Maja Sablewska w czerwonej kurtce

Maja Sablewska odrzuciła propozycję udziału w show "Agent"?! Dlaczego?

Maja Sablewska w czerwonej kurtce

Maja Sablewska odrzuciła propozycję udziału w "Agencie"! Już niedługo na antenie TVN pojawi się drugi sezon programu, który widzowie stacji pokochali! Pierwsza edycja zrobiła furorę, a widzowie z zapartym tchem śledzili, kto jest tytułowym agentem. Okazało się, że Hubert Urbański przez długi czas świetnie zmylał swoich kompanów, a rozszyfrował go Antek Królikowski, który został zwycięzcą.

Teraz TVN kompletuje skład drugiej edycji. Wiadomo już, że w "Agencie" wystąpią Agnieszka Rylik i Jarosław Kret. Jak podaje "Fakt" propozycję udziału w show złożono również Mai Sablewskiej. Jednak nie zobaczymy jej na ekranie, ponieważ stacja nie była w stanie spełnić jej wymagań finansowych. Ponoć Maja chciała dostać za udział w show 100 tysięcy złotych.

 Nie zamierzała zejść z ceny, ponieważ widziała się w tym programie tylko jako tytułowy agent. Nie chciała być zwykłą uczestniczką. A taka funkcja według niej powinna być hojnie wynagrodzona - czytamy.

Jak widać Maję Sablewską ominie wielka przygoda, ale to nie znaczy, że jej fani nie zobaczą jej na wiosnę w telewizji, gwiazda dalej będzie bowiem prowadziła swój program "Sablewskiej sposób na modę".

 

Zobacz: Znamy kolejnego uczestnika drugiej edycji "Agent-Gwiazdy"! To była gwiazda TVP...

Maja Sablewska otrzymała propozycję udziału w "Agencie", ale ponoć nie przyjęła jej.

Maja Sablewska
AKPA

W show wystąpi Agnieszka Rylik

Do Agnieszki Rylik dołączy też Jarosław Kret

Jarosław Kret, Beata Tadla
ONS

Więcej na temat Maja Sablewska Agent
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33