Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

"Love Island": Dominik nie rozpacza po rozstaniu z Julią! Ma już nową dziewczynę?

Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

Rozstanie Julii Nowakowskiej i Dominika Grota z "Love Island", mocno zasmuciło fanów tej dwójki. Ostatnio Julia zdradziła, że pomimo rozstania, nadal kocha swojego byłego partnera - a czy podobnie jest u Dominika? Wygląda na to, że nie! Jego ostatnia relacja na InstaStory daje do myślenia. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Love Island": To Dominik zakończył związek z Julią?! Ola pomogła jej przetrwać: "Była ze mną w najgorsze noce"

"Love Island": Dominik nie rozpacza po rozstaniu z Julią

Wiadomość o rozstaniu Julii i Dominika zaskoczyła chyba wszystkich. Fani zwycięzców drugiej edycji "Love Island" nie spodziewali się, że relacja tej dwójki zakończy się tak szybko, bo zaledwie po 3 miesiącach od zakończenia programu. Julia i Dominik nie poinformowali o dokładnych powodach rozstania, a jedynie stwierdzili, że nie pasują do siebie. Takie wytłumaczenie niestety nie uspokoiło ciekawości fanów, którzy zaczęli snuć swoje teorie.

W końcu Julia zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze fanów. Napisała między innymi, że w trudnych chwilach wspierała ją przyjaciółka z programu, Ola Kotowska i do tego zdradziła, że wciąż kocha Dominika. 

[...] Oli bardzo dziękuję za to, że przyjechała z Poznania do Warszawy, aby być przy mnie w najgorsze noce. To wspaniałe uczucie, gdy ludzie, którym ufam są przy mnie, tak jak wy wszyscy! ♥️ [...]  Nadal kocham Dominika - i dlatego muszę pozwolić mu odejść - napisała Julia. 

Wszystko wskazuje na to, że rozstanie z Dominikiem było dla Julii dużym przeżyciem. Z kolei Dominik wydaje się być teraz dużo bardziej szczęśliwy. Ostatnio odpowiadał na pytania fanów w swojej relacji na InstaStory. Jedno z nich dotyczyło tego, czy lepiej jest mu samemu. Chłopak odpowiedział dość tajemniczo. 

Wszystko ma swoje dobre i słabe strony - powiedział Dominik, po czym zaczął się śmiać.

Wygląda więc na to, że Dominik na razie nie ma jeszcze nowej partnerki i bardzo dobrze czuje się jako singiel. Myślicie zatem, że Dominik rzeczywiście żywił do Julii duże uczucie? W końcu w programie wyznał dziewczynie miłość i mówił, że jest tą jedyną, przy której już zawsze chciałby się budzić...

Love Island
Instagram

Dominik i Julia, zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island" byli parą przez 3 miesiące. Ich rozstanie było prawdziwym szokiem dla fanów. 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

Julia ostatnio przyznała jednak fanom, że nadal kocha Dominika i właśnie dlatego "musi pozwolić mu odjeść". 

Love Island

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09