Wielkimi krokami zbliża się nowa edycja "Tańca z gwiazdami", a co za tym idzie, produkcja show odkrywa przed nami kolejne karty. W ostatnich dniach poznajemy taneczne duety i właśnie dowiedzieliśmy się, z kim zatańczy Maciej Musiał. Uwielbiany przez widzów aktor młodego pokolenia wystąpi w parze z utytułowaną i przepiękną tancerką, Darią Sytą. Gdy tylko ta wiadomość obiegła media, fani ruszyli do komentowania. Internauci nie szczędzą parze ciepłych słów i są pewni, że dzięki tej dwójce parkiet "Tańca z gwiazdami" dosłownie zapłonie!

Reklama

Maciej Musiał i Daria Syta w "Tańcu z gwiazdami"

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy sporo debiutujących w programie tancerzy. Ostatnio głośno było o Michale Kassinie, który zatańczy z Roxie Węgiel - przystojny tancerz już podbił serca wielu fanów. Wielka euforia wśród widzów show nastąpiła również po ujawnieniu informacji, z kim zatańczy Maciej Musiał. Jak się okazało, aktor wystąpi w parze z Darią Sytą.

Na parkiecie #TzG zobaczycie @maciejmusial_official razem z @dariasyta. Na swoim koncie Daria ma Mistrzostwo Polski oraz udział w finale największego turnieju na świecie The International Dance Championship Rising Star w Anglii.Będziecie trzymać kciuki za tę parę 3 marca?
- czytamy w oficjalnym komunikacie produkcji ,,Tańca z gwiazdami''

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska odpowiada na negatywne komentarze dotyczące udziału w „Tańca z Gwiazdami"

Choć taneczne popisy tej pary zobaczymy dopiero 3 marca, to jednak fani już teraz są pewni, że ta dwójka da czadu na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Przystojny, pełen energii aktor i przepiękna, uzdolniona tancerka - internauci już wiedzą, że będzie się działo!

Przebojowa ta para @maciejmusial_official i @dariasyta!!! Życzę Wam powodzenia!!!!
Również bardzo ładna tancerka, trzymam kciuki za tę Parę
Wow. To będzie najlepsza para
Moi faworyci! Super para! Powodzenia życzę !
Cudownie! Będzie ogień
- piszą fani

Zobacz także: Wiemy, z kim zatańczy Filip Chajzer w "TzG". Te ujęcia nie pozostawiają złudzeń

Zobacz także
Maciej Musiał i Daria Syta
Maciej Musiał i Daria Syta Instagram/Tanieczgwiazdami
Reklama

Wy też tak uważacie? Będziecie kibicować tej parze? My już nie możemy się doczekać pierwszego odcinka nowej odsłony "Tańca z gwiazdami", bo zapowiada się naprawdę mocna edycja!

Maciej Musiał i Daria Syta
Maciej Musiał i Daria Syta Instagram/Tanieczgwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama