Love Island
Instagram

"Love Island": Mikołaj imprezuje z inną uczestniczką show, a fani komentują: "Chyba nie jest już z Oliwką"!

Love Island
Instagram

Czyżby kryzys w związku uczestników drugiej edycji "Love Island" dopadł również Mikołaja i Oliwię? Niestety, fani bardzo się obawiają, że w ich relacji pojawił się jakiś zgrzyt. Wszystko przez najnowsze zdjęcia, którymi pochwalił się w sieci Mikołaj.

Chłopak ostatnio imprezował z Dominikiem i Miką oraz pewną pięknością z programu, która od niedawna jest już singielką! Czy zatem Oliwia i Mikołaj są dalej razem? Zobaczcie!

Zobacz także: Trzecia edycja "Love Island" już za chwilę! Wiemy, kiedy rusza nowa odsłona show! 

"Love Island": Oliwia i Mikołaj mają kryzys?

Związek Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli narodził się na planie drugiej edycji programu "Love Island". Początkowo ich relacja była bardzo burzliwa, a Oliwia nie była zdecydowana, czy chce być z Igorem, czy właśnie z Mikołajem. Ostatecznie problem został rozwiązany, gdy do willi weszła Magda Karwacka. Igor zauroczył się w nowej dziewczynie, a Oliwia postanowiła w końcu dać szansę Mikołajowi. 

Po zakończeniu udziału w show telewizji Polsat, para zdecydowała się kontynuować swój związek. Fani bardzo ucieszyli się, że Mikołaj "okiełznał" 19-latkę i wszystko wskazywało na to, że dobrze się dogadują. Jednak od pewnego czasu fani tej pary zaczęli się martwić, czy aby na pewno w ich związku jest wszystko w porządku. Niestety, nowe zdjęcia, które ostatnio opublikował Mikołaj na Instagramie, dodatkowo podkręciły spekulacje internautów. 

Mikołaj ostatnio świetnie bawił się z innymi uczestnikami drugiej edycji "Love Island" - Dominikiem, Miką oraz... Olą Kotowską, która trzy tygodnie temu rozstała się z Rafałem! Wygląda jednak na to, że na imprezie nie było Oliwii, a na zdjęciach widać jak Ola przytula się do Mikołaja. To oczywiście dało fanom do myślenia. 

- Męski wypad? Hehe... I Ola na doczepkę 🙄🙄🙄

- Mikołaj też chyba już nie jest z Oliwką🤔

- No ale czekaj... gdzie dziewczyna Mikołaja? I czemu Olka się klei do niego?

- Gdzie Oliwia? Ja bym na jej miejscu się wkurzyła

- A gdzie Oliwia? Nie ma jej z wami? - dopytują fani. 

Na ten moment ani Mikołaj, ani Oliwia nie odpowiedzieli na pytania internautów. Czyżby dopadł ich kryzys w związku? A może po prostu Oliwia nie mogła być na imprezie? Tego niestety nie wiadomo. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko między nimi jest w jak najlepszym porządku.

Zobaczcie zatem zdjęcia, które tak rozemocjonowały internautów! (Aby zobaczyć kolejną fotografię, kliknij strzałkę w prawo).

Oliwia i Mikołaj postanowili dać sobie szansę i po opuszczeniu "Wyspy Miłości", zdecydowali się kontynuować związek. Fani jednak obawiają się, że ich relacja może teraz przeżywać jakiś kryzys. 

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44