Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o propozycji Tańca z Gwiazdami
TV-Show

"Love Island": Sylwia Madeńska zszokowana słowami Mikołaja! Ujawnia kulisy ich wyjazdu do Grecji

Ostatnio znów głośno zrobiło się wokół Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island". Tancerka zdecydowała się zareagować na słowa Mikołaja, który kilka dni temu wyparł się ich wspólnego wyjazdu na wakacje.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z pierwszej edycji "Love Island" rozstali się w ubiegłym roku. Jednak ostatnio znów głośno zrobiło się wokół tej dwójki, bo pojawiły się spekulacje na temat ich rzekomego powrotu do siebie. Co więcej, pojawiły się dowody na to, że Sylwia i Mikołaj ostatnio spędzili wspólne wakacje w Grecji, co dodatkowo podsyciło plotki wśród fanów.

Kilka dni temu chłopak w rozmowie z "Plejadą" wyparł się jednak wspólnego wyjazdu z Sylwią. 

Te zdjęcia są całkowitym zbiegiem okoliczności, ponieważ rzeczywiście, oboje przebywamy teraz w Grecji, jednak nie przyjechaliśmy tu razem - powiedział Mikołaj w rozmowie z "Plejadą". 

Wygląda na to, że Sylwia Madeńska jest zszokowana słowami Mikołaja i zdecydowała się również udzielić wywiadu w tej sprawie. Jaka jest zatem prawda? Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: "Love Island": Mikołaj Jędruszczak ma nową dziewczynę?! Nowy wpis uczestnika

"Love Island 7": Alicja o wyjściu z willi. "Zostawiłam osobę, do której coś czuję”

"Love Island": Czy Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są razem?

Sylwia Madeńska w rozmowie z "Plejadą" zdecydowała się na szczere wyznanie. Jak się okazało, pomimo rozstania, utrzymywała kontakt z Mikołajem, bo jak stwierdziła "żadne z nich nie potrafiło odpuścić". Wyjazd do Grecji miał im pomóc w odbudowaniu dobrych stosunków i według relacji Sylwii, był to ich wspólny pomysł.

- Spontanicznie kupiliśmy wycieczkę. Koleżanka w czwartek poinformowała mnie o korzystnej ofercie. Razem z nami do Grecji miała lecieć grupa znajomych, jednak ostatecznie zrezygnowali. My jednak podjęliśmy decyzję i w piątek wylecieliśmy na wspólne wakacje. Chcieliśmy to zachować dla siebie, ale w piątek biuro podróży opublikowało zdjęcia z wylotu na swoim profilu na Facebooku, na którym znaleźliśmy się na pierwszym planie - powiedziała Sylwia w rozmowie z "Plejadą".

Dlaczego zatem Mikołaj twierdził, że ich spotkanie w Grecji było przypadkowe i niczego razem nie planowali? 

- Nie wiem, dlaczego Mikołaj powiedział, że to przypadek. Nie rozumiem tego. Może miał jakieś swoje pobudki. Może chciał, żeby się media od nas odczepiły. Ja jednak tego nie rozumiem, chcę to sprostować. Kłamstwa w wywiadach są nie na miejscu. Traci się wiarygodność. Nie wstydzę się, że wyjechaliśmy na wspólne wakacje. A Mikołaj? Wydaje mi się, że znowu działał pod wpływem emocji. Podczas wyjazdu o coś się posprzeczaliśmy. Oboje mamy wybuchowe charaktery, więc nietrudno o spięcie - dodała Sylwia w tym samym wywiadzie. 

Sylwia odniosła się również do InstaStories, które podczas wyjazdu publikował Mikołaj. Najpierw zapewniał, że do Grecji poleciał z tajemniczą Moniką, później zaś twierdził, że wciąż jest singlem i czeka na propozycje od kobiet. To podobno był jednak tylko żart z jego strony, jednak wpis o tym, że wciąż jest wolny, sprawił Sylwii przykrość. 

- Dla mnie to było dziecinne, nie ukrywam. Pytałam go, po co to zrobił. Odpowiedział, że "nie rozumiem social mediów" i że "jak nie widzę w tym żartu, to już nie jego problem". Cóż, faktycznie nie rozumiem i nie widzę w tym żartu. [...] Jednak jego zapewnienia, że jest singlem i czeka na prywatne propozycje od innych kobiet, sprawiło mi ogromną przykrość - powiedziała Sylwia. 

Zwyciężczyni "Love Island" nie chciała jednak odpowiedzieć wprost na pytanie, czy jest z Mikołajem i czy ich relacja może wrócić na dawne, dobre tory. 

- Wiedziałam, że padnie takie pytanie, ale nie chcę o tym mówić. Obiecałam sobie, że wszystkie moje kolejne relacje nie będą już nigdy publiczne. Cieszę się, że ludzie mnie wspierają i mi kibicują.

I co wy na to? Myślicie, że jednak Mikołaj i Sylwia próbują naprawić swój związek, ale nie mówią o tym publicznie, aby ta sytuacja nie zyskała rozgłosu? Tak czy inaczej, zarówno Sylwii i Mikołajowi życzymy wszystkiego dobrego. 

Taniec z gwiazdami
East News

Sylwia Madeńska z "Love Island" w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że ostatni wyjazd do Grecji zaplanowała razem z Mikołajem. 

Love Island
Instagram

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu wrócili do siebie?
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"
Sylwia Madeńska z "Love Island" przyznała, że wspólne wakacje z Mikołajem były próbą ratowania związku! Jego zdjęcia z jej psem, też nie są przypadkowe. Jednak do siebie wrócili?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island". Jako że była to pierwsza wygrana para tego programu, zgromadzili spore grono fanów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Udało im się nawet dostać do "Tańca z gwiazdami", gdzie on wystąpił jako gwiazda, a ona była jego taneczną partnerką. Niestety para rozstała się tuż przed odpadnięciem z programu. Kilka miesięcy temu pojawiły się, plotki, że para wróciła do siebie i wyjechała na wspólne wakacje. Mikołaj wówczas zaprzeczył doniesieniom. Sylwia teraz zdradza kulisy ich wakacji. Jak dziś wyglądają ich relacje? Love Island. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu są razem?  " Love Island " daje uczestnikom wiele możliwości, nie tylko sercowych... Z pewnością Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wykorzystali popularność po programie. Do dzisiaj śledzi ich spore grono fanów, którzy szeroko komentowali ich burzliwe rozstanie, a już po kilku miesiące zauważyli, że znowu mają ze sobą kontakt. W sieci ukazały się ich zdjęcia z lotniska, które wskazywały na wspólne wakacje w Grecji. Potem uczestnik zaczął wstawiać zdjęcia z pieskiem Sylwii na Instagram. To wszystko dało fanom do myślenia i wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja.  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Finalistka 1. edycji "Love Island" w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Mikołajem . Dlaczego piesek Sylwii pojawia się na Instagramie Jędruszczaka?  Ktoś mi zadał pytanie, czy dzielimy się obowiązkami. Nie dzielimy się obowiązkami,...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News
TV-Show
"Love Island": Sylwia Madeńska zdradza szczegóły jej relacji z Mikołajem Jędruszczakiem! Są razem?!
O Sylwii Madeńskiej i Mikołaju Jędruszczaku z "Love Island" znów jest głośno, w kontekście ich rzekomego powrotu do siebie. Skąd takie podejrzenia?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się jesienią ubiegłego roku. Jednak od pewnego czasu pogłoski na temat ich wielkiego powrotu do siebie nie cichną. Plotek nie uciszają również zdjęcia i relacje Mikołaja, które mogą sugerować, że coś jest na rzeczy. Teraz to Sylwia Madeńska zdecydowała się zabrać głos na temat ich relacji. Co zatem ich łączy?  Zobacz także:  Sylwia Madeńska z "Love Island" zdradziła, ile waży! W ostatnim czasie sporo schudła "Love Island": Czy Sylwia i Mikołaj są razem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zdecydowanie jedni z najpopularniejszych uczestników wszystkich edycji "Love Island" . To właśnie oni wygrali pierwszą polską edycję tego programu, a ponadto udało im się kontynuować swój związek po powrocie do Polski przez rok. W tym czasie wzięli również udział w "Tańcu z gwiazdami" , ale niestety, ostatecznie nie udało im się zbudować zgodnej i szczęśliwej relacji. Sylwia i Mikołaj rozstali się w dość chłodnej atmosferze  i wielu fanów było przekonanych, że nie ma szans na odbudowanie ich związku.  Jednak od pewnego czasu zaczęły pojawiać się pogłoski, na temat ich rzekomego powrotu do siebie. Wspólne wakacje w Grecji , czy dwuznaczne relacje i zdjęcia Mikołaja , na których między innymi pozował z pieskiem Sylwii, dały fanom do myślenia. Wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja. Tym razem to Sylwia Madeńska zabrała głos, odpowiadając na pytanie fana.  - Czy Masz kontakt z Mikołajem? - zapytał jeden z internautów.  - Nie ma między nami złej krwi. Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Czasem mamy kontakt. Warszawa niby jest duża, jednak nie da się uniknąć siebie wzajemnie -...

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 
To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania.  Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe . Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem . Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał: Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik