Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Marta z "Rolnik szuka żony" nie radzi sobie na treningach do "Dance Dance Dance"? Szczery komentarz Pawła! "Zapomina choreografie"

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Paweł z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami zdradził, jak radzi sobie na treningach do "Dance Dance Dance. Rolnik ocenił również pracę swojej partnerki na próbach tanecznych. Paweł szczerze opowiedział, z czym Marta ma największy problem. Sprawdźcie, co powiedział!

Paweł szczerze o przygotowaniach do "Dance Dance Dance"

Już w marcu ruszy najnowsza edycja "Dance Dance Dance". W trzeciej edycji tanecznego hitu TVP wystąpią m.in. byli uczestnicy ostatniej odsłony "Rolnik szuka żony", Marta i Paweł. Para od jakiegoś czasu ostro trenuje przed premierowym odcinkiem programu "Dance Dance Dance". A jak radzą sobie na parkiecie? Paweł w rozmowie z mediami zdradził z czym sobie nie radzi.

Niestety nigdy wcześniej nie miałem okazji do nauki kroków, więc muszę teraz dwa razy więcej trenować, zanim opanuję nawet najprostszą choreografie. Na szczęście sport i aktywność fizyczna nie są mi obce, dzięki czemu mam dobrą kondycję, która bardzo przydaje się podczas ciężkich i długich treningów na sali. Początki były bardzo trudne - Paweł przyznał w rozmowie z obcas.pl.

Rolnik zdradził przy okazji, jak na treningach radzi sobie jego partnerka! 

Marta radzi sobie podobnie do mnie. Tak samo bardzo ciężko trenuje i ma te same problemy. Czasami nie potrafi odtworzyć niektórych kroków albo w połowie tańca zapomina choreografie - ocenił szczerze rolnik. 

Myślicie, że Marta i Paweł wygrają trzecią edycję "Dance Dance Dance"? My już trzymamy kciuki i czekamy na ich pierwszy występ!

Zobacz także: Marta z "Rolnik szuka żony" nie chciała wystąpić w "Dance Dance Dance"! Co musiał zrobić Paweł, aby ją przekonać?

Marta i Paweł wezmą udział w trzeciej edycji "Dance Dance Dance".

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Dance Dance Dance"
Instagram

Rolnik w rozmowie z mediami zdradził, jak radzą sobie na treningach.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" na treningu do "Dance Dance Dance"
Instagram


 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22