Małgorzata, Paweł, Jagoda, Karol z "Rolnik szuka żony 4" Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony 4" Rolniczka Małgorzata Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola Małgorzata i Paweł w świątecznym odcinku programu Rolnik szuka żony
Małgorzata, Paweł, Jagoda, Karol z "Rolnik szuka żony 4"
AKPA/Instagram
Dziewczyny się wspierają!
1/5
Małgorzata, Paweł, Jagoda, Karol z "Rolnik szuka żony 4"
AKPA/Instagram

Wygląda na to, że uczestnicy czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" na planie show znaleźli nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Już jakiś czas temu okazało się, że przyjaciółkami zostały trzy kandydatki Karola: Justyna, Sara i Ania, między którymi nawiązała się koleżeńska relacja, którą dziewczyny kontynuują również po programie. Teraz w komentarzach zdradziły się również Małgosia i Jagoda. Na instagramowym profilu tej drugiej pojawiło się zdjęcie ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony 4" (emisja 25 grudnia 2017 o 20.15 w TVP1), na którym widzimy obejmujących się Jagodę i Karola. Zdjęcie skomplementowała Małgosia i wywiązała się dłuższa rozmowa między wybranką Karola a rolniczką.

 

Zobacz też: Mamy ZDJĘCIA ze świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"! Paweł oświadczył się Małgosi?! Spójrzcie na ten pierścionek!

 

Co pisały dziewczyny? Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Jaki jest najlepszy prezent dla przyjaciółki na urodziny?

2/5
Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram/blueberry_1286

Jagoda i Karol stworzyli udaną parę, która obecnie planuje wspólną przyszłość. Zakochani pochwalili się wspólnym zdjęciem z nagrań świątecznego odcinka hitu TVP o rolnikach. 

- Co raz bliżej święta... w powietrzu już czuć nie tylko zapach świąt ale i miłości, która z każdym kolejnym dniem rozkwita bardziej...#miłość #święta#razem - podpisała zdjęcie Jagoda.

Jako pierwsza zdjęcie skomentowała Małgosia, która skomplementowała parę i podkreśliła, że miło spędziła czas z Jagodą i Karolem w czasie produkcji specjalnego odcinka "Rolnik szuka żony 4".

- I to najważniejsze :) P.S sami jesteście najpiękniejsi. Fajnie jest spędzać z Wami święta! - napisała Małgorzata ze swojego profilu "Rolnik w szpilkach".

Jagoda odwdzięczyła się Małgosi dobrym słowem.

- Mam nadzieje , że kolejne spędzimy w tym samym gronie. Moc pozdrowień i uścisków dla Was - odpisała ukochana Karola.

Na ten wpis odpowiedziała Małgosia, która zaznaczyła, że Karola i Jagoda są jej tak bliscy jak rodzina.

Też właśnie. My już jak rodzina. Buziaki! - napisała rolniczka.

Komentarze na profilu Jagody z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram/blueberry_1286
Instagram/blueberry_1286

3/5
Rolniczka Małgorzata
AKPA

Małgorzata i Paweł uchodzą za jedną najsympatyczniejszych par w programie. Niedawno zakochani zdradzili w wywiadzie dla Telewizji Polskiej, że Paweł planuje przeprowadzkę na wieś. Na zdjęciach z nagrań świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4" na dłoni Małgosi widać tajemniczy pierścionek.  Czy to oznacza, że zakochani są już po zaręczynach? Tego z pewnością dowiemy się już 25 grudnia.

4/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

Karol i Jagoda również planują wspólną przyszłość. W finałowym odcinku show nie kryli swojego gorącego uczucia. 

5/5
Małgorzata i Paweł w świątecznym odcinku programu Rolnik szuka żony
akpa

Jak się okazuje, program "Rolnik szuka żony 4" pozwolił uczestnikom nie tylko na zalezienie swoich drugich połówek, ale również oddanych przyjaciół.

Więcej na temat Rolnik szuka żony