TV-Show

"Love Island": Ola weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"?! "Zawsze chciałam nauczyć się tańca towarzyskiego"

"Love Island": Ola weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"?! "Zawsze chciałam nauczyć się tańca towarzyskiego"

Ola Kotowska wspólnie z już byłym partnerem, Rafałem Pietrzakiem, dotarła aż do finału drugiej edycji "Love Island". Uczestniczka show Polsatu zyskała grono fanów, którzy teraz śledzą jej poczynania za pośrednictwem Instagrama. Ola dała się poznać jako niezwykle sympatyczna i żywiołowa osoba, a do tego jako fantastyczna tancerka! Na pewno pamiętacie jej lekcje tańca, które prowadziła na "Wyspie Miłości". 

Zobacz także: "Love Island": Jak Ola zareagowała na oświadczenie Rafała na temat ich rozstania? "Byłam zdziwiona, że..."

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Olą Kotowską i zapytaliśmy ją o... "Taniec z gwiazdami"! Fani show na pewno doskonale pamiętają jej rozmowę z innymi uczestnikami, na temat udziału w tanecznym show.

Zawsze jak oglądałam ten program, to mówiłam: "ale by było fajnie zatańczyć w tym "Tańcu z gwiazdami" i wystąpić na takiej scenie". Zawsze też chciałam się nauczyć tańca towarzyskiego, więc już w ogóle bomba - powiedziała nam Ola. 

Czy zatem jest szansa, że już niedługo zobaczymy ją w tanecznym programie? Dlaczego na "Wyspie miłości" wywiązała się rozmowa właśnie na temat "Tańca z gwiazdami"? 

Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Ola Kotowska, uczestniczka Love Island 2
Party.pl

 

Love Island
TV-Show
"Love Island": Jak Ola zareagowała na oświadczenie Rafała na temat ich rozstania? "Byłam zdziwiona, że..."
"Love Island": Jak Ola zareagowała na oświadczenie Rafała na temat ich rozstania? "Byłam zdziwiona, że..."

Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. Niestety, ich związek przetrwał zaledwie kilka tygodni po opuszczeniu "Wyspy miłości". Jak wyjawiła Ola w swoim oświadczeniu, które kilka dni temu pojawiło się na jej InstaStory, po powrocie do kraju okazało się, że zbyt duża różnica charakterów nie pozwala im stworzyć udanego związku.   Zobacz także:   "Love Island”. Rafał potwierdził plotki o rozstaniu z Olą! Padły bardzo ostre słowa Jednak jako pierwszy o rozstaniu poinformował Rafał. W minioną niedzielę chłopak nagrał InstaStory, w którym poinformował, że nie jest już z Olą. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Olą Kotowską, która zdradziła nam, jak zareagowała na InstaStory Rafała.  To moje stwierdzenie o "wykiwaniu" dotyczyło tego, że byłam zdziwiona, że on to nagrał sam. Byliśmy umówieni, że zrobimy to razem - powiedziała nam Ola.  Dlaczego zatem Rafał zdecydował się poinformować o rozstaniu bez obecności swojej byłej partnerki?  Czy Ola kontaktowała się z nim w tej sprawie? Zobaczcie, co jeszcze na ten temat wyjawiła nam Ola Kotowska! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!   

Ola Kotowska, uczestniczka Love Island 2
Party.pl
TV-Show
Zapytaliśmy Olę z Love Island o jej ideał faceta. O kim mówi?
Zapytaliśmy Olę z Love Island o jej ideał faceta. O kim mówi?

Rozstanie Oli i Rafała było smutną informacją minionego tygodnia dla widzów  "Love Island" . Ich związek przetrwał tylko kilka tygodni od opuszczenia wyspy. Jednak jako pierwszy o rozstaniu poinformował Rafał. W minioną niedzielę chłopak nagrał InstaStory, w którym poinformował, że nie jest już z Olą. Niedługo potem ona oświadczyła, że po powrocie do kraju okazało się, że zbyt duża różnica charakterów nie pozwala im stworzyć udanego związku.   Zobacz także:  "Love Island": Jak Ola zareagowała na oświadczenie Rafała na temat ich rozstania? "Byłam zdziwiona, że..." Ola Kotowska wystąpiła ostatnio przed naszą kamerą, a my zapytaliśmy ją m.in. o ideał faceta. Co odpowiedziała? Zobaczcie nasze wideo.  Ola ma pewne konkretne preferencje!

Love Island
TV-Show
"Love Island": Czy Olę zabolały słowa Rafała? "Nie wiem czy on zdawał sobie sprawę z tego co mówi"
"Love Island": Czy Olę zabolały słowa Rafała? "Nie wiem czy on zdawał sobie sprawę z tego co mówi"

W minionym tygodniu dowiedzieliśmy się o rozstaniu jednej z najbardziej lubianych par drugiej edycji programu "Love Island" , czyli Oli Kotowskiej i Rafała Pietrzaka. Jako pierwszy informację o zakończeniu ich związku przekazał Rafał za pośrednictwem InstaStory. Jak później przyznała w swoim oświadczeniu Ola, chciała razem z byłym partnerem przekazać tę wiadomość, jednak Rafał niespodziewanie zdecydował się zrobić to sam.  Zobacz także:  Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich" Rafał w swoim oświadczeniu zarzucił swojej byłej partnerce między innymi chęć komercjalizacji związku. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Olą i zapytaliśmy ją, jak zareagowała na te słowa.  Nie wiem, czy on w ogóle zdawał sobie z tego sprawę, co mówi i że on w ten sposób mógł mnie urazić - powiedziała Ola.  Co jeszcze na ten temat zdradziła nam Ola Kotowska? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej! 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner