Lenka Kliment, Jan Kliment Jan Kliment, Lenka Kliment
Lenka Kliment, Jan Kliment
ONS
1/5
Lenka Kliment, Jan Kliment
ONS

Lenka i Jan Klimentowie myślą o powiększeniu rodziny? Małżeństwo tancerzy, znane z "Tańca z Gwiazdami", wzięło udział w programie "The Story of My Life" na antenie Polsatu. Tancerze odpowiedzieli o początkach swojego związku, karierze tanecznej oraz planach na przyszłość. Prowadząca talk-show Katarzyna Montgomery zapytała Lenkę i Jana wprost o to, czy planują dziecko.

 

Zobacz też: Jan i Lenka Klimentowie rozstali się przez okropne plotki! "Zraniłem Lenkę"! Jakiej obietnicy nie dotrzymał?

 

Co odpowiedzieli? Przeczytajcie na kolejnej stronie!

 

Polecamy: "Wszystko było takie prawdziwe i strasznie mnie to bolało" Janek i Lenka Klimentowie w "The Story Of My Life"

2/5
Jan Kliment, Lenka Kliment
ONS

- Myślimy. W przyszłości - odpowiedziała Lenka na pytanie gospodyni show o planowanie potomstwa.

Jan Kliment był nieco bardziej wylewny. Tancerz zaznaczył, że ponieważ jest sporo starszy od swojej żony (15 lat), to decyzja o dziecku nie może być odwlekana w czasie.

- Już coraz więcej lat mam. Wszystko mi się starzeje w środku (śmiech). Niektórych rzeczy nie zwolnię - powiedział Kliment.

Katarzyna Montgomery zapytała, jaka by była reakcja małżonków, gdyby dziecko pojawiło się w ich życiu właśnie teraz. Co odpowiedzieli?

3/5
ONS

- To ja chętnie - powiedział Jan Kliment - Ja już powiedziałem, że ja idę na emeryturę. Lenka może poprowadzić. Ja mogę zrobić przedszkole taneczne na naszym podwórku. Niech oni latają. Ja bym je ogarnął. Na pasek bym wszystkie uwiązał i by dzieciaki tańczyli - zdradził swoje plany tancerz.

A co na to jego żona Lenka?

4/5
ONS

- Ja jako kobieta i to młodsza od niego, chciałabym jeszcze trochę czasu. Ale jak będzie, to nie ma problemu. Nie jest tak, że bym się tego trzymała. Nie hamujemy się - powiedziała Lenka Klimentowa.

5/5
ONS

Zatem czekamy na radosną nowinę! :)

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Jan Kliment