Party Stories
Kuba Wojewódzki
ONS
TV-Show

„Jest tak nielubiany, że w telefonie zaufania doradziliby mu samobójstwo”. O kim mówi Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki i Jarosław Kuźniar to wbrew pozorom dobrze zakolegowany duet. Co prawda na wspólnym śniadaniu i kawie byli ostatnio dwa lata temu, ale Kuba ciągle darzy sympatią byłego prezentera  „Wstajesz i wiesz” w TVN24 i obecnego prowadzącego DDTVN. Kuba sam przyznanaje, że m.in. dlatego, że Kuźniar jest tak samo (jeśli nie bardziej) nielubiany i hejtowany w Internecie.

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Jak opisał Jarosława Kuźniara Kuba Wojewódzki w swoim show?

Kuźniar jest tak nielubiany, ze jakby zadzwonił do telefonu zaufania, zaproponowaliby mu samobójstwo.
 

Kuba nie ukrywa, że to go cieszy, bo nie jest sam, ale jednocześnie podkreśla, że szanuje Kuźniara za jego osobowość i za szczerość. (Pogadali też o Walmarcie i tanim podróżowaniu wg Kuźniara).

 

A Wy za co cenicie Jarosława Kuźniara?

 

Zobacz także: Kulisy przejścia Kuźniara do DDTVN.
 

Kuba Wojewódzki i Jarosław Kuźniar - czyżby wracali ze śniadania?

Jarosław Kuźniar u Kuby Wojewódzkiego

Jarosław Kuźniar

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Kuźniar nie jest zachwycony swoją pracą w DDTVN?
ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar nie chce plotkować o gwiazdach z Agnieszką Jastrzębską
Zaproponował zmiany w programie

To już tydzień  Jarosława Kuźniara w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że dziennikarz nie do końca jest zachwycony swoją nową pracą.  Jak donosi Fakt, dziennikarz już poprosił swoich wydawców, aby nie musiał m.in. plotkować o gwiazdach z Agnieszką Jastrzębską . Kuźniar wolałby również nie pojawiać się w kąciuku kulinarnym DDTVN. Uważa, że plotkowanie czy gadanie nad garnkami mu nie przystoi.  Zupełnie go to nie interesuje i nie chce w tym brać udziału.  W zamian za to deklaruje, że zawsze może się zajmować prowadzeniem przeglądu prasy - zdradza osoba pracująca w programie . Dziennikarz zaliczył w tym czasie wpadkę podczas testu z wiedzy o show-biznesie, oraz dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji . Przejście z TVN24, gdzie Kuźniar od kilku lat prowadził "Wstajesz i wiesz", do DDTVN w niezbyt przyjemnych słowach skomentował nawet Kuba Wojewódzki. W swoim felietonie porównał dziennikarza do Cristiano Ronaldo... Zobacz: Wojewódzki o przejściu Kuźniara do śniadaniówki: "To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm " Myślicie, ze Jarosław Kuźniar przekona się do formuły śniadaniowego programu i weźmie sobie do serca rady Marcina Prokopa, żeby dziennikarz "schował swoje ego do kieszeni" ?  

Jarosław Kuźniar
Eastnews
Newsy
"Musi się nauczyć pracy w duecie!" Kto tak ocenił pracę Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"?

Jak Jarosław Kuźniar radzi sobie jako prowadzący programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN"? Jego transfer z TVN 24 był zaskoczeniem dla wszystkich. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak pochwalił dziennikarza, lecz wytknął mu również pewne niedociągnięcia... Edward Miszczak o przejściu Jarosława Kuźniara do DDTVN Jarosław Kuźniar przeszedł do porannego programu TVN na początku września. Wcześniej dziennikarz prowadził poranki w TVN24, gdzie zajmował się głównie tematyką polityczną. Zmiana ta odbiła się szerokim echem w stacji. Po ponad dwóch miesiącach jego pracy w nowej roli, o to jak radzi sobie dziennikarz, zapytano jego szefa: Świetnie, choć co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym. Pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjonować. Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku. Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał właśnie z tym się wiąże - powiedział Edward Miszczak w wywiadzie dla portalu dziennik.pl Zgadzacie się z tą opinią? Przejście Kuźniara do popularnej "śniadaniówki" skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska. Swoim zdaniem na ten temat podzielił się także Kuba Wojewódzki.   Jarosław Kuźniar w DDTVN z Anną Kalczyńską     Edward Miszczak                  

ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar ofiarą hejtu! Ktoś na samochodzie wydrapał mu brzydkie słowo

Wiedzieliśmy, że wiele osób nie lubi Jarosława Kuźniara . Ale żeby aż tak?! Dziennikarz właśnie pożalił się na swoim Twitterze, że ktoś zarysował mu samochód. Teraz na drzwiach swojego wozu ma wyrdrapane ordynarne słowo. Hejter zaatakował Jarosława Kuźniara Kiedy ktoś rysuje ci tępym narzędziem na drzwiach samochodu napis: KURWA, to jest to jeszcze 'zwykły hejt' czy jednak chory kraj # SzlagByWas - napisał na swoim Twitterze Kuźniar. To, że Kuźniar to kontrowersyjny dziennikarz i prezenter wiadomo nie od dziś. Jego przekonania i poglądy mogą niektórych denerwować, ale od czasu kiedy Kuźniar przeszedł z TVN24 do "Dzień dobry TVN" i stał się bardziej prezenterem lifestajlowym chyba wszyscy liczyli na to, że kontrowersje wokół niego ucichną. Wyczyn hejtera jedna chyba temu zaprzecza. Kiedy ktoś rysuje ci tępym narzędziem na drzwiach samochodu napis: KURWA, to jest to jeszcze 'zwykły hejt' czy jednak chory kraj #SzlagByWas — Jarosław Kuźniar (@jarekkuzniar) October 13, 2015 Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jarosław Kuźniar zmaga się z hejtem pod swoim adresem. Podobnie ciężkie chwile przeżywał, gdy wdał się w dyskusję z widzem, panem Stanisławem, który napisał mu w liście, że jest tak prymitywny, że powinien prowadzić wiejskie imprezy, a nie programy w telewizji. Kuźniar obiecał mu, że jeśli tysiąc widzów napisze tak samo to odejdzie z telewizji! Widzowie listy przysłali, ale Kuźniar nie odszedł. I był zaskoczony, że tak go nie lubią.   Co teraz zrobi dziennikarz ze szkodą? Zobacz: Jarosław Kuźniar pierwszy raz pokazał, że ma dystans do siebie. Czyżby DDTVN go odmieniło?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner