Party Stories
Kuba Wojewódzki o Maffashion
ONS
TV-Show

Kuba kontra blogerka - bitwa na pytania! Kuba Wojewódzki: „Puszczasz się?”, Maffashion „Zaręczyłeś się”?

Odcinek „Kuby Wojewódzkiego” z Maffashion i Igorem Herbutem już teraz można uznać za najbardziej kontrowersyjny. Rozmowa w show dotyczyła m.in. zarobków blogerki modowej oraz tajemnic jej sukcesu w sieci. Na kanapie u Kuby padło również bardzo kontrowersyjne pytanie...

One nie wstydzą się operacji nosa! Zobaczcie, jak wyglądały przed i po. Kayah, Siwiec, Dygant...

Wymiana zdań między Wojewódzkim i Maffashion

Wiele osób wątpi w to, że blogerki modowe osiągnęły sukces dzięki swojej ciężkiej pracy. Dziennikarz nie miał skrupułów i zapytał blogerkę:

Puszczasz się?

Szafiarka była zaskoczona pytaniem. Oczywiście zaprzeczyła, a wtedy dziennikarz powiedział:

To teraz ty zadaj mi jakieś!

Julia Kuczyńska wtedy odparła:

Zaręczyłeś się już?

Kuba szybko uciął dyskusję. Dla niego zaręczyny z Renatą Kaczorku to drażliwy temat. Niesmak po kontrowersyjnym jednak pytaniu pozostał.

 

Zobacz też: Czy Kuba Wojewódzki żartował na temat zaręczyn?

 

Maffashion powinna obrazić się na Kubę za takie pytanie?

 

Kuba Wojewódzki, Maffashion robią sobie selfie
Facebook

 

Maffashion na gali Glamour:

Maffashion w czerwonej kreacji

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maffashion z cienkim szalikiem
TV-Show
Już we wtorek Maffashion będzie świętować urodziny u Kuby Wojewódzkiego! Co dostała od dziennikarza?

W programie Kuby Wojewódzkiego nigdy nie jest nudno, wszystko za sprawą ciekawych gości. Tym razem na kanapie zasiądą Maffashion i Igor Herbut, lider zespołu Lemon.  Dla blogerki data emisji, czyli 22 września, jest wyjątkowa, ponieważ tego dnia będzie obchodziła swoje 28. urodziny. Jaki prezent przygotował dla niej showman? Maffashion u Kuby Wojewódzkiego Julia Kuczyńska już po raz drugi jest gościem w programie dziennikarza. Pierwsza wizyta jednak nie należała do udanych, o czym ona sama wspominała. Kuba zdominował odcinek, a Maffashion ze stresu odpowiadała pojedyńczymi zdaniami. Teraz z pewnością tak nie będzie, a dzięki kwiatom, które otrzymała od Kuby, atmosfera nieco się rozluźniła. A co z tortem i świeczkami? O tym dowiecie się już jutro!   Przypomnijmy:  Wojewódzki do Maffashion: Jesteś biseksualna?​     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); ... czasami naprawdę nie warto tego oglądać ...k. Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  19 września 2015 Maffashion na otwarciu Wola Parku   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN   Igor Herbut na urodzinach Dzień Dobry TVN

Maffashion u Kuby Wojewódzkiego
Newsy
Kuba Wojewódzki dostaje za post na Instagramie 30 tysięcy złotych! A Maffashion? "Słaby jesteś"

O zarobkach blogerek modowych krążą legendy . Maffashion u Kuby Wojewódzkiego nie chciała zdradzić, ile dokładnie zarabia za jeden post na Instagramie. Zrobił to za to sam Kuba! Dziennikarz przyznał, że kiedy zadzwonili do niego reklamodawcy z prośbą o posty sponsorowane, zażądał... 30 tysięcy złotych. I zapłacili! Kuba Wojewódzki zarobił na reklamie 30 tysięcy! To dużo czy mało? Maffashion stwierdziła, że za jeden wpis zarabia nie więcej, niż Wojewódzki. Jednocześnie zaznaczyła, że tak duże pieniądze dostaje za post na Instagramie, a nie całą reklamę, jak zrobił to Kuba: Słaby jesteś! Julia uważa również, że Kuba zasłużył sobie na takie pieniądze: Pracowałeś na to tyle lat, to nie jest tak, że dostałeś je za nic. W tej kwestii dużo do powiedzenia ma również Michał Piróg.   Zobacz:  Michał Piróg za jeden post na Instagramie dostaje nawet... kilkadziesiąt tysięcy euro!   Kuba Wojewódzki i Maffashion świetnie zarabiają w sieci   30 tysięcy złotych to dużo czy mało?

Maffashion u Kuby Wojewódzkiego
AKPA/ONS
Newsy
Maffashion wystąpi u Wojewódzkiego: Jest strach
O czym będą rozmawiać?

Ten rok bez wątpienia należy do blogerek. Show-biznes i świat mediów w końcu odkrył potencjał jaki siedzi w młodych zdolnych dziewczynach, które pisząc o modzie i wrzucając do internetu zdjęcia swoich stylizacji kształtują gusta tysięcy młodych ludzi. Kuba Wojewódzki najwidoczniej przyjrzał się bliżej temu zjawisku, gdyż do jednego ze swoich najbliższych programów zaprosił Julię Kuczyńską . Maffashion informacją na temat tego, że wystąpi w telewizyjnym show dziennikarza, podzieliła się na swoim Facebooku. Z krótkiego wpisu widać, że Julia jest bardzo podekscytowana wizytą w programie Wojewódzkiego . - Aaaaaaaaaaaaaa informuje ;))) jest termin. Kuba W. zaprosił :D <strach> - napisała Kuczyńska. Wizyta na kanapie u Kuby z pewnością przyniesie Maffashion jeszcze więcej popularności. Ciekawe co na temat Julii będzie chciał wiedzieć Wojewódzki? Może namówi ją na udział w jakimś odważnym projekcie? W końcu Maff to bardzo atrakcyjna dziewczyna. Maffashion i inne blogerki podbijają Włochy:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner