Popek Popek i Janja Lesar w 2.odcinku TZG Popek i Janja Lesar Popek
Popek
ONS
1/5
Popek
ONS

Czy Popek ma szansę na zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami"? Raper i zawodnik MMA jest najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem bieżącej edycji tanecznego show Polsatu. Informacja o udziale Popka w programie zaskoczyła zarówno fanów rapera, jak i widzów tanecznego show. Wielu osobom wydawało się, że gwiazdor nie pasuje do konwencji "Tańca z Gwiazdami". Poddawano w wątpliwość również umiejętności taneczne Popka. Jednak, gdy Popek po raz pierwszy zatańczył na parkiecie, okazało się, że wszelkie obawy były całkowicie bezzasadne. Raper doskonale radzi sobie z tańcem towarzyskim. Uzyskuje wysokie noty jurorów oraz coraz większą sympatię wielbicieli show. Czy to oznacza, że ma szansę sięgnąć po Kryształową Kulę?

 

Zobacz też: „Taniec z Gwiazdami”: Popek ma kryzys! "Ta presja go paraliżuje. Chodzi poddenerwowany"

 

Znamy opinię bukmacherów! Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących

2/5
Popek i Janja Lesar w 2.odcinku TZG
ONS

"Super Express" opublikował opinię polskich bukmacherów, którzy są zgodni - Popek ma ogromny potencjał, by wygrać "Taniec z Gwiazdami".

- Popek jest bardzo rozpoznawalny. Potencjał ma bardzo duży, bo zapewne duża część jego fanów muzyczno-sportowych ogląda show i wysyła SMS-y, a trudno wśród jego konkurencji wskazać osobę z podobną liczbą kibiców przed telewizorami. Niektórych uczestników show widzowie Polsatu w ogóle nie kojarzą z aktywności poza tym programem - czytamy na łamach tabloidu.

A jakie noty do tej pory Popek uzyskiwał od jurorów?

3/5
Popek i Janja Lesar

Taneczną partnerką Popka w programie jest Janja Lesar. Parze świetnie idzie! W ostatnim odcinku zdobyli 27 punktów. Wcześniej - 22 i 28 punktów. To całkiem niezły wynik!

4/5
Popek
East News

Talent taneczny Popka zaskoczył nawet jurorów. Już w pierwszym odcinku raper zyskał przychylne opinie.

- Paweł, zdziwiłam się. Nie spodziewałam się, naprawdę. Byłeś dżentelmenem. Twoja córka będzie dumna - Michał Malitowski.

- Jesteś dla mnie największym zaskoczeniem. Potraktowałeś to bardzo poważnie. Zatańczyłeś walc angielski, klasykę tańca. Zatańczyłeś jak Pan Popek - Andrzej Grabowski.

- Z tego co wiem, mówią na ciebie Monster, czyli potwór. A ja muszę Ci powiedzieć, że to było potwornie dobre - Ivona Pavlovic.

5/5
ONS.pl

Popek wygra "Taniec z Gwiazdami"? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Popek