Ola Kotowska wspólnie z już byłym partnerem, Rafałem Pietrzakiem, dotarła aż do finału drugiej edycji "Love Island". Uczestniczka show Polsatu zyskała grono fanów, którzy teraz śledzą jej poczynania za pośrednictwem Instagrama. Ola dała się poznać jako niezwykle sympatyczna i żywiołowa osoba, a do tego jako fantastyczna tancerka! Na pewno pamiętacie jej lekcje tańca, które prowadziła na "Wyspie Miłości". 

Zobacz także: "Love Island": Jak Ola zareagowała na oświadczenie Rafała na temat ich rozstania? "Byłam zdziwiona, że..."

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Olą Kotowską i zapytaliśmy ją o... "Taniec z gwiazdami"! Fani show na pewno doskonale pamiętają jej rozmowę z innymi uczestnikami, na temat udziału w tanecznym show.

Zawsze jak oglądałam ten program, to mówiłam: "ale by było fajnie zatańczyć w tym "Tańcu z gwiazdami" i wystąpić na takiej scenie". Zawsze też chciałam się nauczyć tańca towarzyskiego, więc już w ogóle bomba - powiedziała nam Ola. 

Czy zatem jest szansa, że już niedługo zobaczymy ją w tanecznym programie? Dlaczego na "Wyspie miłości" wywiązała się rozmowa właśnie na temat "Tańca z gwiazdami"? 

Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Ola Kotowska, uczestniczka Love Island 2
Party.pl

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Love Island