Rolnik szuka żony
Facebook

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wyznała, jak była nazywana w programie. Zaskakujące!

Rolnik szuka żony
Facebook

Małgosia dzięki udziałowi w programie „Rolnik szuka żony” nie znalazła miłości, ale zdobyła ogromną popularność. Jej związek z Janem był naprawdę głośny, równie jak rozstanie, które odbyło się w finałowym odcinku na oczach wszystkich widzów. Kandydatka na rolniczkę od czasu udziału w programie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem zdradziła, jaką ksywkę otrzymała w „Rolniku”. Pasuje do niej?

Jakie przezwisko otrzymała Małgosia w "Rolniku"?

Małgosia była jedną z uczestniczek „Rolnik szuka żony”, której bardzo zależało na znalezieniu miłości. Zaangażowała się w związek z Janem i wszystko wskazywało na to, że para będzie razem. Niestety rolnik zakończył tę relację, informując o tym partnerkę w finałowym odcinku programu. Uczestniczka była bardzo zawiedziona zachowaniem Jana, ale mimo tego jak została potraktowana, nie straciła nadziei na miłość. Na Instagramie opublikowała wpis, w którym przyznała się, do ksywki, którą miała w „Rolniku”:

Zdradzę Wam, że w programie @rolnikszukazonytvp miałam roboczą ksywę NIMFA MIŁOŚCI ♡♡♡ bo tak szczerze mówiłam o uczuciu i z zaangażowaniem to okazywałam na przekór hejterom i obłudnikom. - napisała na Instagramie Małgorzata. 

Przyznała też, że teraz cieszy się życiem i bardzo szczerze opisała, jakie wartości w życiu wyznaje:

Nie chodzi o miłość do faceta tylko o miłość do życia. To radość wewnętrzna, która jest stała i nikt, ani żadne trudne okoliczności jej nie umniejszają; to szacunek i zachwyt drugim człowiekiem i akceptacja jego indywidualności. - dodała

Sądzicie, że Małgosi uda się w końcu znaleźć miłość? 

Zobacz takżeZnajomość Ani i Zbyszka z "Rolnika" rozkwita! Marta Manowska składa im gratulacje: "Ale cudnie"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy tylko ja tu widzę serce??? Zdradzę Wam, że w programie @rolnikszukazonytvp miałam roboczą ksywę NIMFA MIŁOŚCI ♡♡♡ bo tak szczerze mówiłam o uczuciu i z zaangażowaniem to okazywałam na przekór hejterom i obłudnikom. To wypływa z mojego wnętrza, z czystego serducha; nie chodzi o miłość do faceta tylko o miłość do życia. To radość wewnętrzna, która jest stała i nikt, ani żadne trudne okoliczności jej nie umniejszają; to szacunek i zachwyt drugim człowiekiem i akceptacja jego indywidualności. Wiecie, to daje mi taką wolność w relacjach - czego Wam życzę ♡♡♡ @lookash_kowalsky_photography

Post udostępniony przez Slowlife|Optimism|Ecology (@malgorzata_plaza)

Małgosia i Jan byli jedną z najpopularniejszych par w programie "Rolnik szuka żony"

Jan z Rolnik szuka żony sprzedaje swój majatek
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08