Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich
1/5
Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich

 

Marcin Tyszka nie przebiera w słowach! Na swoim Instagramiem opublikował post, w którym nie zostawia suchej nitki na uczestniczce ostatniej edycji programu "Top Model" - Sophie Reich. A poszło o naturalne futro, którym pochwaliła się modelka. Poznajcie szczegóły!

 

Post na Instagramie Marcina Tyszki wywołał sporą sensację. Juror show ostro skrytykował 17-letnią Sophie Reich, ulubienicę widzów, która w show pojawiła się z bratem, Szymonem. Na jej profilu znalazł bowiem zdjęcie, na którym pozuje z naturalnym futrem.

 

Zobacz: Gwiazda "Top Model" ma już naprawdę duży brzuszek ciążowy. Tym zdjęciem zdradziła płeć dziecka?

 

2/5
Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich

 

Marcin Tyszka nie przebiera w słowach. Żałuje, że Sophie pojawiła się w show, bo daje zły przykład młodym ludziom, którzy oglądają "Top Model"! 

 

Muszę przerwać świąteczną atmosferę ... nie lubię wielkich medialnych akcji, wolę pomagać prywatnie, bez kamer, ale jak widzę coś takiego, to bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do @topmodelpolskatvn Zobaczcie do czego zdolny jest ktoś dla poklasku ... szczyt hipokryzji czy głupoty ? @sophie.reich w programie , wystąpiła w sesji stając w obronie zwierząt i prawie ryczała przed nami by zdobyć serce jury, a w szczególności @joannakrupa . Program się kończy i ta sama dziewczyna paraduje w futrze z lisa ... 🤷🏻‍♂️ A najsmutniejsze jest to jacy beznadziejni jesteście Wy ... jej followersi ... pod zdjęciem 30 000 lajków ... a wystarczyło zrobić unfollow 🤔 

Uczestniczka od razu odpowiedziała na takie zarzuty!

 

Zobacz: Futro sztuczne czy naturalne. Które wybrać?

 

3/5
Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich

 

Sophie, po tym jak zaatakował ją Tyszka, dopisała do swojego postu, że futro jest oczywiście sztuczne. Jednak nie wszyscy jej wierzą:

PODAJE DO WIADOMOŚCi, ZE TA KAMIZELKA TO SZTUCZNE!!!Dodam również dla wszystkich kolejnych raptownie znawców: udowadniać to mogę przed sądem jeśli mnie o to poproszą! A nie mam nic przeciwko! A, że ryczałam!!!!????Czy ktoś to widział!??? Nawet żaden z uczestników za kulisami nie potwierdzi tej bzdury! Niestety od początku nie byłam Pana Tyszka ulubienicą no ale cóż. Dziękuje wszystkim tym co wierzą we mnie i nie kierują się kłamstwem. Pozdrawiam

Co na to Marcin?

4/5
Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich

 

Marcin Tyszka nie do końca wierzy Sophie. Zastanawia się, dlaczego dopiero po publikacji jego postu, dopisała, że futro jest sztuczne:

PS : Sophie po moim poście i paru dniach od wrzucenia zdjecia zedytowala komentarz i przypomniala sobie, że futro jest sztuczne. Wczesniej jedynie odpowiadała iż to stare futro jej mamy , może powinno zostać w szafie. Nasz program ogląda masa młodych ludzi , nasi uczestnicy, nawet Ci którzy odpadają wcześnie mają mega silę medialną . To jest program rozrywkowy, który bawi, ale ma tez zwracać uwagę na ważne sprawy. Ja sobie patrzę z boku i chętnie wspieram kogoś, kto wg mnie ma potencjał, ale też zawsze zwrócę uwagę jeśli mi się coś nie podoba

A Wy po czyjej stronie jesteście?

 

Zobacz: Pierwsze oficjalne wyjście Kasi Szklarczyk po finale "Top Model"! Jak wypadła? ZDJĘCIA

5/5
Marcin Tyszka ostro o Sophie Reich

 

Sophie Reich z bratem na jednej  z imprez. W "Top Model" nie doszli zbyt daleko, ale zdobyli wielką sympatię fanów. 

Więcej na temat Marcin Tyszka Top Model