Ania i Czarek ich ostatnia randka w programie
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 3": Ania i Czarek rozstali się?! Fani są o tym przekonani i mają na to swoje dowody!

Czy to koniec miłosnej przygody Ani i Cezarego? Ostatnie dni wywołały wśród fanów mnóstwo powodów do niepokoju. Dlaczego internauci uważają, że para zakończyła swój związek?

Ania i Cezary z "Love Island" jeszcze niedawno pojawiali się razem na wywiadach, zamieszczali wspólne relacje i wydawało się, że w ich związku trwa istna sielanka. Jednak teraz niektórzy fani obawiają się, że związek tej dwójki to już przeszłość! A to wszystko przez wydarzenia z ostatnich dni. Internauci uważnie śledzą Instagramy Ani i Czarka, a ich ostatnie aktywności w mediach społecznościowych, niestety wzbudziły spore obawy wśród fanów. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Ania z "Love Island" pokazała zmysłowe zdjęcie i zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem: "Kiedy wzięłam udział w "Love Island" zrozumiałam, że..."

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

"Love Island": Co ze związkiem Ani i Czarka? Fani obawiają się, że to koniec!

Ania i Cezary to ulubieńcy widzów 3. edycji "Love Island". Chociaż ich relacja zrodziła się dość późno, wszystko wskazywało na to, że jest prawdziwa i szczera. Po opuszczeniu "Wyspy Miłości" para zadeklarowała, że będzie kontynuować swój związek w Polsce. Na początku dość często mogliśmy oglądać tę dwójkę razem - wspólne relacje, zdjęcia, wywiady. Ale niestety ostatnimi czasy Ania i Czarek w ogóle nie pokazują się w swoim towarzystwie i nie wspominają o sobie. 

To oczywiście dało już niektórym fanom do myślenia. Dodatkowo ich obawy potęguje brak odpowiedzi ze strony Ani i Czarka, na ich komentarze odnoście związku tej dwójki. 

- A co z Anią? 

- pewnie już nie są razem. 😕😖

- Przecież nigdy razem nie byli 🤷

- Jak widzę Anię opuścił, ściemniał widać w programie. Bo Ania wszędzie sama - piszą fani. 

Ponadto ostatni długi weekend para najwyraźniej również spędziła osobno. Ania zamieściła relację, w której przyznała, że ostatnie dni spędziła na urodzinach swojej przyjaciółki. Czarek zaś chwalił się relacjami ze swoich zajęć i nie wspominał w nich o Ani.

Jak wiadomo, media społecznościowe i aktywność na nich, są teraz dla wielu internautów pewnym odzwierciedleniem rzeczywistości, a brak wspólnych relacji - wyznacznikiem kłopotów w związku. A wy, co myślicie na ten temat? Ania i Czarek powinni zabrać głos, aby uspokoić fanów? A może naprawdę dzieje się coś niepokojącego w ich związku?

My mamy nadzieję, że obawy fanów nie potwierdzą się, a w relacji Ani i Czarka w dalszym ciągu układa się doskonale. 

Instagram/adonis69c

Ania spędziła majówkę u przyjaciółki, ale nie wspomniała, czy towarzyszył jej Czarek. Z tego też względu obawy fanów nasiliły się. 

Instagram/anna_burska

My mocno trzymamy kciuki za Anię i Czarka! Mamy nadzieję, że wkrótce się razem pokażą i uspokoją zmartwionych fanów. 

Ania i Czarelk
Mat. prasowe

Zobacz także
"Love Island": Angela i Arsen oficjalnie są razem. Potwierdzili swój związek

"Love Island 3": Angela i Arsen są parą czy się rozstali? Jest oficjalne oświadczenie pary! 

Ania i Czarek z "Love Island" zamieszkają razem?

"Love Island": Ania i Czarek zamieszkają razem? Uczestniczka się wygadała!

 

Ania i Czarek ich ostatnia randka w programie
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Ania i Czarek nie są już razem! Zamieścili w sieci swoje oświadczenie. "Życie po programie jest zupełnie inne i dużo weryfikuje"
Związek Ani i Cezarego z 3. edycji "Love Island" to już przeszłość. Co się stało? Byli partnerzy wyjaśnili wszystko swoim fanom.

Ania i Czarek z 3. edycji "Love Island" właśnie poinformowali, że niestety nie są już razem. Tym samym potwierdziły się spekulacje fanów, którzy już od pewnego czasu podejrzewali, że związek tej dwójki się zakończył . Ania i Czarek przekazali swoją decyzję za pośrednictwem InstaStory. Co powiedzieli? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Fani "Love Island" wściekli na Anię! "Dlaczego udajesz, że jesteś z Czarkiem". W sieci prawdziwa burza! Ania i Czarek z 3. edycji "Love Island" rozstali się Ania i Cezary stworzyli ze sobą parę na kilka dni przed finałem 3. edycji "Love Island". Pomimo krótkiego stażu swojego związku, deklarowali, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Również po powrocie do Polski zapewniali, że to dopiero początek ich wspólnej przygody. Ale niestety, jak się właśnie okazało, ich relacja dobiegła już końca. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze spekulacje fanów na temat rozstania tej dwójki.  Przez ostatnie dni fani zasypywali Anię i Cezarego komentarzami, w których chcieli dowiedzieć się, dlaczego nie pokazują się razem i nie wspominają o sobie w swoich relacjach. Ania i Czarek nie odpowiadali na pytania od swoich wielbicieli, aż do niedzieli 9 maja. To właśnie wtedy ogłosili, że niestety nie są już razem. Byli partnerzy zdecydowali się spotkać i nagrać wspólne InstaStory. - Cześć wszystkim. Mamy Wam do przekazania bardzo ważną informację. Uważam, że należy Wam się słowo wyjaśnienia w tej kwestii - zaczęła Ania.  - Dużo ludzi się pyta, wypisuje pod zdjęciami i do nas na prywatne wiadomości co z nami, czy jesteśmy ze sobą, czy nie jesteśmy ze sobą. No i wydaje się nam, że powinniśmy Wam powiedzieć... - dodał Czarek. - Po pierwsze chciałam zaznaczyć, że będąc w...

Ania i Czarek z "Love Island" zamieszkają razem?
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Ania i Czarek zamieszkają razem? Uczestniczka się wygadała!
Widzowie byli pewni, że Ania i Czarek po programie się rozstali. Tymczasem słowa uczestniczki "Love Island" wskazują zupełnie na co innego. Para ma już pierwsze dodatki do wspólnego mieszkania!

Choć Ania i Czarek poznali się na niemal samej końcówce programu, a kiedy chłopak trafił na Wyspę Miłości w pierwszej kolejności zainteresował się Stellą, nowa para dotarła do finału " Love Island" , podczas którego zajęła trzecie miejsce. Mimo że nie wszyscy wierzyli w szczerość ich uczuć, wiele wskazuje na to, że relacja tej dwójki nabiera coraz większej powagi. Czy Ania i Czarek postanowili wykonać kolejny krok, wziąć przykład z Piotra i Stelli i razem zamieszkać? Słowa pięknej uczestniczki trzeciej edycji "Love Island" nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Kolejny krok w związku Ani i Czarka z "Love Island 3"  Kiedy finaliści trzeciej edycji "Love Island" wrócili do Polski, fani kontrowersyjnego programu bacznie śledzili ich losy w mediach społecznościowych, doszukując się odpowiedzi na pytanie, która z par rzeczywiście jest razem , a czyj związek był jedynie grą. Wielu uważało, że to właśnie relacja Ani i Czarka jest nieszczera i udawana. Najpierw dowodem na to miało być zdjęcie szóstki finalistów z lotniska , na którym Ania i Czarek jako jedyni nie trzymali się za ręce, a następnie internauci zauważyli, że ta dwójka w ogóle nie pojawia się razem w swoich mediach społecznościowych. Fani nie kryli swojego rozczarowania, a niektórzy byli wręcz wściekli, że to właśnie na nich oddali swoje głosy podczas finału. Wygląda jednak na to, że internauci słono się pomylili, a związek Ani i Czarka ma się dobrze, a nawet bardzo. Wygląda na to, że mają już nawet pierwsze dodatki do wspólnego gniazdka!  Ania zdobyła masę fanów, a od jednej ze swoich wielbicielek właśnie otrzymała nietypowy prezent - fotografię z Czarkiem opatrzoną w piękną ramkę oraz kubek z tym samym zdjęciem. Uczestniczka "Love...

Ania i Cezary to nowa para w "Love Island"
Mat. prasowe
TV-Show
Czarek z "Love Island" ma nowy tatuaż na... głowie! Jak komentuje to Ania? Takiej odpowiedzi fani się nie spodziewali
Czarek zrobił sobie zaskakujący tatuaż z tyłu głowy. Fani byli bardzo ciekawi, co o tak oryginalnej ozdobie głowy myśli Ania. Finalistka "Love Island" odpowiedziała jednym, za to znaczącym zdaniem.

Czarek z "Love Island" jest zakochany w tatuażach. Ma ich mnóstwo na całym ciele, a gdy przyszedł do programu mówił nawet, że nie raz przez swój wygląd, budowę ciała i właśnie tatuaże był odbierany jako osoba spod ciemnej gwiazdy. Uczestnik podchodził do tego z dystansem i śmiał się, że nie ma za sobą kryminalnej przeszłości. Jego miłość do tatuaży w zaskakujących miejsach trwa - na swoim profilu na Instagramie uczestnik pochwalił się ostatnio zaskakującą nowością. Postanowił wytatuować sobie cały tył głowy, szyi i karku. Czy Ani przypadła do gustu taka zmiana? Ania komentuje tatuaż Czarka z "Love Island" Cezary pochwalił się swoim nowym tatuażem na Instagramie. Opublikował zdjęcia, które wzbudziły dużo emocji. Uczestnicy Love Island zdecydowanie chwalili nowy tatuaż Czarka, fani zaś zachodzili w głowę, jak Czarek wytrzymał ogromny ból. Czarek jest jednak bardzo dumny ze swojego nowego nabytku: Poszedłem grubo 🔥😈 Zawsze chciałem mieć wydziabany tył głowy i w końcu to nastąpiło 😁 - pochwalił się Cezary.  Fani zaczęli więc zastanawiać się co o takim wyglądzie swojego partnera myśli Ania. Podczas Q&A zaczęli więc pytać ją, jaką ma na ten temat opinię. Ania odparła krótko, przekornie się uśmiechając:  no jasne, że mi się podoba, i to bardzo! Co ciekawe, to pierwszy komentarz Ani o Czarku od dawna. I choć pozytywna opinia o tatuażu i uśmiech na twarzy świadczą, że łączą ich dobre stosunki, nic więcej o ich relacji nie wiadomo. Pod ostatnim postem Ani zawrzało, gdy ktoś postanowił zabrać głos w sprawie ich związku. Fani mają żal do finałowej pary programu , że nie mówią nic na temat tego co się między nimi dzieje. W przeciwieństwie do Walerii i Piotra  czy Caroline i Mateusza albo  Stelli i Piotra ta para...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik