Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Z OSTATNIEJ CHWILI: Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?

Jesteśmy coraz bliżej finału

Za nami kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Po dwóch tygodniach przerwy gwiazdy znowu zatańczyły w wielkim show Polsatu. Tym razem uczestnicy zabrali widzów w podróż dookoła świata tańcząc m.in. walc, tango, salsę czy sambę. Wielką niespodzianką okazał się występ Stefano Terrazzino, który zaśpiewał podczas tańca Sylwii Juszczak z Kamilem Kuroczko. Zobacz: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami

Po raz pierwszy w tej edycji gwiazdy zatańczyły tańce grupowe. Pierwsza drużyna zaprezentowała Karkowiaka, za który dostała 38 pkt. Właśnie tyle punktów zostało doliczone do ocen za indywidualne występy gwiazd. Druga drużyna zaprezentowała się w tańcu góralskim, za który zdobyli 37 pkt.

Najwięcej punktów od jury zdobyła Ada Fijał i Krzysztof Hulboj, a  tak prezentowały się wyniki po wszystkich występach:

Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 76 pkt.
Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 73 pkt.
Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 72 pkt
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 70 pkt.
Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno- 70 pkt.
Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 68 pkt.
Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa- 66 pkt.
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 63 pkt.

Niestety z programem pożegnali się   Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno

W zakończonym właśnie odcinku TZG widzowie mieli możliwość zamiany partnerów i tancerzy. Oto lista par, które zatańczą już za tydzień:
Ada Fijał i Jan Kliment
Grzegorz Łapanowski i Agnieszka Kaczorowska
Krzysztof Wieszczek i Walerija Żuralewa
Tatiana Okupnik i Rafał Maserak
Julia Pogrebińska i Tomasz Barański
Sylwia Juszczak i Krzysztof Hulboj
Ewa Kasprzyk i Kamil Kuroczko

Kto waszym zdaniem był dzisiaj najlepszy?
 

Gwiazdy "TzG" w piątym odcinku tanecznego show:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Ada Fijał i Grzegorz Łapanowski odpadli z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Grzegorz Łapanowski i Ada Fijał odpadli z TzG. Kto okazał się najlepszy?
Dwie pary pożegnały się z programem

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Podobnie jak w zeszłym tygodniu na parkiecie nie zabrakło wielkich emocji. Wszystkie gwiazdy po ostatniej zamianie partnerów wróciły  do pierwotnego ustawienia . Niestety, w związku z tym, że w ostatnim odcinku nikt nie odpadł-dzisiaj z tanecznym show pożegnały się aż dwie gwiazdy. Zobacz: Zaskakujący werdykt w "TzG". Takiej decyzji nikt się nie spodziewał Jako pierwsi zatańczyli Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko . Para dostała od jury 35 pkt. Ile punktów zdobyły wszystkie gwiazdy? Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 35 pkt. Grzegorz łapanowski i Walerija Żurawlewa- 29 pkt. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 38 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 25 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 35 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 40 pkt. Niestety, jako pierwsi odpadli: Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa . W dzisiejszym odcinku pary wzięły udział w maratonie tanecznym "Rock and Roll". Jury w trakcie występów będzie po kolei eliminować najsłabszych. Pierwsza para, która odpadnie zdobędzie 1 pkt, ta para która wygra doliczy do swojego konta aż 6 pkt. W wielkim maratonie zwyciężyli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Druga gwiazdą, która pożegnała się z programem została Ada Fijał. Zobacz na Polki.pl: Viva! Ewa Kasprzyk w zmysłowej sesji z Janem Klimentem   Tak prezentowały się gwiazdy w programie:

Norbi odpadł z TzG
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadł Norbi! Kto okazał się najlepszy?
Jak zawsze nie zabrakło emocji

Za nami trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" . Jak zawsze nie brakowało emocji, a wszystkie pary dały z siebie wszystko. Po intensywnych treningach pod okiem trenerów dało się zauważyć postępy w technice i ruchach uczestników show. Jak to zazwyczaj bywa jedni poradzili sobie lepiej, inni nieco gorzej, o czym się już przekonaliśmy w poprzednich dwóch odcinkach. Przypomnijmy: Marcin Najman odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Kto okazał się najlepszy? Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od tańca Anny Głogowskiej i towarzyszącej jej grupy tanecznej. Później zatańczyło się 10 par, które zaprezentowały sceny filmowe opowiedziane językiem tańca. Oto tabela ocen: Julia Pogrebińska i Rafał Maserak -  39 punktów Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 37 punktów Sylwia Juszczak  i Kamil Kuroczko - 31 punktów Ada Fijał i Krzysztof Hulboj - 30 punktów Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 30 punktów Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno -  29 punktów Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 27 punktów Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 27 punktów Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 25 punktów Norbi i Nina Tyrka - 20 punktów Po zsumowaniu głosów jury i publiczności z programem musieli pożegnać się Norbi i Nina Tyrka! Zobacz:  Dramat Tomka Barańskiego. Tabloid odkrył prawdę o jego ciężkiej chorobie Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner