Finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami i chyba wszyscy widzą, że również poziom rywalizacji między uczestnikami jest coraz większy. Choć gwiazdy darzą się wzajemną sympatią, nie brakuje też niesnasek i niedomówień. Ostatnio Maciej Musiał publicznie wziął stronę pary, która odpadła, tym razem krytykując Dagmarę Kaźmierską. Oberwało mu się za to?

Reklama

Maciej Musiał przeprosił Dagmarę Kaźmierską

Każdy kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" budzi coraz większe emocje wśród widzów, ale także samych uczestników. Nie da się ukryć, że decyzje widzów ws. tego, która para opuści program są mocno kontrowersyjne: spora grupa fanów nie może pogodzić się z tym, że dobrzy tancerze odpadają, podczas gdy tańcząca najsłabiej Dagmara Kaźmierska przechodzi dalej.

O krytykę w podobnym tonie pokusił się Maciej Musiał, który stanął murem za Aleksandrem Mackiewiczem, gdy ten opuścił program. Napisał wówczas jednoznaczny komentarz krytykujący Kaźmierską. Jak się okazało, szybko pożałował swojego zachowania:

Maciek (Musiał - przyp. red.) zadzwonił - nawet tego nie widziałam, bo nie śledzę komentarzy - jakieś emocje nim powodowały, że tak powiedział. Oczywiście, przeprosił mnie za to. Poniosły go emocje, tak jak mojego syna poniosły emocje. On jest uczestnikiem i wie, na jakich zasadach to funkcjonuje (...)
- wyjaśniła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z ''Vivą!''.
Dagmara Kaźmierska
fot. Telus/AKPA

"Królowa życia" przyznała jednak, że nie czuje żalu do kolegi z hitowego show Polsatu:

Wytłumaczył mi, dlaczego tak napisał i ja nie mam żalu (...) Maciek może się zdenerwował - ja z nim porozmawiałam i jest okej (...) nie czuję jakiejś wrogości
- dodała Kaźmierska.
Daria Syta, Maciej Musiał
AKPA/Piętka Mieszko

O ile Dagmara Kaźmierska nie żywi urazy do kolegi z tanecznego parkietu, nie można tego samego powiedzieć o jej stosunku do jurorów, którzy co rusz wytykają jej błędy w "Tańcu z Gwiazdami"!

Zobacz także
Boli mnie to, że jedna z jurorek wypowiada się, że ja sobie lekceważę, podchodzę w sposób lekceważący, ale tak nie jest. Ćwiczę tyle ile mogę i Marcin o tym wie, niestety przychodzi moment, w którym nie daję rady ciągać nogami
- mówiła Kaźmierska w tym samym wywiadzie.

Myślicie, że Maciej Musiał wyjawi szczegóły telefonu z przeprosinami do Dagmary Kaźmierskiej?

Reklama

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska żali się na przytyki od Iwony Pavlović w "TzG": "Hejt się na mnie wylewa"

Dagmara Kaźmierska
Pawel Wodzynski/East News
Maciej Musiał
Maciej Musiał ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama