Małgosia Płaza z rolnika
instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała córkę! Podobna do mamy?

Małgosia Płaza z rolnika
instagram

Po przygodzie w programie "Rolnik szuka żony" Małgosia Płaza nie zniknęła z mediów. Uczestniczka 5. edycji programu jest bardzo aktywna w sieci. Tam informuje swoich fanów, co u niej słychać i jak radzi sobie po niemiłym rozstaniu z Janem, który zostawił ją na oczach widzów w specjalnym odcinku programu.

Niedoszła żona rolnika wróciła już do swojego życia, stara się nie przejmować przeszłością i cieszy się każdym dniem. Teraz na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z córką. Zobaczcie, jak wyglądają! 

Małgosia Płaza pokazała córkę 

Na co dzień Małgosia Płaza zajmuje się tworzeniem i sprzedażą ekologicznych toreb, a także między innymi robieniem na drutach. Była uczestniczka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" wiedzie spokojne życie w Katowicach. Tam wychowuje córkę Agatę, z którą łączy ją bliska więź. Ostatnio Małgosia spędziła z nastolatką przemiły dzień w ZOO w Opolu. Zdjęciami pochwaliła się w sieci. 

Jest taka bezinteresowna MIŁOŚĆ, która wzrasta z każdym dniem; sekundy, minuty, godziny to za mało; nie ocenia, wszystko wybacza i nigdy nie przeminie.
CÓRECZKO KOCHAM CIĘ - napisała na Instagramie.

Internauci zachwycili się zdjęciem Małgosi i Agaty. 

- Miłego i udanego weekendu życzę Ci Małgosiu, na pewno córunia , bo podobna ...

- Miłość bezwarunkowa ❤️ dobrego czasu piękne kobietki 🌷☀️

- Bezgraniczna i bezinteresowna to dwa mądre i dobre słowa na miłość dla dziecka i Miłego wypoczynku. Pozdrawiam❤️❤️❤️- pisali w komentarzach.

Czy Agata jest podobna do matki? Spójrzcie!

Zobacz także: Małgorzata z "Rolnika" pochwaliła się zdjęciem bez makijażu! Podoba wam się w takim wydaniu?

Małgosia i Jan - historia miłości 

Przypomnijmy, Małgosia Płaza to uczestniczka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Do TVP zgłosiła się, aby poznać Jana. Mieszkanka Katowic otrzymała zaproszenie do programu, a potem na gospodarstwo rolnika. Na wsi o serce ukochanego walczyła jeszcze z innymi kandydatkami, jednak ostatecznie to ją wybrał Jan! 

Para planowała wspólną przyszłość, jednak w finałowym odcinku Jan wyznał, że nie są już razem! Na wizji poprosił o numer do Marysi, która również wcześniej walczyła o jego względy. Zachowanie rolnika zszokowało nie tylko główną zainteresowaną, ale i pozostałych uczestników oraz prowadzącą Martę Manowską! 

Na najnowszych zdjęciach w sieci widać,  że Małgorzata zapomniała już o rolniku. Trzymamy kciuki, aby znalazła upragnioną miłość! <3 

Małgosia i Jan w finałowym odcinku 

Małgosia i Jan, Małgorzata Płaza, Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Płaza zapomniała już o Janie 

Małgorzata Płaza w programie "Rolnik szuka żony 4"
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12