Party Stories
TV-Show

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

To oni wygrali trzecią edycję uwielbianego "Love Island"! Wiemy, co Caroline i Mateusz zrobią ze 100 tysiącami złotych.

Trzecia edycja "Love Island" przyniosła widzom wiele emocji, a fani programu zadecydowali, że z szóstki finalistów to właśnie Caroline i Mateuszowi najbardziej należało się zwycięstwo. Uwielbiana para podbiła serca internautów, którzy teraz z zaciekawieniem śledzą ich wspólne losy po zakończeniu kontrowersyjnego show. Choć kiedy oboje ostatnio przyznali, że jeszcze nie są gotowi na kolejny krok i póki co nie mają zamiaru razem zamieszkać - co wzbudziło niepokój w ich fanach, wygląda na to, że w związku Caroline i Mateusza wszystko ma się dobrze.

Ja na początku trochę nie dowierzałem, ale już potem, jak się oswoiłem z tą myślą, to się ucieszyłem - mówił Mateusz o swoich odczuciach po wygranej. - Też byłam w szoku, ale tak jak mówiłam, że wygraliśmy tą przygodę i to, że się poznaliśmy - dodała Caroline.

Poza sporą nagrodą pieniężną Mateusz i Caroline, ochrzczeni mianem Carringtonów, wygrali prawdziwe uczucie. 100 tysięcy złotych jednak nie pójdzie na marne, a zwycięska para zdradziła nam, na co ma zamiar przeznaczyć tą sporą sumkę. Czy jednak gdy podczas finału piękna blond piękność z Kanady miała okazję, by zamiast swojej drugiej połówki wybrać zawartość koperty, nie zawahała się ani na sekundę? O to postanowiła zapytać ją nasza reporterka. Odpowiedź Caroline wielu może zaskoczyć. 

Zobacz także: "Love Island": Ania, Waleria i Caroline przełamały się i obejrzały co działo się w "Casa Amor"! Ich miny mówią wszystko!

Pomiędzy Caroline i Mateuszem zaiskrzyło już na samym początku i choć na chwilę ich drogi w "Love Island" się rozeszły, nie był im pisany nikt inny. Para dotarła do finału i wygrała program!

Caroline i Matt z
Instagram

Teraz zwycięscy trzeciej edycji "Love Island" już snują plany na przyszłość i doskonale wiedzą, co zrobią z wygraną. Wygląda na to, że ich fani będą mieli ogromne powody do radości.

Love Island 3: Caroline i Mateusz wrócili do Polski
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner