Lepiej późno niż wcale, show telwizji Polsat Rafał Masny opowiedział o uczestnikach programu "Lepiej późno niż wcale"
East News
1/4
East News

 

14 września o 21:35 startuje nowy program Polsatu. "Lepiej późno niż wcale" to reality show, w którym zobaczymy dojrzałych gwiazdorów, którzy wyjechali do Azji, aby tam zmierzyć się ze swoimi słabościami. Bohaterowie programu to Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz oraz Krzysztof Hanke. Gospodarzem show został Rafał Masny. Dla niektórych może być to zagadkowa postać, dlatego postanowiliśmy przybliżyć jego sylwetkę. Kim jest Rafał Masny? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Lepiej późno niż wcale", czyli panowie po przejściach jadą na wyprawę życia do Azji!

2/4
Instagram

 

Kim jest Rafał Masny, gospodarz programu "Lepiej późno niż wcale"?

 

Rafał Masny urodził się 6 lutego 1992 roku. Prowadzący "Lepiej późno niż wcale" to znany youtuber, który od kilku lat współtworzy popularny - szczególnie wśród nastolatków - kanał Abstrachuje. Rafał Masny prowadzi go wraz z dwoma kolegami: Cezarym Jóźwikiem oraz Robertem Pasutem. Pierwszy z nich to nie kto inny, jak narzeczony Maffashion. Nowy gwiazdor Polsatu w przeszłości również związany był ze znaną blogerką, która działa pod pseudonimem Pani Ekscelencja (tak naprawdę nazywa się Katarzyna Pytel - przyp. red.). Panowie z grupy Abstrachuje zasłynęli przede wszystkim nagraniem, na którym sparodiowali polskich blogerów. Oprócz tego chłopaki w przeszłości byli właścicielami popularnego w Warszawie klubu - Bal. Rafał Masny prowadził także własny kanał na youtube pt. "To już jutro". W przygotowywanych filmach celebryta opowiadał między innymi o nowinkach technologicznych.

 

Rafał Masny postanowił jednak zawiesić swoją karierę youtubera na rzecz telewizji. To będzie jego pierwsza przygoda z tego typu programem. Czy sprawdzi się w tej roli? 

3/4
Lepiej późno niż wcale, show telwizji Polsat
Mat. promocyjne

 

Rafał Masny w programie "Lepiej późno niż wcale" miał bardzo trudne zadanie. Nie dość, że był to jego debiut telewizyjny, to jeszcze musiał dogadać się z czwórką o wiele starszych od niego i bardziej doświadczonych gwiazdorów. Co wyniknie z tego połączenia?

4/4
Rafał Masny opowiedział o uczestnikach programu "Lepiej późno niż wcale"
Instagram

 

Będziecie oglądać "Lepiej późno nić wcale"? Premiera w piątek 14 września o godzinie 21:35 w telewizji Polsat!

Więcej na temat Lepiej późno niż wcale