Maja Sablewska w czerwonej kurtce

Maja Sablewska odrzuciła propozycję udziału w show "Agent"?! Dlaczego?

Maja Sablewska w czerwonej kurtce

Maja Sablewska odrzuciła propozycję udziału w "Agencie"! Już niedługo na antenie TVN pojawi się drugi sezon programu, który widzowie stacji pokochali! Pierwsza edycja zrobiła furorę, a widzowie z zapartym tchem śledzili, kto jest tytułowym agentem. Okazało się, że Hubert Urbański przez długi czas świetnie zmylał swoich kompanów, a rozszyfrował go Antek Królikowski, który został zwycięzcą.

Teraz TVN kompletuje skład drugiej edycji. Wiadomo już, że w "Agencie" wystąpią Agnieszka Rylik i Jarosław Kret. Jak podaje "Fakt" propozycję udziału w show złożono również Mai Sablewskiej. Jednak nie zobaczymy jej na ekranie, ponieważ stacja nie była w stanie spełnić jej wymagań finansowych. Ponoć Maja chciała dostać za udział w show 100 tysięcy złotych.

 Nie zamierzała zejść z ceny, ponieważ widziała się w tym programie tylko jako tytułowy agent. Nie chciała być zwykłą uczestniczką. A taka funkcja według niej powinna być hojnie wynagrodzona - czytamy.

Jak widać Maję Sablewską ominie wielka przygoda, ale to nie znaczy, że jej fani nie zobaczą jej na wiosnę w telewizji, gwiazda dalej będzie bowiem prowadziła swój program "Sablewskiej sposób na modę".

 

Zobacz: Znamy kolejnego uczestnika drugiej edycji "Agent-Gwiazdy"! To była gwiazda TVP...

Maja Sablewska otrzymała propozycję udziału w "Agencie", ale ponoć nie przyjęła jej.

Maja Sablewska
AKPA

W show wystąpi Agnieszka Rylik

Do Agnieszki Rylik dołączy też Jarosław Kret

Jarosław Kret, Beata Tadla
ONS

Więcej na temat Maja Sablewska Agent
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04