Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz w świątecznej sesji z całą rodziną. Spójrzcie tylko dla Blankę i Rysia! "Ale cudaki!"

Rolnik szuka żony
Instagram

To był piękny rok dla Małgosi i Pawła Borysewiczów z "Rolnik szuka żony". Kilka miesięcy temu na świat przyszło ich drugie dziecko - ukochana córeczka Blanka. Z okazji świąt Bożego Narodzenia w pełnym składzie wzięli udział w świątecznej sesji. Koniecznie musicie zobaczyć jej efekty! Mała Blanka rośnie jak na drożdżach, a jej starszy braciszek Rysiu robi się coraz bardziej podobny do... Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie syna! Ma już ponad 3 lata: "Rośnie jak na drożdżach"

Boże Narodzenie 2020 u rodziny Borysewiczów z "Rolnik szuka żony"

Małgorzata i Paweł Borysewicz już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Ich miłość rozkwitała na oczach widzów, ponieważ para, która poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony". Od tamtej pory cieszą się niesłabnącą sympatią internautów, a dzięki swojej systematycznej aktywności w mediach społecznościowych, mogą pozostawać z nimi w stałym kontakcie. Ten rok był dla Borysewiczów bardzo owocny i pełen wzruszeń. Najważniejszym wydarzeniem z pewnością były narodziny Blanki, o tym, że ich rodzina się powiększy poinformowali w wyjątkowej dacie, ponieważ dokładnie w Dzień Matki. 

Borysewiczowie są niezwykle ciepłą rodziną i chętnie dzielą się smaczkami ze swojego życia w sieci. Małgosia Borysewicz podzieliła się z fanami efektami przepięknej świątecznej sesji, w której wzięła udział z mężem oraz z dziećmi. 

Wesołych świąt ❤️od całej, naszej rodzinki. Niech wiara, nadzieja, radość i miłość napełnią Wasze i nasze serca❤️ - napisała na Instagramie 

Fani nie szczędzili komplementów, oglądając tę bożonarodzeniową sesję: 

- Ale cudaki!❤️ jak pięknie! Najlepszości!❤️
- Ale jesteście piękni❤ Szczęście i miłość na jednym zdjeciu. Rysio i Blanka cudni🥰 Wesołych Świąt 
- Przepięknie wyglądacie!🥰 wesołych świat!🎄✨☃️
- Wesołych Świąt❤ Jesteście przepiękni, wspaniałe zdjecia❤ - pisali fani. 

Trudno się nie zgodzić, sami oceńcie! 

 

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania o związek z Adrianem! Mieszkają razem?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała przepiękne zdjęcia z rodzinnej sesji. Blanka i Rysiu są przesłodcy! 

To był szczęśliwy rok dla Pawła i Małgosi Borysewiczów! Dokładnie w Dzień Matki poinformowali, że ich rodzina się powiększy! 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37