Łukasz Bajorek z programu "Love Island. Wyspa miłości" Alex Morzyńska z "Love Island" Ada Love Island. Wyspa miłości Marcin Love Island. Wyspa miłości
"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

W niedzielę 13 października odbędzie się wielki finał programu "Love Island. Wyspa miłości". Jest to nowy format, który pojawił się w jesiennej ramówce Polsatu. Niemal od razu zyskał rzeszę fanów. Codziennie (z wyjątkiem sobót) widzowie mogli śledzić poczynania uczestników, którzy na początku września zamieszkali w ekskluzywnej willi w Hiszpanii. Ich zadaniem było połączyć się w pary tak, aby stworzyć trwały związek i przekonać wszystkich, że ich uczucie jest szczere. To widzowie zdecydują, który duet ma szansę na prawdziwą miłość po zakończeniu show. Zwycięzcy dodatkowo zgarną 100 tysięcy złotych.

Kto wygra "Love Island. Wyspa miłości"? Spytaliśmy o to uczestników, którzy pożegnali się już z programem. Jakie są ich typy? Zobaczcie poniżej!

1/4
Łukasz Bajorek z programu "Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Kto wygra "Love Island"?

Łukasz Bajorek próbował stworzyć związek z Mariettą. Dziewczyna nie była jednak nim zainteresowana. Przystojny celebryta odpadł z programu. Nie oznacza to, że nadal jest sam. Okazuje się, że miłość czekała na niego w Polsce. Łukasz niedawno ogłosił na Instagramie, że spotyka się ze swoją koleżanką, z którą poznał się... w "Love Island"! 

Po programie poleciałem do Warszawy i zaproponowałem Alex,  żebyśmy się spotkali. Dużo rozmawialiśmy. Wyznaliśmy sobie, że byliśmy sobą zainteresowani i postanowiliśmy spróbować stworzyć jakieś uczucie poza willą. Mamy cały czas kontakt. Piszemy, dzwonimy do siebie, a w najbliższy weekend mamy się spotkać. Już nie możemy się doczekać - zdradził nam Łukasz. 

Zobacz także: Łukasz z "Love Island" opowiedział nam o swojej nowej miłości. Jego wybranka jest bardzo dobrze znana widzom!

Spytaliśmy Łukasza o jego typy, co do zwycięzców "Love Island". Zobaczcie, co nam powiedział!

Wcześniejszym moim typem byli Monika z Pawłem, jednakże odpadli z programu. Teraz typuję, że wygra Marietta z Frankiem. Dlaczego? Uważam, że widzowie bardzo polubili szczególnie Mariettę, od dłuższego czasu jest ich "pupilką". Jest spokojna, miła. A że wykazała zainteresowanie Frankiem, od razu został on zaakceptowany przez widzów. Dodatkowo myślę, że ujawnienie informacji na temat jego dawnej choroby stawia go w dość dobrej pozycji. Ludzie lubią bowiem dobre zakończenia. Mogę się mylić oczywiście, ale takie są moje odczucia - powiedział nam Łukasz Bajorek.

A jakie są typy jego ukochanej? Zobaczcie poniżej!

2/4
Alex Morzyńska z "Love Island"
Instagram

Jak już wspomnieliśmy, Alex Morzyńska związała się ze swoim kolegą z programu, Łukaszem Bajorkiem. W "Love Island" nie było jej to dane. Czy mimo wszystko nadal kibicuje komuś z tego show? Kto według niej wygra?

Moja faworytka odpadła, to była Monika. Marietta - nie jestem jej fanką, bo według mnie trochę wrobiła Łukasza. Nie wierzę też w związek Mikołaja i Sylwii. W tym momencie nie mam faworytów, ale mam nadzieję, że stworzą się jakieś związki po programie, tak jak udało się mi i Łukaszowi - wyznała Alex. 

Zobacz typy pozostałych uczestników "Love Island", którzy pożegnali się już z show. 

3/4
Ada Love Island. Wyspa miłości

Ada Śledź pożegnała się z programem chwilę przed finałem. Podczas jednego z "parowań" jej ówczesny partner, Damian, porzucił ją na rzecz Beaty. Tym samym Ada musiała pożegnać się z programem. Czy ma żal do byłego partnera? A może to właśnie jemu kibicuje najmocniej? 

Wydaje mi się, że program wygra Marietta, ponieważ widać tam szczere uczucie. Chcą poznawać siebie nawzajem i to jest fajne. Mimo że z całego serca kibicuję Sylwii, to jednak w tej kwestii muszę być obiektywna - przyznaje Ada. 

Zaskoczeni?

4/4
Marcin Love Island. Wyspa miłości

Marcin Puciek odpadł z programu "Love Island" w wyniku "przeparowania". Nie udało mu się znaleźć miłości w show Polsatu. Czy mimo wszystko nadal kibicuje swoim kolegom z programu?

Szczerze mówiąc odkąd odpadłem nie oglądam programu. Za bardzo żałuję, że nie mogłem być tam dłużej z nimi. Typując, będę opierał się na tych kilku dniach, które razem z nimi przeżyłem. Według mnie najbardziej lubianą osobą wśród widzów z obecnego grona jest Sylwia. Jednak największe szanse na wygraną ma moja ex (Marietta) z Frankiem. Kibicuję wszystkim, których zdążyłem poznać, ale tak obiektywnie patrząc wydaje mi się, ze to właśnie oni sięgną po zwycięstwo. Jako para są najlepiej odbierani i najbardziej mają się ku sobie - zaznaczył Marcin. 

Podzielacie jego zdanie? A może macie innych faworytów? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Więcej na temat Love Island