TV-Show

Dramat Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tyle pięknych wspomnień... "Nie zostało na nim nic oprócz Was"

Dramat Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tyle pięknych wspomnień... "Nie zostało na nim nic oprócz Was"

Łukasz Kuchta, którego poznaliśmy w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał bardzo smutne wiadomości. O wszystkim poinformował na swoim Instagramie. Okazało się, że padł ofiarą złodziei i stracił coś bardzo cennego, nad czym tak długo pracował...

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowała z przystojniakami z "Hotelu Paradise". Wojtek nie był zazdrosny?!

Oliwia i Łukasz o hejcie podczas emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak sobie z nim poradzili?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał smutne wieści

Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", Łukasz poznał Oliwię Ciesiółkę, z którą stworzył szczęśliwy związek! Małżeństwo doczekało się już swojego pierwszego dziecka, Franka i tworzy szczęśliwą rodzinę. Udział w eksperymencie TVN7 dał tej parze nie tylko miłość, ale także rozpoznawalność i sławę, a małżeństwo doskonale wykorzystało swoje pięć minut. Oliwia i Łukasz są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, na których zgromadzili grono fanów. 

Jednak jak się okazało, Łukasz stracił to, nad czym tak długo pracował. Jego konto na Instagramie, które śledziło tysiące fanów zostało zhakowane! Przepadły wszystkie zdjęcia, wspomnienia i na ten moment możemy zobaczyć na nim tylko jedną fotografię. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił obszerny post dotyczący ostatnich nieprzyjemnych wydarzeń. 

Zapewne wielu z was zauważyło, że moje konto od jakiegoś czasu jest puste. Stało się tak, ponieważ zostało zhakowane. Obudziłem się pewnego dnia zajrzałem na telefon i przeczytałem 3 maile po, których już wiedziałem, że nie jest dobrze. W pierwszym było, że weryfikacja dwuetapowa została wyłączona.
W drugim, że nazwa użytkownika została zmieniona, a w trzecim, że został zmieniony mail. Od razu spróbowałem wejść na insta no i jak zapewne się domyślacie, nie udało mi się - zaczął swój wpis Łukasz.

Łukasz w dalszej części wpisu dodał, że nie klikał w żadne podejrzane linki, a hakerzy mimo tego ominęli wszystkie zabezpieczenia i przejęli jego konto. Szczęście w nieszczęściu, że udało mu się je za jakiś czas odzyskać - chociaż nic na nim nie ma, przynajmniej pozostali obserwatorzy.

Najbardziej zdziwił mnie fakt, że nie byłem sam sobie winien za to, że moje konto zostało zhakowane. Ponieważ w wielu przypadkach ludzie klikają w dziwne linki bądź udostępniają swoje dane myśląc że prosi ich o to sam instagram. A mi po prostu ktoś się na to konto włamał i jakimś sposobem ominął weryfikację dwuetapową. Zapewne zostanie to dla mnie zagadką do końca życia. Cudem jednak udało mi się odzyskać moje konto. Niestety nie zostało na nim nic oprócz Was. - dodał Łukasz.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ubolewa, że stracił tak cenną pamiątkę. Przyznał, że w każdy opis i zdjęcie, wkładał mnóstwo serca.

Cieszę się, że udało mi się odzyskać konto, ale jednocześnie pozostał taki smutek, że wszystko co było na nim przepadło, ponieważ w każdy opis pod zdjęciem wkładałem dużo serca i była to naprawdę fajna pamiątka.

Miejmy nadzieję, że Łukasz już nigdy więcej nie doświadczy tak przykrej sytuacji. Zobaczcie cały wpis uczestnika 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Trzymamy kciuki za odbudowę konta! 

 

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Chętnie pokazują kadry ze swojego życia rodzinnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz jednak Łukasz będzie musiał zacząć wszystko od początku...

 

 

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " była najbardziej nieśmiałą uczestniczką czwartej edycji show. Jako jedyna nie prowadziła swoich kanałów społecznościowych podczas emisji, kiedy jej znajomi z programu gromadzili już pierwszych fanów. Joanna po zakończeniu ślubnego eksperymentu przyznała, że nie spodziewała się, że zdobędzie tak ogromne wsparcie od obcych ludzi. Udostępniła swój profil dopiero po zakończeniu finału, a i tak udało jej się zdobyć ponad 112 tysięcy obserwujących! Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz założyli kanały na Youtubie, czy Joanna pójdzie w ich ślady? Czy w ogóle ma zamiar przekuć swoją rozpoznawalność na coś, co przyniesie jej zyski? Posłuchajcie, co nam zdradziła!  Zobacz także:  Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie chce robić kariery na fali popularności w programie. Dlaczego?   

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia przeprowadziła się do Łukasza. Jak odnalazła się na Śląsku?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?

Kto by pomyślał, że to właśnie Oliwia ulegnie i przeprowadzi się do Katowic, a nie Łukasz do Gdańska. Małżonkowie już podczas kręcenia " Ślubu od pierwszego wejrzenia " przekomarzali się, kto z nich rzuci wszystko i przeprowadzi się do innego miasta. Łukasz nie wyobrażał sobie wyjazdu ze Śląska a Oliwia nie chciała mieszkać nigdzie indziej niż nad morzem.  Jednak to właśnie Oliwia ostatecznie zamieszkała u męża. Okazało się, że przed urodzeniem Franka zdążyła napisać swoją pracę dyplomową podsumowującą naukę na uczelni! Jak się odnalazła niemalże na drugim końcu kraju? Co dalej z jej edukacją oraz pracą? Czym się teraz zajmuje? Zobaczcie, co nam zdradziła.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o związku: "Myślałam, że eksperci się pomylili, jest jak wygrana na loterii!" Oliwia przeprowadziła się z Gdańska do Katowic. Dla męża zmieniła całe swoje życie. Jak się odnalazła?   

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?

Joanna i Adam byli bohaterami 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Jak wiadomo ich związek nie przetrwał, a w momencie ogłoszenia przed ekspertami decyzji, czy pozostają w małżeństwie, to właśnie Adam poinformował, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie utrzymywał kontakt z Joanną na przyjacielskich stosunkach. Tak się jednak nie stało, gdyż jak stwierdził Adam jego życie zaledwie po dwóch dniach od zakończenia eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni.  Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła kolor włosów. Zrezygnowała z blondu?  Adam wydawał się być wycofany również wtedy, kiedy był z Joanną w małżeństwie. Wydawało się, jakby w ogóle nie zależało mu na rozwijaniu tej relacji. Czy Joanna ma zatem żal do ekspertów, że dopuścili Adama do eksperymentu i dopasowali go właśnie jej?  Zobaczcie co wyjawiła Asia w rozmowie z reporterką Party.pl!

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner