Love Island
Instagram

"Love Island": Dominik ma nową dziewczynę?! Świetnie się bawi z inną uczestniczką show. Julia będzie zazdrosna!

Love Island
Instagram

Rozstanie Julii i Dominika, zwycięzców drugiej edycji programu "Love Island", mocno zasmuciło fanów show. Ale wygląda na to, że sami zainteresowani nie zamierzają rozpaczać po zakończonym związku i idą do przodu. Dominik właśnie bawi się w towarzystwie przyjaciół, a w tym gronie jest również jedna z dziewczyn, która także wystąpiła w drugiej edycji "Love Island". Na InstaStory Dominika pojawiło się nagranie, na którym się przytulają! Czy coś jest na rzeczy? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie domniemanego związku z Dominikiem z "Love Island"! Czy naprawdę coś ich łączy?

"Love Island": Dominik świetnie się bawi z inną uczestniczką show! Czy coś ich łączy?

Miłość Julii Nowakowskiej i Dominika Grota z "Love Island" niestety nie trwała długo, bo zaledwie trzy miesiące. Chociaż fani pokładali ogromne nadzieje, że ta dwójka stworzy szczęśliwy związek na długie lata, to jednak rzeczywistość okazała się inna. Zarówno Dominik jak i Julia opublikowali swoje oświadczenia w tej sprawie, z których dowiedzieliśmy się, że po prostu do siebie nie pasowali. Dokładne powody rozstania nie są jednak znane. 

Ale jak wynika z relacji byłych partnerów, którzy są bardzo aktywni na Instagramie, każde z nich poszło w swoją stronę i nie zamierza płakać w poduszkę. Julia prężnie działa zawodowo i może liczyć na wsparcie wiernych przyjaciół, w tym Oli Kotowskiej, którą poznała na "Wyspie Miłości". Dominik również nie traci czasu i aktualnie wybrał się na off road. Oczywiście nie jest tam sam - z jego relacji na InstaStory wynika, że jest z nim między innymi Madzia Wójcik z "Big Brothera" i... Alicja Błaszczyk, która również wystąpiła w drugiej edycji "Love Island". 

Na jednym z nagrań widzimy, jak Dominik i Alicja przytulają się. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń, ale z pewnością wideo już podkręciło spekulacje wśród fanów. Plotek na pewno nie uciszy komentarze Dominika i jednego z internautów pod ostatnim zdjęciem Alicji. 

- Całkiem nieźle - napisał Dominik, a na jego komentarz odpowiedział jeden z fanów. 

@dominikgrot_official ty nie całkiem nieźle😁 tylko działaj kolego, działaj - odpowiedział mu Internauta. 

I co o tym myślicie? Może coś być na rzeczy, czy Waszym zdaniem raczej nic nie wskazuje na to, aby tę dwójkę połączyło jakieś uczucie?

Love Island

Rozstanie Julii i Dominika zszokowało fanów. W końcu to właśnie ta dwójka wygrała "Love Island" dzięki głosom tysięcy widzów. Myślicie, że niedługo pokażą nam swoich nowych partnerów?

Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39