Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub
Zobacz ich ślubne stylizacje!
1/4
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub

Można było się spodziewać, że ślub Małgosi Sienkiewicz i Pawła Borysewicza z "Rolnik szuka żony" będzie jednym z największych wydarzeń tego roku. Małgosia była na to przygotowana i w związku z tym na ten dzień wybrała nie jedną, a dwie suknie ślubne! W pierwszej - całej z koronki, zabudowanej niemal do szyi (Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Panna młoda wybrała długą, koronkową suknię! Zobaczcie ZDJĘCIA) - zaprezentowała się w kościele. Potem przebrała się i pokazała się gościom w tej drugiej - również koronkowej, ale za to odważniejszej. Małgosia pochwaliła się swoim dekoltem i pokazała nogi.

 

Ale to nie Małgosia zwróciła największe zainteresowanie, tylko... Paweł i jego drugi garnitur.

Widać że facet lubi zwracać na siebie uwagę, wygląda jak pajac! - napisał jeden z internautów, czym wywołał małą aferę.

Czy Paweł naprawdę wyglądał tak źle? Zobaczcie więcej zdjęć.

 

Zobacz też: Marta Manowska pokazała NOWE ZDJĘCIA ze ślubu Małgosi i Pawła!

2/4
Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub

Małgosia miała dwie suknie. Suknia po lewej stronie jest zdecydowanie odważniejsza - Małgosia pokazała w niej swoje nogi i dekolt. Suknia po prawej stronie jest bardziej zabudowana i nieco bardziej romantyczna.

 

Paweł również pokazał się w dwóch stylizacjach. Najpierw w klasycznej - czarny garnitur i muszka - to wersja kościelna. Druga wersja była bardziej szalona i w jego stylu ;)! Czarny garnitur, ale w wielkie białe wzory. Dobrze wyglądał?

 

Zobacz: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali obrączki! "Dzień dobry! Mąż i żona!"

3/4
Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub

Małgosia z "Rolnik szuka żony" kocha modę. Nie dziwi dlatego nas fakt, że chciała pokazać się gościom w dwóch odsłonach ;).

 

Tą samą miłością modę darzy Paweł. Czy naprawdę w garniturze nr 2 wyglądał "jak pajac"?

 

Więcej: Zamieszanie wokół ślubu Małgosi i Pawła z "Rolnika". Fani w komentarzach byli bezlitośni...

4/4
Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub

To suknia numer jeden - Małgosia zaprezentowała się w niej w kościele. W czarnym klasycznym garniturze zaprezentował się Paweł.