Sylwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem?
Piotr Molecki/East News
TV-Show

"Love Island": Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie i wyjechali razem do Grecji? Jest komentarz Mikołaja!

Już od pewnego czasu krążą plotki, że zwycięzcy pierwszej edycji show Polsatu znów są razem. Czy domysły fanów okazały się słuszne?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" znów są razem? Wielu fanów jest niemal pewnych, że ta dwójka postanowiła dać sobie drugą szansę! Ponadto jeden z portali internetowych dotarł do zdjęć, na których możemy zobaczyć Sylwię i Mikołaja na lotnisku. Od kilku dni zarówno na Instagramie Mikołaja, jak i Sylwii pojawiają się zdjęcia z Grecji, a fani zdążyli już połączyć pewne fakty, z których jasno wynika, że obydwoje spędzają razem czas.

W końcu na InstaStories Mikołaja pojawiła się odpowiedź na pytanie od jednego z fanów, dotycząca jego powrotu do Sylwii. Trzeba przyznać, że cała sytuacja po jego odpowiedzi jest jeszcze bardziej skomplikowana. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Love Island": Piotrek znał wcześniej jedną z uczestniczek! Dlaczego nie ujawnili tej znajomości w programie?

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

"Love Island": Sylwia i Mikołaj znów są razem?!

Już od pewnego czasu krążą plotki, że Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie. Sami zainteresowani jednak milczą w tym temacie, ale dowodów pojawia się coraz więcej. Portal Pudelek.pl dotarł do zdjęć, na których widzimy Sylwię i Mikołaja na płycie lotniska, co wskazuje na to, że zwycięzcy "Love Island" najprawdopodobniej wyruszyli razem do Grecji. Właśnie z tego miejsca pojawiają się nowe fotografie na profilach Sylwii i Mikołaja. 

Co prawda ani Sylwia, ani Mikołaj nie opublikowali wspólnej fotki z wyjazdu, jednak fanom udało się dostrzec, że ich fotografie są wykonywane z tego samego miejsca. 

- Czyżby Zakynthos wakacje z Sysią? Pogodzeni?

- Trzymałam za was kciuki. Widać że jesteście szczęśliwi. Widać to po Sylwii. Dbaj o nią ❤️ Trzymajcie się ciepło :) korzystajcie. Też byliśmy w maju na tej wyspie. Jest naprawdę piękna. :)

- Tło za tobą i to białe krzesło cię wydało, że jesteś z Sylwią, bo u niej na story te same widoczki:) Bawcie się dobrze.

- A jednak, powodzenia, nie zmarnuj tym razem miłości z Sylwią - czytamy pod najnowszym zdjęciem na instagramowym profilu Mikołaja.

Podobne komentarze znajdujemy również pod najnowszym zdjęciem Sylwii: 

- Może obiecany temat odnośnie Mikołaja? Najpierw drama, potem rozstanie niby w zgodzie, a teraz wygląda jakbyście razem tam byli, ale nic nie mówili 🤣🤣

- Mikołaja głos słychać na stories. Jeśli są razem luz, trochę szopka takie udawanie..

- Mikołaja oznacz, w końcu to Twój fotograf. Przecież każdy już wie, że jesteście tam razem, co tu ukrywać? - dopytują fani. 

W końcu na InstaStories Mikołaja pojawiła się długo oczekiwana odpowiedź na temat powrotu do Sylwii. Jeden z fanów zapytał: 

- Jest jakakolwiek szansa, że wrócicie do siebie z Sylwią? Fajna para z was była. 

Mikołaj zareagował odpowiadając krótko. 

- Była. Niektórych spraw nie przeskoczysz. 

W dalszym ciągu Mikołaj i Sylwia nie zareagowali jednak na pytania fanów dotyczące ich wspólnego wyjazdu. Trzeba przyznać, że dowody internautów są mocne, a zdjęcia z lotniska jednoznacznie sugerują, że zwycięzcy "Love Island" podróżowali w to samo miejsce.

Ciekawe zatem, czy odpowiedź Mikołaja na InstaStories to tylko zmyłka, czy jednak rzeczywiście nic go nie łączy już z Sylwią...

Sylwia i Mikołaj z
Instagram/Mikołaj Jędruszczak

Wielu fanów jest pewnych, że Sylwia i Mikołaj z "Love Island" wrócili do siebie. Sami zainteresowani jak na razie nie odpowiadają jednak na pytania dotyczące ich wspólnego wyjazdu. 

Myślicie, że Mikołaj i Sylwia w końcu zdecydują się zabrać głos w tym temacie?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie?
East News
TV-Show
"Love Island": Mikołaj Jędruszczak nawiązuje do związku z Sylwią Madeńską? "Czeka mnie rewolucja"
Jedno zdjęcie Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island" wywołało burzę wśród internautów. Tym szczegółem potwierdził powrót do Sylwii Madeńskiej?

O rzekomym powrocie  Mikołaja Jędruszczaka do Sylwii Madeńskiej , mówi się już od kilku miesięcy. Fani są mocno zdezorientowani, ponieważ co pewien czas zwycięzca "Love Island" pokazuje zdjęcia i relacje, które wskazują na to, że może być z Sylwią, jednak po chwili pojawia się jakaś nowa informacja, która temu wszystkiemu zaprzecza.  Z tego też względu nowy wpis Mikołaja na pewno nie uspokoi ciekawości internautów. Po raz kolejny zwycięzca "Love Island" zasugerował, że coś jest na rzeczy. Zobaczcie, o co chodzi! Zobacz także:   "Love Island": Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie i wyjechali razem do Grecji? Jest komentarz Mikołaja! "Love Island": Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska znów są razem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zdecydowanie jedni z najpopularniejszych uczestników programu "Love Island". Choć od ich zwycięstwa w show Polsatu za chwilę minie dwa lata, to jednak obydwoje świetnie wykorzystali swoje pięć minut i w dalszym ciągu dobrze sobie radzą w show biznesie. O tej dwójce od pewnego czasu wciąż jest głośno z jeszcze jednego powodu - chodzi o ich rzekomy powrót do siebie.  Fani tak naprawdę są zdezorientowani i nie wiedzą o co chodzi. Co jakiś czas  dostają sygnały ze strony Mikołaja, że być może znów jest z Sylwią , jednak za chwilę pojawia się coś nowego, co temu zaprzecza. Teraz znów w wielbicielach Sylwii i Mikołaja urosły nowe nadzieje. Wszystko przez to, że zwycięzca "Love Island" pokazał zdjęcie z... pieskiem Sylwii i dodał intrygujący wpis.  Przez najbliższe dni czeka mnie wielka rewolucja i spełnienie jednego z moich marzeń😁🦷. Wszystkiego dowiecie się jutro, najpóźniej w środę😌 Śledźcie moje Instastories i bądźcie ze...

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" ma dziewczynę?
Instagram/Mikołaj Jędruszczak
TV-Show
"Love Island": Mikołaj Jędruszczak ma nową dziewczynę?! Nowy wpis uczestnika
Czy nowymi publikacjami na InstaStories, Mikołaj uciszy plotki na temat rzekomego powrotu do Sylwii Madeńskiej?

Mikołaj Jędruszczak, zwycięzca pierwszej edycji "Love Island" jest zakochany? Ostatnio wokół gwiazdora znów zrobiło się głośno ze względu na spekulacje dotyczące jego rzekomego powrotu do Sylwii Madeńskie j! Jednak wygląda na to, że Mikołaj chce uciąć domysły fanów w tym temacie, bo opublikował serię dwuznacznych postów na InstaStories. Na początku można było z nich wywnioskować, że Mikołaj ma nową partnerkę, jednak chwilę później chłopak zamieścił relację, która chyba wprawiła wszystkich w lekką konsternację. O co chodzi? Zobaczcie sami! Zobacz także:  Ania i Maciek z "Love Island" znów razem! Szczęśliwi pochwalili się wspólnymi chwilami "Love Island": Mikołaj ucina spekulacje na temat powrotu do Sylwii? Już od pewnego czasu krążą plotki, że Sylwia i Mikołaj wrócili do siebie. Ostatnio zostali przyłapani razem na lotnisku, a teraz obydwoje wypoczywają w słonecznej Grecji. Sami zainteresowani jednak nie zabierają głosu w tej sprawie, choć fani zebrali mocne dowody na to, że obydwoje są na wakacjach w tym samym miejscu.  Pytań w sprawie rzekomego powrotu Mikołaja do Sylwii jest wiele, jednak ostatnio na InstaStories chłopaka, pojawiła się seria postów, które jednoznacznie wskazują, że nic ich nie łączy. Mikołaj odpowiadał na pytania od fanów i niektóre z nich dotyczyły właśnie jego związku z Sylwią.  - Jest jakakolwiek szansa, że wrócicie do siebie z Sylwią? Fajna para z was była.  Mikołaj wówczas odpowiedział:  - Była. Historia już dawno zamknięta z mojej strony. Następnie jeden z internautów podzielił się "przestrogą" dla Mikołaja.  - Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Pamiętaj! Na co Mikołaj...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o propozycji Tańca z Gwiazdami
TV-Show
"Love Island": Sylwia Madeńska zszokowana słowami Mikołaja! Ujawnia kulisy ich wyjazdu do Grecji
Ostatnio znów głośno zrobiło się wokół Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island". Tancerka zdecydowała się zareagować na słowa Mikołaja, który kilka dni temu wyparł się ich wspólnego wyjazdu na wakacje.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z pierwszej edycji  "Love Island"  rozstali się w ubiegłym roku. Jednak ostatnio znów głośno zrobiło się wokół tej dwójki, bo pojawiły się spekulacje na temat ich rzekomego powrotu do siebie. Co więcej, pojawiły się dowody na to, że Sylwia i Mikołaj ostatnio spędzili wspólne wakacje w Grecji, co dodatkowo podsyciło plotki wśród fanów. Kilka dni temu chłopak w rozmowie z "Plejadą" wyparł się jednak wspólnego wyjazdu z Sylwią.  Te zdjęcia są całkowitym zbiegiem okoliczności, ponieważ rzeczywiście, oboje przebywamy teraz w Grecji, jednak   nie przyjechaliśmy tu razem - powiedział Mikołaj w rozmowie z "Plejadą".  Wygląda na to, że Sylwia Madeńska jest zszokowana słowami Mikołaja i zdecydowała się również udzielić wywiadu w tej sprawie. Jaka jest zatem prawda? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:   "Love Island": Mikołaj Jędruszczak ma nową dziewczynę?! Nowy wpis uczestnika "Love Island": Czy Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są razem? Sylwia Madeńska w rozmowie z "Plejadą" zdecydowała się na szczere wyznanie. Jak się okazało, pomimo rozstania, utrzymywała kontakt z Mikołajem, bo jak stwierdziła "żadne z nich nie potrafiło odpuścić". Wyjazd do Grecji miał im pomóc w odbudowaniu dobrych stosunków i według relacji Sylwii, był to ich wspólny pomysł. - Spontanicznie kupiliśmy wycieczkę. Koleżanka w czwartek poinformowała mnie o korzystnej ofercie. Razem z nami do Grecji miała lecieć grupa znajomych, jednak ostatecznie zrezygnowali. My jednak podjęliśmy decyzję i w piątek wylecieliśmy na wspólne wakacje.  Chcieliśmy to zachować dla siebie, ale w piątek biuro podróży opublikowało...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik