Stella z "Love Island 3" po operacjach plastycznych
Mat. prasowe

"Love Island": Stella jest fanką operacji plastycznych! Za TĄ zapłaciła fortunę i zamierza ją powtórzyć! Przesada? 

Stella z "Love Island 3" po operacjach plastycznych
Mat. prasowe

Stella Staniszewska to uczestniczka 3. edycji programu "Love Island". 29-latka jest niezaprzeczalnie piękną kobietą, ale, jak sama przyznała, ingerowała w swoją urodę! Wygląda na to, że Stella naprawdę jest fanką medycyny estetycznej, bo nie zamierza poprzestać na zabiegach, które już wykonała. Co sobie poprawiła i co planuje jeszcze zmienić w swoim wyglądzie? Zobaczcie!

Zobacz także: "Love Island": Nowy uczestnik rozgrzał dziewczyny do czerwoności! Kim jest Piotr Jakimczuk? Tylko spójrzcie na jego gorące zdjęcia

"Love Island": Stella przyznała się do operacji plastycznej. Ile na nią wydała?

Jak już wiadomo, Stella jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę - schudła aż 18 kilogramów, co uważa za jeden z największych sukcesów w jej życiu. Dzięki temu odkryła również swoją życiową pasję, jaką jest teraz dla niej kulturystyka. Ale nawet pomimo tej wielkiej zmiany w swoim wyglądzie, Stella potrafiła znaleźć u siebie pewne niedoskonałości.

Tuż przed wejściem do willi "Love Island", Stella udzieliła wywiadu dla portalu Pomponik.pl, z którego dowiedzieliśmy się, że dziewczyna nie ma nic przeciwko operacjom plastycznym, bo... sama z takiej skorzystała. Okazało się, że powiększyła sobie biust.

Jestem po metamorfozie, schudłam aż 18 kilogramów, więc musiałam wręcz zoperować sobie biust. Muszę mieć czym oddychać, bo nie miałam - powiedziała Stella w rozmowie z Pomponikiem. 

Stella zdradziła również kwotę, którą wydała na zabieg. Jest imponująca, bo dziewczyna zapłaciła... 12 tysięcy złotych! Jednak, jak przyznała Stella, najprawdopodobniej na tym się nie skończy i jeszcze bardziej powiększy swoje piersi. 

Patrząc na zdjęcia Stelli nie da się również nie zauważyć, że 29-latka ma także powiększone usta. Wygląda na to, że ma również wykonany makijaż permanentny brwi. 

Stella z "Love Island"
Facebook

A Wy, polubiliście Stellę z "Love Island"? Doceniacie jej szczerość w temacie operacji plastycznych?

Stella, nowa uczestniczka "Love Island"

29-latka przyznała się, że powiększyła sobie biust. Na tym rozmiarze jednak nie zamierza poprzestać i w przyszłości, planuje znów zoperować swoje piersi. 

"Love Island": Stella
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48