Choć czwarta edycji uwielbianego show Polsatu - "Love Island" - dobiegła końca, jej uczestnicy wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednym z przystojniaków, który budził w widzach ogromne emocje, był Arek. Nieudana relacja z Andzią, czy porzucenie Aleksandy po powrocie z Casa Amor pod rękę z nową uczestniczką - Laurą, były szeroko komentowane przez fanów Wyspy Miłości, którzy do dziś obserwują miłosne poczynania Arka.

Reklama

W tej kwestii u uczestnika "Love Island 4" naprawdę sporo się dzieje, bo chłopak jest szczęśliwie zakochany. Co więcej, swoją wybrankę zna od wielu lat, a w sieci pojawiły się plotki, że był w związku już idąc do programu! Faktycznie tak było? Para postanowiła wszystko wyjaśnić.

Arek poszedł do "Love Island 4" będąc w związku?

Kiedy w czwartej edycji "Love Island" Arek poznał Andzię, nie krył swojego zauroczenia - niestety, dziewczyna nie była w stanie odwzajemnić uczuć chłopaka, a ten nie krył rozpaczy, kiedy ich relacja rozpadła się na dobre. Widzowie byli pewni, że serce Arka zostało załatane po tym, kiedy w programie pojawiła się Aleksandra, cóż - niespodziewanie, podczas pobytu z Casa Amor przystojniak zainteresował się nową uczestniczką, Laurą, z którą postanowił wrócić do willi. Co więcej, w rozmowach Arka z pozostałymi uczestnikami, wciąż wracał temat jego byłej dziewczyny, która była dla niego chodzącym ideałem i z którą obecnie jest! Czyżby ich uczucie kiełkowało już kiedy chłopak przygotowywał się do udziału w programie?

Odkąd Arek pokazał swoją partnerkę, o której tak często mówił w show, fani nie przestają zasypywać ich pytaniami dotyczącymi wspólnej przyszłości, ale również przeszłości. Jak się okazuje znają się naprawdę długo!

- W styczniu minie 8 lat odkąd się znamy. No i wtedy od marca zaczęliśmy być razem - wyznał Arek.

- Z przerwami - dodała jego dziewczyna Klaudia.

@arttarti, Instagram

Zobacz także: "Love Island": Magda szczerze o przyszłości z Wiktorem. „To nie ten etap”

Zobacz także

W sieci nie gasną również plotki o tym, że Arek był już z Klaudią, kiedy brał udział w randkowym show Polsatu! Czy to prawda? Dziewczyna stanowczo odpowiedziała.

- Te wszystkie plotki to nieprawda, bo jaka normalna dziewczyna puściłaby swojego faceta do takiego programu - stwierdziła Klaudia.

- Dzięki tym plotkom żyjemy, uwielbiamy to czytać - przyznał ze śmiechem Arek.

@arttarti, Instagram

Co więcej, wielu internautów pamięta moment, w którym Arek chcąc wrócić do byłej dziewczyny, nagrał specjalną relację! Dlaczego więc zgłosił do programu, skoro nadal coś do niej czuł? Na to pytanie również postanowił odpowiedzieć.

Nie byliśmy ze sobą. Tak jak juz mówiłem - jak szedłem do programu, dostałem taką szansę, żeby tam iść, chciałem skorzystać po prostu, przeżyć przygodę życia. No ale ten program mi uświadomił czego po prostu chciałem, co chcę, no i to mam i jestem szczęśliwy - Arek.

Co więcej, Klaudia przyznała, że ponieważ nie byli ze sobą od dłuższego czasu przed programem, nie ma mu tego za złe, że wziął w nim udział. Wygląda jednak na to, że niektórych rzeczy, które zostały wyemitowane w czwartej edycji "Love Island" dziewczyna Arka wolałaby nie widzieć.

Był wtedy wolny, chociaż niektóre momenty ciężko mi się oglądało - wyznała.

Jak widać zakochani mają wyjaśnione już wszystkie tematy, a co do jednego internauci są zgodni - ta dwójka tworzy naprawdę piękny obrazek!

Reklama

Zobacz także: "Love Island 4": Paulina pokazała zdjęcie z liceum wojskowego. Aż trudno ją rozpoznać!

@arttarti, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama