materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
TV-Show

Małgorzata Tomaszewska nową prowadzącą „The Voice of Poland”!

Na scenie i za kulisami pojawią się nowe twarze, a wśród nich gwiazda „Pytania na śniadanie”!

Bardzo dużo mówi się o roszadach na fotelach trenerów w 12. edycji „The Voice of Poland”. To jednak nie koniec zmian, jakie zaszły w tym muzycznym show.

Z programem pożegnali się Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski, czyli serialowi Tomek i Kuba Boscy z „Rodzinki.pl”. Maciej przez dwie ostatnie edycje był jednym z dwóch głównych prowadzących. Adam natomiast wspierał uczestników oraz ich bliskich za kulisami.

Tym razem to uwielbiana przez widzów Telewizji Polskiej Małgorzata Tomaszewska wystąpi u boku Tomasza Kammela. Debiut w „The Voice of Poland” ma już za sobą, bo sporadycznie pojawiała się za kulisami 11. edycji programu. Tym razem na jej barki spadła jednak zdecydowanie większa odpowiedzialność, ale jesteśmy przekonani, że poradzi sobie równie świetnie jak podczas 58. Festiwalu w Opolu, który prowadziła razem z Aleksandrem Sikorą.

materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP

To nie wygląda tak, że ktoś kogoś wygryza, co się oczywiście w mediach zdarza. (…) jest zmiana tych twarzy, żeby też widz się nie znudził i to wcale nie jest tak, że ktoś jest słaby i dlatego przychodzi inna osoba. Tak jest, telewizja rozszerza ofertę, niektóre produkcje schodzą również z anteny, a wchodzą inne, nowe - mówiła Małgorzata Tomaszewska w 2020 roku, kiedy miała zastąpić w „The Voice of Poland” Marcelinę Zawadzką.

Jako jedna z gospodyń „Pytania na śniadanie” sprawiła, że widzowie już nie wyobrażają sobie bez niej porannej kawy. Nie wszyscy jednak wiedzą, czym Małgorzata Tomaszewska zajmowała się, zanim została okrzyknięta gwiazdą TVP.

Belka The Voice of Poland
mat. prasowe

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Wielbiciele sportu z pewnością kojarzą to nazwisko. Małgorzata jest córką Jana Tomaszewskiego, wybitnego  bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej. Do tej pory na jej Instagramie od czasu do czasu pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Mimo że początkowa żyła w cieniu ojca, każda jej kolejna decyzja sprawiała, że przestała być już nazywana wyłącznie „córką Jana Tomaszewskiego”.

Zanim Małgorzata Tomaszewska została gwiazdą, spełniała się w roli fotomodelki. Ukończyła studia na SWPS w Warszawie, a z wykształcenia jest psycholożką.

Początkowo próbowała sił jako prezenterka sportowa w stacji Sportklub, ale z innych zadań wywiązywała się jeszcze lepiej. Postanowiła rozwijać się dalej w telewizji Polsat. Dała się poznać jako sympatyczna pogodynka oraz naprawdę niezła tancerka, bo dzięki wielu atutom trafiła do „Tańca z Gwiazdami”.

Mimo że szybko odpadła z tanecznego show, udział w programie sprawił, że jej kariera zaczęła się rozwijać w błyskawicznym tempie. Po telewizji Polsat przyszedł czas na telewizję internetową WP, ale medialne pięć minut zapewniła jej rola prowadzącej w „Pytaniu na śniadanie”, który emitowany jest w Telewizji Polskiej. Tylko w ciągu jednego roku wzięła udział w „Dance Dance Dance”, zagrała w „Jaka to melodia?” i poprowadziła szereg widowisk dla TVP.

Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko 11 września włączyć odbiorniki i trzymać kciuki nie tylko za nowych trenerów, ale również za nowych prowadzących!

Materiał powstał z udziałem TVP

Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska na planie "The Voice of Poland"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Nowy prowadzący dołącza do Tomasza Kammela i Małgorzaty Tomaszewskiej! 
Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z muzycznego programu TVP. Wiadomo już, kto ich zastąpi w 12. edycji "The Voice of Poland"!

Wiadomo już, kto poprowadzi dwunastą edycję "The Voice of Poland"! Wielki hit Telewizyjnej Dwójki wraca na antenę Telewizyjnej Dwójki i już za kilka tygodni widzowie zobaczą pierwszy odcinek programu. Do tej pory producenci nie zdradzali, kto zostanie gospodarzem "The Voice of Poland", ale teraz podali nazwiska gwiazd, które poprowadzą muzyczne talent-show! Zmiany wśród prowadzących w "The Voice of Poland" Już 11 września ruszy dwunasta edycja "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w roli trenerów tym razem zobaczymy: Justynę Steczkowską, Sylwię Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Poprzednią edycję show prowadzili Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz Adam Zdrójkowsk i i Małgorzata Tomaszewska- niestety, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował ostatnio, że w dwunastej edycji z pewnością nie zobaczymy już Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego.  Kto ich zastąpi w roli gospodarzy "The Voice of Poland 12? Teraz wszystko stało się jasne.  Okazuje się, że najnowszą edycję "The Voice of Poland" ponownie poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, ale tym razem dołączy do nich... Aleksander Sikora, którego widzowie doskonale znają m.in. z "Pytania na śniadanie". Powierzona mi rola w „The Voice of Poland” to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski! Przyszłego artysty, który niczym himalaista, szturmem zdobędzie szczyty list przebojów. Przygoda zwana skrótowo „Voice-em” jest także dla mnie wejściem na ośmiotysięcznik w dorobku zawodowym. Podczas tej wyprawy, chciałbym każdemu okazać wsparcie, uraczyć dobrym słowem,...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner