Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
TV-Show

Małgorzata Rozenek z dystansem o swoim... biuście: „My tam się w domu cieszymy” WIDEO

Małgorzata Rozenek szczerze o swoim biuście! Czy sprawia jej problemy?

Małgorzata Rozenek to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Perfekcyjna Pani Domu to nie tylko wielki talent medialny, a także uroda, podziwiana przez kobiety i mężczyzn. Krągłe kształty Małgosi mogą jednak sprawiać pewne problemy, podczas projektowania kreacji na wielkie wyjścia. Nam zdradziła, jak sobie z tym radzi:

To nie jest duży problem. To jest po prostu duży biust. Może dla projektantów do jest problem. My tam się w domu cieszymy. To podobno robi problem w porównaniu do kreacji wybiegowych, ale moje wymiary mocno różnią się od kreacji modelek i od figur modelek. Nie tylko w biuście jest więcej - zdradziła Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek

 

Małgorzata Rozenek w kreacji La Manii
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w pastelowym różowym swetrze, szarych spodniach z lampasem, cielistych szpilkach
ons.pl
Fleszstyle
Skromna i elegancka Małgorzata Rozenek na promocji swojej książki. Podoba Wam się jej look?
Skromna i elegancka Małgorzata Rozenek na promocji swojej książki. Podoba Wam się jej look?

Małgorzata Rozenek po raz kolejny nas zaskoczyła! I to bardzo pozytywnie! Na promocję swojej czwartej książki zatytułowanej "Jak dbać o siebie perfekcyjnie" wybrała stonowaną i elegancką stylizację łączącą po mistrzowsku beż i szarość. Składały się na nią spodnie Tary Jarmon , golf Max Mary ( kosztuje 3000 zł) i i piękne cieliste szpilki Casadei. Naszym zdaniem Małgorzata Rozenek dawno nie wyglądała tak świetnie! A wy, jak uważacie?   Zobaczcie też: Elegancka Małgorzata Rozenek na balu Fundacji TVN. Wiemy, kto zaprojektował jej kreację!   Małgorzata Rozenek na promocji swojej książki "Jak dbać o siebie perfekcyjnie"   Gwiazda wybrała golf domu mody Max Mara, cena 3000 zł   Eleganckie spodnie z kolorowym lampasem Tary Jarmon i klasyczne szpilki Casadei

Jacek Rozenek jasnej marynarce z synami Stanisławem i Tadeuszem na ulicy
Newsy
Jacek Rozenek przejął opieką nad synami. Małgorzata Rozenek musiała nagle wyjechać. Dokąd?
Jacek Rozenek przejął opieką nad synami. Małgorzata Rozenek musiała nagle wyjechać. Dokąd?

Jacek Rozenek odprowadził synów do szkoły. Jest to ostatnio rzadki widok, bo częściej dziewięcioletniego Stasia i pięcioletniego Tadzia zawozili i odbierali na zmianę Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan . Nic nie dzieje się jednak przypadkiem i teraz przez dłuższy czas dziećmi będzie zajmował się Jacek. Małgosia i Radosław pojechali na krótkie wakacje! Był to spontaniczny wyjazd, który zaplanował Majdan dla swojej ukochanej. Z dnia na dzień spakowali się i wyjechali.   Zobacz: Małgorzata Rozenek z synami i Radosław Majdan na Verva Street Racing. Zobaczcie zdjęcia!   Jacek Rozenek z synami Stasiem i Tadziem idą do szkoły:   Jacek Rozenek z synami Stasiem i Tadziem idą do szkoły:   Jacek Rozenek ze starszym synem Stasiem i młodszym Tadziem idą do szkoły:

Małgorzata Rozenek o swoim fenomenie
Newsy
Książki Małgorzaty Rozenek są bestsellerami! "Każda moja książka ma dodruk. Ludzie potrzebują...”
Książki Małgorzaty Rozenek są bestsellerami! "Każda moja książka ma dodruk. Ludzie potrzebują...”

Książki  Małgorzaty Rozenek ( także ta ostatnia ) są prawdziwymi bestsellerami. Gwiazda w rozmowie z tvn.pl zapewniła, że każda z nich mam dodruk! Dlaczego Polki tak chętnie sięgają po jej publikacje? Siła tkwi w... prostocie! Zobacz także: Stylowa Rozenek na promocji swojej najnowszej książki. Małgorzata Rozenek o swoim sukcesie Małgorzata jest przekonana, że za sukcesem jej książek stoją proste porady! Ludzie czasami wstydzą zapytać się o podstawowe rzeczy. Sięgając po poradniki Perfekcyjnej Pani Domu, mogą znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania: Moje książki są bestsellerami, bardzo dobrze się sprzedają, każda moja książka ma dodruk, i to kilka razy. Mam wrażenie, że ludzie po prostu potrzebują prostych rozwiązań. My jesteśmy w stanie znaleźć ekspertów, którzy dogłębnie znają się na takim temacie. To jest trochę jak z  programem "Perfekcyjna Panu Domu", on odpowiadał na najprostsze pytania, których wstydzimy się zadać. Dokładnie tak samo jest z książkami Serdecznie gratulujemy! I czekamy na kolejne!   Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Doda w takich samych butach. Kosztowały fortunę!   Małgorzata Rozenek na premierze ostatniej książki Małgorzata Rozenek na okładce nowej książki  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner