Macademian Girl w programie "Supermodelka Plus Size" Macademian Girl pod studiem TVP
Macademian Girl w programie "Supermodelka Plus Size"
Instagram
1/5
Macademian Girl w programie "Supermodelka Plus Size"
Instagram

Kolejnym ekspertem w programie "Supermodelka Plus Size" w Polsacie będzie... Macademian Girl! W show będzie wspierała dziewczyny swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlaczego zdecydowała się na udział?

Zdecydowałam się na udział w tym projekcie bo jestem za różnorodnością, nie tylko w modzie. Tolerancja to cecha, która wyróżniają ludzi optymistycznych, otwartych na świat. Takie podejście rodzi empatię, a tej w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. W tym programie pokazujemy, że poczucie atrakcyjności czy zasady dobrego wyglądu oraz stylu są niezależne od rozmiaru– wyjaśnia Macademian Girl. 

Jakich rad będzie im udzielać? Zobaczcie na kolejnych stronach! Program "Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie!

Zobacz także: Czy Ewa Zakrzewska wahała się zostać jurorką "Supermodelka Plus Size" ze względu na hejt?

2/5
mat. prasow

Uczestniczki programu często są nieśmiałe. Mimo, że same się zgłosiły to nadal są niepewne swoich zalet. Ja patrzę na nie obiektywnie i widzę coś zupełnie innego - ich ogromny potencjał. Mówię: "Pamiętaj, że jesteś piękna, że musisz się uśmiechać, jeśli chcesz przekonać ludzi do siebie. Ważna jest energia, podejście do wyzwań. Plecy proste, pierś do przodu, idź śmiało, kto jak nie Ty!" Czasem właśnie tego potrzebują żeby rozwinąć skrzydła. Poczuć, że nie są w tym same. Wspieram je, by znalazły w sobie odwagę i znalazły siłę by zmierzyć się z pokazaniem swojego ciała. Staram się sprawić, że by doceniły swoje atuty i dzięki temu pewniej prezentowały się przed jury.  – powiedziała Tamara.

3/5
mat. prasowe

To są dziewczyny, które na co dzień  raczej nie słyszą mnóstwa komplementów i które mają dużo kompleksów. Ale właśnie o to chodzi w  programie, żeby pokazać, że styl, klasa, piękno i wdzięk nie mają rozmiaru. Nie ma jednego kanonu piękna, kobiety są niesamowicie różnorodne i to jest w nas wspaniałe! Modelki plus size mają teraz swój czas - święcą na świecie triumfy  i chodzą po wybiegach największych domów mody, biorą udział w prestiżowych kampaniach. Chcemy pokazać dziewczynom, że nie muszą nosić rozmiaru XS, żeby się dobrze czuć ze sobą. Owszem muszą o siebie dbać, prawidłowo się odżywiać i ćwiczyć, żeby być zdrowe, ale przede wszystkim muszą się zaakceptować i zrozumieć, jak podkreślić swoje zalety - przekonuje Macademian. 

4/5
mat. prasowe
5/5
Macademian Girl pod studiem TVP
Więcej na temat #SUPERMODELKA PLUS SIZE