Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała
TV-Show

Marta z "Rolnik szuka żony" nie chciała wystąpić w "Dance Dance Dance"! Co musiał zrobić Paweł, aby ją przekonać?

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" zdradzili, jak zareagowali na propozycję udziału w "Dance Dance Dance" i opowiedzieli, jak radzą sobie na treningach.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" zdradzili, jak zareagowali na propozycję udziału w "Dance Dance Dance" i opowiedzieli, jak radzą sobie na treningach. Czy ucieszyli się, że będą mogli wystąpić w kolejnym hicie TVP? Sprawdźcie, co powiedzieli w śniadaniowym programie!

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu! A zaręczyny? Oto co nam zdradzili!

Marta nie chciała wystąpić w "Dance Dance Dance"

To już pewne - wkrótce ruszy najnowsza edycja tanecznego hitu TVP. W trzeciej serii "Dance Dance Dance" wystąpią m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas i Stanisław Karpiel-Bułecka. W programie nie zabraknie również jednej z najpopularniejszych par, które poznały się na planie "Rolnik szuka żony".  Marta i Paweł rozpoczęli treningi już kilka tygodni temu, a teraz w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" opowiedzieli o swojej najnowszej przygodzie. Okazuje się, że początkowo Marta nie chciała przyjąć propozycji udziału w "Dance Dance Dance". Dlaczego?

Ja byłem za na początku, a później Marta wybiła mi z głowy ten pomysł - zdradził Paweł - Przemyśleliśmy to wszystko, taka szansa...

I wyszło więcej za niż przeciw. Już tak na spokojnie przeanalizowaliśmy, że to super przygoda, do odważnych świat należy- dodała szybko Marta.

Para nie ukrywa, że treningi są naprawdę bardzo ciężkie i długie. Paweł przyznał, że na czas występów w "Dance Dance Dance" zamieszkał u Marty. Marta z kolei zrezygnowała z pracy do której ma wrócić dopiero kiedy zakończy się jej przygoda w tanecznym show.

Musiałam wziąć urlop taki normalny, potem bezpłatny. Do momentu aż będę w programie to dziewczyny czekają, kibicują a potem wracam normalnie do siebie do pracy- Marta zdradziła w "Pytaniu na śniadanie".

Będziecie kibicować Marcie i Pawłowi w "Dance Dance Dance"?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł spędzili walentynki nietypowo, bo... w garażu! Dlaczego?

Marta i Paweł wystąpią w 3. edycji "Dance Dance Dance".

Marta i Paweł z
Instagram

Partnerka rolnika początkowo nie chciała zgodzić się na udział w tanecznym show TVP.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z
Mat. promocyjne

 

Dance, dance, dance
Newsy
Jest pierwsza para, która wystąpi w "Dance, dance, dance"! Znacie ich z popularnego programu TVP!
Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show?

Media podały nazwiska pierwszych uczestników drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Kto wystąpi w tanecznym show? Pierwsza edycja "Dance, dance, dance" była prawdziwym hitem TVP. W show wystąpiła plejada gwiazd, a uczestników oceniali: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Program wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski- co ciekawe, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował, że według nieoficjalnych doniesień to właśnie Adam razem z Marceliną Zawadzką poprowadzą kolejną odsłonę show. Teraz w mediach pojawiły się nazwiska pierwszej pary, która ma wystąpić w "Dance, dance, dance"!  Prowadzący "Pytanie na śniadanie" w tanecznym show? Kto wystąpi w drugiej edycji "Dance, dance, dance"? Według doniesień portalu plejada.pl będą to prowadzący "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że w show swoje umiejętności taneczne zaprezentuje Małgorzata Tomaszewska, która jakiś czas temu zastąpiła Monikę Zamachowską w "PnŚ". Małgorzata Tomaszewska ma wystąpić w parze z Aleksandrem Sikorą. Gwiazdy TVP do tej pory nie skometowali doniesień na swój temat, ale jakiś czas temu Aleksander Sikora pokazał na InstaStories nagranie z treningu na którym tańczył razem z koleżanką z programu "PnŚ". Przypominamy, że jakiś czas temu okazało się, że w drugiej edycji "Dance, dance, dance" nie pojawi się Ewa Chodakowska. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi trenerkę w show TVP, które ma wrócić na antenę już wiosną przyszłego roku.  Czekacie na drugą edycję "Dance, dance, dance"? Zobacz także:   Marta Manowska w 2. edycji "Dance, dance, dance"? Ma jeden warunek! Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają wystąpić w "Dance, dance, dance".  ...

Jury w 4. odcinku "Dance, dance, dance"
East News
Newsy
Zmiany w jury "Dance, dance, dance"! Jeden z jurorów rezygnuje z udziału w show! Kto go zastąpi? Mamy pierwsze typy!
Zmiany w jury "Dance, dance, dance"! Jeden z jurorów rezygnuje z udziału w show! Kto go zastąpi? Mamy pierwsze typy!

Ewa Chodakowska nie pojawi się w drugiej edycji "Dance, dance, dance"! Taneczny program z udziałem gwiazd był jednym z największych hitów wiosennej ramówki TVP. W pierwszej edycji show wystąpili m.in. Patricia Kazadi z siostrą Victorią, Paulina Krupińska z Klaudią Halejcio, Marcelina Zawadzka z Rafałem Maślakiem i Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. Uczestników oceniało jury w składzie: Ida Nowakowska, Ewa Chodakowska i Robert Kupisz. Niestety, teraz okazuje się, że w kolejnej odsłonie "Dance, dance, dance" zabraknie jednej z jurorek! Dlaczego Ewa Chodakowska zrezygnowała z udziału w hicie TVP? Ewa Chodakowska nie pojawi się w drugiej edycji show Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że drugiej edycji "Dance, dance, dance" z pewnością nie poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda w niezbyt przyjemnej atmosferze zakończyła współpracę z TVP i nie pojawi się w kolejnej odsłonie tanecznego show. Teraz okazuje się, że w "Dance, dance, dance" zabraknie również Ewy Chodakowskiej! Trenerka w rozmowie z reporterem portalu plejada.pl zdradziła dlaczego nie będzie oceniać uczestników drugiej edycji show. W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę je potraktować priorytetowo. To była wspaniała przygoda, ja się świetnie bawiłam- zdradziła Ewa Chodakowska.  Ewa Chodakowska przyznała, że producenci show proponowali jej udział w drugiej edycji "Dance, dance, dance", ale musiała im odmówić. Czy trenerka wie już, kto zastąpi ją w programie? Nie mam bladego pojęcia, ale już trzymam kciuki- powiedziała w rozmowie z portalem. Kto więc będzie oceniać uczestników drugiej edycji programu? A może w jury zobaczymy Katarzynę Cichopek i...

Finaliści 2.edycji "Dance Dance Dance"
Facebook Dance Dance Dance TVP
Newsy
Wielki finał "Dance Dance Dance" już za nami! Widzowie wybrali najlepszy duet drugiej edycji show! 
Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"!

Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"! Dziś, w sobotę 25 kwietnia,  poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji tanecznego show Telewizyjnej Dwójki. W finale, który ze względu na pandemię koronawirusa odbył się w studiu "Pytania na Śniadanie" zmierzyli się: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz czyli duet Fit Lovers. Na planie programu zabrakło Anny Muchy i Roberta Kupisza, z którymi prowadzący łączyli się online. Kto wygrał drugą edycję "Dance Dance Dance"? Finał "Dance Dance Dance" W związku z pandemią koronawirusa finał "Dance Dance Dance" odbył się bez udziału publiczności. Pary nie zatańczyły na multimedialnej scenie, a w studiu pojawili się tylko finaliści show oraz Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska. W programie na żywo przypomniane zostały wybrane występy finalistów i to na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wybrali zwycięski duet. W programie zostały wyświetlone również występu wszystkich uczestników drugiej edycji show TVP.  Miejsce trzecie i 10 tysięcy złotych, które zostały przekazane na cele charytatywne zdobyli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Duet przeznaczył pieniądze na rzecz Mai i Zuzi, podopiecznych Fundacji Jedni Drugim. Miejsce drugie zajęli Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przekazali 10 tys. złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Widzowie zdecydowali, że drugą edycję "Dance Dance Dance" wygrali Pamela i Mateusz z Fit Lovers!  Para otrzymala 100 tys. złotych, które przekazali na rzecz integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie.  Gratulujemy!!! Zobacz także:...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner