Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 11
Mat. prasowe

Już za tydzień poznamy zwycięzcę tej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A co działo się w 11. przedfinałowym odcinku show Polsatu? Znów zobaczyliśmy kilka niesamowitych występów. Oklaskiwał je niecodzienny gość - Stanisława Celińska, która była również jedną z bohaterek programu. Zaskoczyli też prowadzący - Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

A jak poszło poszczególnym uczestnikom? Kto tym razem dostał czek na 10 tys. zł? Już za tydzień pula będzie 10 razy większa!

Zobaczcie naszą relację.

Zobacz takżeRod Stewart w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Zobacz, kto się w niego wcielił!

1/10
Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski w trakcie programu wykonali wielki hit poprzedniej dekady "Będę brał Cię"!

2/10
Antek Smykiewicz w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

W 11. przedfinałowym odcinku Antek Smykiewicz wcielił się w Roda Stewarta w piosence „Sailing”. Owację na stojąco otrzymał od Małgorzaty Walewskiej. 

– No tak wspaniale zrobiłeś głos, z takim wyczuciem, tak delikatnie, tyle serca w to włożyłeś, że naprawdę cofnęłam się do moich lat kilkunastu – powiedziała przewodnicząca jury. 

3/10
Kamil Pawelski w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

W Caleba Followilla z Kings of Leon w „Sex On Fire” przeistoczył się Kamil Pawelski. 

– Dzisiejszy występ bardzo udany, trudny ten wokal – powiedział Paweł Królikowski.

4/10
Kazik Mazur  w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Kazik Mazur stał się Bobbym Farrellem z zespołu Boney M. w utworze „Ma Baker”. Po występie stojąc za stołem oklaskiwali go Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski. 

– Masz w sobie takie wielki talent, że wchodzisz na scenę, kocha się ciebie i dajesz ludziom prawdziwą z głębi serca radość. I za to ci bardzo bardzo bardzo dziękuję – chwalił aktora Kacper Kuszewski. 

5/10
Staszek Karpiel-Bułecka w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Staszek Karpiel-Bułecka zmienił się w Stanisławę Celińską w „Atramentowej rumbie”. Za jurorskim stołem wstali wszyscy jurorzy. A Staszkowi wykonania gratulowała sama Stanisława Celińska. 

– Momentami byłeś i Stasią Celińską i sobą i byliście razem oboje tym atramentem zapisani. To coś fenomenalnego, ty jesteś naprawdę lirycznym, pięknym podhalańskim śpiewakiem – komplementował Staszka Paweł Królikowski. 

6/10
Katarzyna Dąbrowska w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Katarzyna Dąbrowska przeistoczyła się w Alice Merton w piosence „No Roots”. 

– Wpadłaś w taki swing. Ten utwór stał się organiczny z twoim ciałem, twoim umysłem, twoim głosem – oceniła Małgorzata Walewska. 

7/10
Marta Wiejak  w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Marta Wiejak wylosowała Kate Bush i jej utwór „Running Up That Hill”. Od jurorów dostała oklaski na stojąco. 

– Powiem ci szczerze po prostu odjęło mi mowę naprawdę po tym twoim występie. Łzy mi tylko poleciały z oczu z  totalnego zachwytu – podsumowała występ Kasia Skrzynecka.

8/10
Ela Romanowska w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Ela Romanowska wcieliła się w Alison Moyet w hicie „Is This Love”.

– Jesteś cudną kobietą, jesteś fantastyczną artystką – powiedział Paweł Królikowski.

9/10
Iga Krefft w odc. 11 Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Mat. prasowe

Iga Krefft zmierzyła się postacią Eddiego Veddera z gdupy Pearl Jam w hicie „Jeremy”.

– Miałaś szansę pokazać, jak bardzo jesteś elastycznym człowiekiem i do jak wielu zadań się nadajesz – powiedziała Małgorzata Walewska. 

10/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 11
Mat. prasowe

Najlepszy był tego wieczoru według jurorów był Staszek Karpiel-Bułecka. Na drugim miejscu znalazła się Marta Wiejak a na trzecim Ela Romanowska. Uczestnicy zgodzili się z tą decyzją i to wokalista Future Folk zwyciężył odcinek. Wygraną - czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk. 

W przyszłym tygodniu, w finałowym odcinku aż o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: Ela Romanowska (315 pkt), Katarzyna Dąbrowska (286), Antek Smykiewicz (284), Kazik Mazur (280). Pozostali: Marta Wiejak (271), Staszek Karpiel – Bułecka (250), Iga Krefft (233) i Kamil Pawelski (193) wystąpią w duetach.

W finałowym odcinku, tak jak zwykle, to sami uczestnicy wybiorą sobie piosenki.