Sławomir w białej koszulce Zosia Nowakowska jako Celine Dion w finale TTBZ Sławomir jako Freddie Mercury w finale TTBZ Joanna Jabłczyńska jako postać z filmu "Maska" w finale TTBZ Kasia Popowska jako Beyonce w finale TTBZ
Sławomir w białej koszulce
1/8
Sławomir w białej koszulce

Za nami siódma edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W finale znalazło się czterech uczestników: Kasia Popowska, Joanna Jabłczyńska, Sławomir i Zosia Nowakowska. Kto poradził sobie najlepiej i z jakimi utowrami gwiazdy zaprezentowały się na scenie?

Zobaczcie, czy zgadzacie się z werdyktem, jaki zapadł w siódmej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Zobacz: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy finalistów show! Kto wygrał dziewiąty odcinek? ZDJĘCIA

2/8
Zosia Nowakowska jako Celine Dion w finale TTBZ

Zosia Nowakowska to pierwsza z finalistek, która zdecydowała się zaprezentować widzom jako Celine Dion i zaśpiewała wzruszający utwór „I surrender”.

 – Jesteś znakomitą artystką. Mam nadzieję, że będziesz miała szanse brać udział w produkcjach, w których oprawa wizualna jak i muzyczna będzie godna Twojego talentu. – powiedziała Małgorzata Walewska.

3/8
Sławomir jako Freddie Mercury w finale TTBZ

Sławomir w finałowym odcinku wystąpił jako legendarny Freddie Mercury i wykonał megahit zespołu Queen „We are the champions”.

Rzucanie się na Freddiego to jest tak naprawdę samobójstwo. Niewielu jest w stanie nawet się zbliżyć do tego króla, którym on jest. Tyle wrażliwości włożyłeś w odtworzenie tej tragicznej, niesamowitej, wspaniałej postaci. Od środka zrozumieć tego człowieka, po to, żeby później każdy ruch, każda poza, każdy dźwięk stawał się taki, jakim on go z siebie wydobył. Bardzo dobry występ. – ocenił Bartek Kasprzykowski.

4/8
Joanna Jabłczyńska jako postać z filmu "Maska" w finale TTBZ

Joanna Jabłczyńska chciała zaprezentować jak najbardziej spektakularną i szaloną metamorfozę oraz zaskoczyć wszystkich. Udało się jej to znakomicie, wystąpiła jako postać z filmu pt. „Maska”, w którym główną rolę grał Jim Carrey. Piosenką „Cuban Pete” rozbawiła niemal do łez publiczność i Jurorów.

Nikt się nie spodziewał, że delikatna Pani mecenas, poukładana jak czekoladki w pudełku, może robić takie rzeczy. Aśka, zrobiłaś coś tak fantastycznego, uwierzyłaś w sztukę po prostu. Twoja mowa końcowa jest fenomenalna, najbardziej spektakularna i najbardziej przekonywująca. I my, jako ława przysięgłych wierzymy Ci w stu procentach. – powiedział rozemocjonowany Paweł Królikowski. 

5/8
Kasia Popowska jako Beyonce w finale TTBZ

Kasia Popowska wystąpiła jako Beyonce! Wokalistka zwyciężyła program!

6/8
Finaliści TTBZ jako One Direction
7/8
Monika Borzym i Krzysztof Kwiatkowski jako Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki w finale TTBZ
8/8
Kuba Świderski i Paweł Jasionowski jako Al Bano i Romina Power w finale TTBZ