Monika, Love Island
ONS

"Love Island": Monika komentuje sytuację z Frankiem. Wciąż za nim tęskni?

Monika, Love Island
ONS

Czy Monika z "Love Island. Wyspa miłości" zapomniała już o Franku? Uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu dała się sprowokować jednemu z fanów na Instagramie. Celebrytka jest w związku z innym uczestnikiem show, jednak nie był to jej pierwszy wybór. Czy Monika chciałaby być z Frankiem, który spotyka się z Mariettą?! Zobacz!

Z kim chciałaby spotykać się Monika?

Monika Kozakiewicz miała wielu adoratorów w programie "Love Island". O jej serce starali się Mikołaj i Damian, jednak uczestniczka nie była nimi zainteresowana. Dopiero po pojawieniu się Franka Rumaka w willi, 23-latka stwierdziła, że to właśnie na niego czekała! O jego względy walczyła z inną uczestniczką. Rumak nie wybrał Moniki. Zdecydował się związać z piękną Mariettą. 

Zobacz także: "Love Island": Monika nie chce przyjaźnić się z Sylwią! "Nie była wobec mnie szczera"

Kozakiewicz bardzo źle zniosła odrzucenie. Związała się z Pawłem, jednak widzowie i pozostali uczestnicy nie wierzyli, że jest to miłość. Finalnie, para pożegnała się z programem, ale wciąż się ze sobą spotyka! Monika i Paweł są w sobie na zabój zakochani. Choć wcale się na to nie zanosiło... 

 

A tak ryczałaś o Franka haha - skomentował fan najnowszą fotkę Moniki z Pawłem. 

Celebrytka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi. 

nooooo. Też się teraz z tego śmieję - napisała. 

Jak widać, Monice zauroczenie Frankiem, który obecnie nadal spotyka się z Mariettą już dawno minęło. Uczestniczka jest zakochana w Pawle Tyburskim. 

Decydując się na związek z Pawłem wyznałam mu, że to ja jestem największą ryzykantką, a to on trzyma ster. Odpowiedział, że nie pozwoli wypaść mi za burtę . Także moi Drodzy informuję... Popłynęliśmy w rejs i żadna góra lodowa nam niestraszna 💁🏼‍♀️ ❤️ - napisała Monika.

Urocza z nich para?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje życie nabrało tempa po wyjściu z programu. Paweł każdego dnia pokazuje mi, że nikt i nic nie jest w stanie przekonać go, że bycie sobą, może w jakikolwiek sposób wpłynąć negatywnie na jego życie. Wiem, że jest kontrowersyjną bestią...🙂Decydując się na związek z Pawłem wyznałam mu, że to ja jestem największą ryzykantką, a to on trzyma ster. Odpowiedział, że nie pozwoli wypaść mi za burtę . Także moi Drodzy informuję... Popłynęliśmy w rejs i żadna góra lodowa nam niestraszna 💁🏼‍♀️ ❤️ @pawel_love_island #team #love #together #is #better #mood #family #body #model #couple #baby #puppy #sexy #naked #ck #nude #enjoy Dziękujemy za zdjęcia @dastinkouhanphotography 🙏🏻

Post udostępniony przez Monika Kozakiewicz (@moniakej)

Monika i Paweł są w sobie zakochani.

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49