Magda Gessler zdradziła kulisy programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler na pokazie Daniela Jacoba Dali w warszawskich Miejskich Zakładach Autobusowych Magda Gessler Magda Gessler Magda Gessler
Magda Gessler zdradziła kulisy programu "Kuchenne rewolucje"
1/5
Magda Gessler zdradziła kulisy programu "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler poprowadzi nowy program! Po wielkim sukcesie programu "Kuchenne rewolucje", w którym znana restauratorka jest gospodynią oraz "MasterChefa", w którym Gessler występuje jako jurorka, pora na coś nowego. I nic dziwnego! Magda Gessler przebojem weszła do świata telewizji i niemal natychmiast stała się wielką gwiazdą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Już wkrótce ruszy nowy program z udziałem królowej polskiej kuchni. "Sexy kuchnia Magdy Gessler" będzie emitowana przez kanał Food Network. Co ciekawe, będzie to pierwszy program, którym Magda Gessler będzie gotować!

 

Zobacz też: Kontrowersyjna Justyna z "Kuchennych rewolucji" zamknęła bistro i uciekła z Polski? Nowe fakty w sprawie słynnej restauratorki!

 

Kiedy premiera nowego programu kulinarnego Magdy Gessler? Czy nowy projekt oznacza pożegnanie z "Kuchennymi rewolucjami"? Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

2/5
Magda Gessler na pokazie Daniela Jacoba Dali w warszawskich Miejskich Zakładach Autobusowych
ONS.pl

Program "Sexy kuchnia Magdy Gessler" będzie miał swoją premierę 5 listopada 2017 roku, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Magda Gessler będzie prezentować w nim autorskie przepisy na dania polskiej i międzynarodowej kuchni. W każdym odcinku podzieli się z widzami kilkoma ciekawymi recepturami na pyszne potrawy. Program będzie nadawany w każdą niedzielę o godzinie 10:55.

3/5
Magda Gessler
ONS.pl

Magda Gessler została ambasadorką polskiej wersji kanału kulinarnego Food Network. 

4/5
Magda Gessler
ONS

Nie oznacza to jednak pożegnania Magdy Gessler z uwielbianymi przez widzów programami stacji TVN: "Kuchenne rewolucje" oraz "MasterChef".

5/5
Magda Gessler
East News

Będziecie oglądać nowy program Magdy Gessler?

Więcej na temat Magda Gessler