Maurycy Popiel w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Marta Gałuszewska w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Czadoman w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Gosia Andrzejewicz w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Filip Gurłacz w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Gwiazdy 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Przed nami kolejna, 13. już edycja popularnego show Polsatu! "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" pojawi się w wiosennej ramówce stacji od marca. Osiem zupełnie nowych gwiazd spróbuje swoich sił i wcieli się w największe osobistości polskiej i światowej muzyki. Kto tym razem wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/8
Maurycy Popiel w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Maurycy Popiel

Aktor zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości”, jak i w „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Olka - młodszego brata Marcina (Mikołaj Roznerski). Maurycy Popiel śpiewa od najmłodszych lat. W dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej. 

2/8
Marta Gałuszewska w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” oraz koncerty w całym kraju.

3/8
Czadoman w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Czadoman

Czadoman, czyli Paweł Dudek, to król dyskotek! Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

4/8
Gosia Andrzejewicz w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Gosia Andrzejewicz

Popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr. Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

5/8
Filip Gurłacz w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Filip Gurłacz

Uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44" Jana Komasy zagrał odważnego powstańca, a w „Powidokach" Andrzeja Wajdy - studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.

6/8
Natalia Avelon w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Natalia Avelon

Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM, wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

7/8
Kamila Boruta w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Kamila Boruta

Jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

8/8
Karol Dziuba w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Mat. prasowe/Polsat

Karol Dziuba

Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto”, zelektryzował fanki  serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.