef Junior! Oto jak zmienili się zwycięzcy poprzednich edycji! Oto Natalia, Julka, Bartek, Paulina i Gaja Jak wygląda dziś Natalia Paździor z "MasterChef Junior"? Natalia Paździor wygrała 1. edycję "MasterChefa Juniora". W programie pojawiała się także w późniejszych edycjach, jednak już jako gość specjalny i inspiracja dla młodszych kolegów i koleżanek z programu. Podczas zmagań o wymarzoną statuetkę pierwszego polskiego " MasterChefa Juniora ", 12-letnia wówczas uczestniczka, nie miała sobie równych. Była bardzo utalentowana i pewna swoich umiejętności. Doskonale radziła sobie ze stresem i zawsze była gotowa pomóc kolegom i koleżankom w zmaganiach.  12-letnia Natalka wiedziała, po co przyszła do programu i udało jej się spełnić marzenia. To właśnie ona została laureatką pierwszej polskiej edycji programu kulinarnego dla dzieci. Dziś Natalia Paździor ma już 17 lat i wyrosła na przepiękną nastolatkę . Prowadzi profil na Instagramie, który śledzi prawie 90 tysięcy osób! Nastolatka jest również aktywna na Tik Toku, a jej ostatni filmik, w niecałe 24 godziny zdobył ponad milion odtworzeń! Nastolatka wyciągnęła z szafy swój programowy fartuch z "MasterChefa Juniora" i pokazała, jak dziś w nim wygląda. Koniecznie musicie to zobaczyć!  @tttalkaaa 🥺 ♬ dźwięk oryginalny - Natalia...

Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news
TV-Show
MasterChef Junior: Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji wyrosła na piękną nastolatkę!
MasterChef Junior: Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji wyrosła na piękną nastolatkę! W dodatku bardzo zeszczuplała

Natalia Paździor to pierwsza zwyciężczyni MasterChefa Juniora. Kiedy sięgnęła po statuetkę najlepszego dziecięcego kucharza w Polsce miała zaledwie 12 lat. Natalia w tym roku skończyła już 16 lat i prawie w ogóle nie przypomina dziewczynki, która zachwyciła miliony widzów swoją pasją do gotowania! Jak więc wygląda dziś nastoletnia zwyciężczyni 1. edycji MasterChef Junior? Musicie zobaczyć te zdjęcia!  Zobacz także:  Wraca serial "Niania"! Jak dziś wyglądają Adaś i Zuzia Skalscy? Zobaczcie! MasterChef Junior: Jak wygląda dziś Natalia Paździor?  Natalia Paździor pomimo tego, że gdy występowała w MasterChefie Juniorze miała dopiero 12-lat wykazywała się dużą ambicją oraz mocnym charakterem. Talent kulinarny plus opanowanie w kuchni zaprowadziło ją aż do finału 1. edycji MasterChefa Juniora, którą ostatecznie wygrała.  W tym roku mija już 4. lata odkąd po raz pierwszy pojawiła się w telewizji. Na przestrzeni tego czasu prowadziła warsztaty kulinarne dla dzieci, próbowała swoich sił na Youtube, a także miała swój własny program w telewizji WP. Była również gościem na planie kolejnych edycji MasterChefa Juniora. Jednak jak wygląda dzisiaj? Z pewnością mielibyście problem, aby ją rozpoznać! Natalia Paździor skończyła już 16 lat i w niczym nie przypomina dziewczynki, którą znamy z telewizji. Zwyciężczyni 1. edycji MasterChef Junior wyrosła na piękną nastolatkę. Na pierwszy rzut oka widać, że bardzo zeszczuplała. Na Instagramie prowadzi popularny profil, który śledzi ponad 95 tysięcy osób. Natalia Paździor chwali się swoimi stylizacjami oraz propozycjami codziennych makijaży. Poznalibyście ją dzisiaj?  Zobacz także:  Zadebiutowali na okładkach magazynów, teraz to już nastolatkowie! Zobacz, jak wyrosły dzieci gwiazd! Natalia...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik