Ania i Włodek odpadają z Love Island 5 przed finałem
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Wielki przełom w związku Ani i Włodka! "Powiedziałaś mu, że go kochasz?"

Ania mocno zaskoczyła widzów "Love Island". Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka postanowiła szybko sformalizować swój związek?

Widzowie "Love Island" nie bardzo wierzyli w związek Ani i Włodka i to właściwie z powodu Ani. To uczestniczka zmieniała wielokrotnie zdanie, jednocześnie chciała być z Włodkiem i spróbować relacji z kimś innym. Ich związek od początku wydawał się więc niestabilny, dlatego co złośliwsi czekali aż Ania znów się rozmyśli. Uczestniczka jednak mocno ich zaskoczyła!

"Love Island 3": Waleria o rozstaniu Caroline z Matim - "Wiem, że coś do niego czuje nadal"

"Love Island" Ania zaskoczyła fanów! Wyznała Włodkowi miłość?

Ania po wyjściu z "Love Island" długo milczała. Fani byli pewni, że uczestniczka na spokojnie musiała przetrawić to, co działo się w sieci, gdy ona była na wyspie miłości. Internauci delikatnie mówiąc nie byli zbyt wyrozumiali dla uczestniczki i niemal przy każdym przeparowaniu domagali się jej odpadnięcia. Ania jednak po jakimś czasie wróciła do swoich mediów społecznościowych i szybko z powrotem zdobyła zaufanie fanów z którymi chętnie rozmawia o tym, co stało się w programie i o swoim związku z Włodkiem.

Mijają kolejne tygodnie a para ma się dobrze i już planuje przeprowadzkę do Warszawy! Ania zapewnia, że jest bardzo szczęśliwa ze swoim partnerem, ale fani i tak wypytują ją o szczegóły związku. Tym razem padło bardzo poważne pytanie! Czy Ania i Włodek powiedzieli sobie najważniejsze słowa, czyli "kocham cię"? Pary nie decydują się szybko mówić takich wyznań, ale okazało się, że Ania w ogóle się tego nie bała!

- Powiedziałaś już Włodkowi, że go kochasz? - dopytują fani.

- Taaak - odpowiedziała z entuzjazmem Ania, dodając czułe zdjęcie z ukochanym!

Ania i Włodek z Love Island 5 o swojej miłości
ania_fitness/Instagram

Zobacz także: "Love Island 4": Paulina szczerze o zdradzie: "Przechodziłam przez to"

Wygląda więc na to, że skomplikowana historia tego związku była romantycznym początkiem czegoś większego! Ania wbrew przewidywaniom nie zostawiła Włodka po powrocie, a nawet zdecydowała się mu wyznać miłość! Ania i Włodek szykują się już do przeprowadzki do Warszawy i wspólnego zamieszkania. W komentarzach pod wspólnymi zdjęciami zakochanych możemy przeczytać, jak fani kibicują temu związkowi, choć jeszcze niedawno pisali Włodkowi, że Ania go szybko  zostawi... Wygląda na to, że Ania i Włodek wyszli z ogromnego hejtu obronną ręką!

Ania i Włodek z Love Island
ania_fitness/Instagram

Ania jest zazdrosna o "ładne dziewczyny" na Instagramie? Odpowiedziała!

Fani postanowili zapytać także Anię o kwestię, która spędza sen z powiek wielu dziewczynom. W końcu wiele par poznaje się przez media społecznościowe, a gdy partner obserwuje na Instagramie pokaźną liczbę atrakcyjnych dziewczyn, niektóre kobiety czują się zagrożone. Czy tak też ma Ania z "Love Island"? Jedna z fanek postanowiła o to zapytać!

- Jakie masz podejście do tego, że Włodek obserwuje tyle ładnych dziewczyn na Instagramie?

- Jesteśmy ludźmi, wzrokowcami. Ja w sumie w to nie ingeruję, bo nie mam z tym problemu. Ustaliliśmy pewne zasady, których się trzymamy a zaufanie to podstawa w każdym związku - odparła szczerze Ania. 

Ania i Włodek z Love Island 5 o swojej miłości
ania_fitness/Instagram

Ania i Włodek są w naprawdę poważnej relacji i doskonale wiedzą, czego od siebie wymagają. Zaufanie jest bardzo ważne i to na tej podstawie para buduje swój związek. 

Myślicie, że tak naprawdę da się nie być zazdrosnym?

Zobacz także: "Love Island": Patrycja zaskoczyła wyznaniem o dziecku! "Staramy się" wyznała partnerka Mikołaja

Włodek i Ania z
Instagram/mr.wlodo/

Stella i Piotr z "Love Island"
Instagram/Stella Staniszewska/Piotr Szczurek
TV-Show
"Love Island": Stella szczerze o rozstaniu z Piotrem! Zdecydowała się zdradzić kulisy rozpadu ich związku?
Stella Staniszewska z 3. edycji "Love Island" ostatnio odpowiadała na pytania od fanów. Nie zabrakło oczywiście pytań o rozstanie z Piotrem. Co zdradziła na ten temat?

Stella i Piotr tworzyli zgraną parę w 3. edycji "Love Island"  i wielu fanów było przekonanych, że połączyło ich trwałe i poważne uczucie. Jak jednak wiadomo, ich związek rozpadł się niedługo po powrocie do Polski. Byli partnerzy ogłosili swoją decyzję publikując nagranie na InstaStories . Nie podali jednak dokładnych przyczyn swojego rozstania.  Choć od tej informacji minęło już trochę czasu, to jednak fani wciąż próbują dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się pomiędzy tą dwójką. Ostatnio Stella zrobiła Q&A na swoim profilu i szczerze odpowiadała na pytania od fanów. Czy zatem zdecydowała się zdradzić szczegóły na temat rozstania z Piotrem? Zobacz także:   "Love Island": Stella wbija Piotrowi szpilę po rozstaniu?! Zobaczcie co zrobiła "Love Island": Stella odpowiedziała na pytania fanów dotyczące jej związku z Piotrem Stella Staniszewska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 3. edycji "Love Island". Uczestniczka show Polsatu dała się poznać jako osoba bardzo wrażliwa, pełna empatii i dobrego poczucia humoru. Przez cały udział w "Love Island" tworzyła związek z Piotrem, z którym kontynuowała relację jeszcze przez kilka tygodni po zakończeniu show. Ale niestety, dokładnie 22 maja, Stella i Piotr ogłosili rozstanie.  [...] oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości.  Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać. I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne. Więc nie będziemy się więcej rozgadywać, bo wiadomo o co chodzi - powiedzieli w swoim oświadczeniu opublikowanym na InstaStories.  Choć od tej informacji upłynęło już trochę czasu, to jednak fani "Love Island" wciąż jeszcze...

"Love Island": Andrzej i Paulina
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Paulina o planach wobec Andrzeja. "Zobaczymy, co dalej, bo..."
Uczestniczka ostatniej edycji "Love Island" zdradziła, jak wygląda jej relacja z Andrzejem po programie! Odniosła się również do hejtu w sieci.

Paulina z "Love Island" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się o jej relację z Andrzejem. Uczestnicy randkowego programu Polsatu wrócili już do Polski, więc fani zastanawiają się, jak dziś wygląda związek Pauliny i Andrzeja. Czy para zamieszka razem? Jest szczera odpowiedź pięknej blondynki!  Paulina i Andrzej z "Love Island" zamieszkają razem? Paulina i Andrzej wzięli udział w ostatniej, czwartej edyci "Love Island". Andrzej dość szybko zauroczył się piękną blondynką i robił wszystko, by zdobyć jej serce. Niestety, chociaż Paulina i Andrzej stworzyli parę, to szybko okazało się, że uczestniczka randkowego show nie do końca jest pewna swoich uczuć. Kiedy panowie wyjechali do Casa Amor Paulina w rozmowie z koleżankami przyznała, że nie chce być dłużej ze swoim partnerem, a po jakimś czasie wysłała mu list, w którym zakończyła ich związek. Andrzej był zrozpaczony wiadomością od Pauliny i nie chciał spróbować swojego szczęścia u boku innej kobiety. Do willi wrócił sam, a tam zobaczył Paulinę z Mateuszem- nowym uczestnikiem, który pojawił się w programie, kiedy Andrzej był w Casa Amor.  Jak już wiemy, Paulina szybko pożałowała swojej decyzji i ostatecznie zerwała z Mateuszem i dała kolejną szansę Andrzejowi. Zobacz także:  "Love Island 4": Pamiętasz kto to powiedział? QUIZ dla wiernych widzów programu Od tamtej chwili Paulina bardzo zbliżyła się do Andrzeja. Para dotarła aż do wielkiego finału, w którym zajęli wysokie, trzecie miejsce. Dziś uczestnicy wrócili już do Polski, a fani próbują dowiedzieć się, czy para ma już wspólne plany na przyszłość. Czy zamieszkają razem? Paulina odpowiedziała podczas relacji na InstaStories! Jak...

Waleria z "Love Island" w brązowych włosach
waleria.szewczyk/Instagram
TV-Show
"Love Island": Jednak rozstanie! Związek Walerii i Piotrka to już przeszłość
Związek Walerii i Piotrka z "Love Island" jednak nie przetrwał próby czasu. Dwa tygodnie temu pokazywali wspólne zdjęcia, a dziś była uczestniczka show informuje o rozstaniu!

Waleria z "Love Island" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie fanów o jej relację z Piotrkiem. Była uczestniczka randkowego programu Polsatu zaskoczyła wyznaniem, że jej związek jednak nie przetrwał próby czasu. Czy Waleria i Piotrek po rozstaniu utrzymują ze sobą kontakt? Sprawdźcie, co zdradziła Waleria! Tego nie spodziewał się chyba nikt... Rozstanie Walerii i Piotrka z "Love Island" Waleria i Piotrek wzięli udział w trzeciej edycji "Love Island". Między uczestnikami hitu Polsatu szybko zaiskrzyło i razem dotarli aż do wielkiego finału. I chociaż Waleria i Piotrek nie wygrali, to do Polski wrócili jako para. Waleria i Piotrek co jakiś czas publikowali w sieci wspólne zdjęcia i relacje ze spotkań. Po pewnym czasie para planowała nawet, że razem zamieszkają w Warszawie.  Niestety, sielanka Walerii i Piotrka nie trwała zbyt długo. Waleria na początku września poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem. Nie będę się rozpisywać... przykro mi, ale przegraliśmy z odległością. Wiem, że jeszcze parę dni temu mówiłam, że jesteśmy razem, ale potrzebowałam czasu, aby to wszystko sobie poukładać i nadal go potrzebuję. Dlatego będę wdzięczna za brak pytań o szczegóły, ponieważ to nasze prywatne życie. Dziękuję wam bardzo za wsparcie, jesteście najlepsi- wyznała w sieci. Zobacz także:   "Love Island 3": Angela żałuje związku z Arsenem? Jest szczery komentarz!  Kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania Waleria i Piotrek znów się spotkali, a w sieci pojawiły się relacja z ich wspólnego wyjścia z Caroline i Mateuszem. Wydawało się wówczas, że Waleria i Piotrek dali sobie jeszcze jedną szansę i znów będą razem szczęśliwi.  Niestety, dziś wiemy już, że Waleria i Piotrek rzeczywiście...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner