Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show

Kto odpadł w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Emocji nie brakowało!

Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami" za nami. Kto odpadł z show Polsatu?

Za nami pierwszy odcinek 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Na parkiecie zaprezentowało się jedenaście całkiem nowych par. Wśród gwiazd nie zabrakło takich nazwisk, jak choćby Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Jędruszczak, czy też czarny koń tej edycji, Julia Wieniawa. Jak wypadli w pierwszym odcinku? I kto musiał pożegnać się z show? Zobaczcie poniżej!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"?

W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" zaprezentowały się wszystkie nowe pary. Michał Malitowski na koniec stwierdził, że poziom w 11. edycji show jest niezwykle wysoki. Faktycznie miał rację, ponieważ każda z gwiazd dała z siebie wszystko. Serca jurorów skradła przede wszystkim Julia Wieniawa, która występuje w parze ze Stefano Terrazzino. Para zatańczyła jive'a i otrzymała najwyższą notę - 26 punktów.

Równie pięknie zaprezentowała się Anna Karwan, która występuje w parze z Janem Klimentem. Oprócz tego jurorów zachwycił także Sylwester Wilk, który mimo swojej niepełnosprawności na parkiecie dał z siebie wszystko. Andrzej Grabowski nie mógł uwierzyć, że sportowiec ma protezę nogi.

Ostatecznie nikt nie odpadł z programu! Niestety, za tydzień z show pożegnają się aż dwie pary!

Która z par podobała się wam najbardziej?

Uczestnicy 11. edycji
East News

 

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
Jurorzy zachwyceni Julią Wieniawą w "Tańcu z gwiazdami". Nawet Iwona Pavlović dała jej wysoką notę
Jak poradziła sobie Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Julia Wieniawa jest typowana na faworytkę programu "Taniec z gwiazdami" . Aktorka świetnie porusza się na parkiecie. W pierwszym odcinku nie dała ponieść się emocjom i pokazała klasę. Jurorzy nie mogli wyjść z podziwu. Zobaczcie, jakie oceny zebrała Julia Wieniawa! Czyżbyśmy oglądali właśnie przyszłą zwyciężczynię "Tańca z gwiazdami 11"? Jak poradziła sobie Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Julia Wieniawa występuje w parze z doświadczonym tancerzem, Stefano Terrazzino. Aktorka nie ukrywała, że cieszy ją taki wybór. Julia Wieniawa doskonale zna dokonania Stefano. Czy u jego boku dojdzie do finału? Wszystko jest możliwe! Julia Wieniawa świetnie radzi sobie na parkiecie, co udowodniła w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Aktorka zatańczyła jive'a i zachwyciła jurorów. Nie ukrywali, że są pod ogromnym wrażeniem jej talentu.  - Zawodowo było - pochwalił Julkę Michał Malitowski.  - Zatańczyłaś naprawdę świetnie - dodał Andrzej Grabowski.  Iwona Pavlović poprosiła ją również, aby nie przejmowała się hejterami i nie poddała się presji otoczenia. Julia i Stefano otrzymali też bardzo wysokie noty. Andrzej Grabowski i Michał Malitowski przyznali im po 9 punktów, z kolei Iwona Pavlović 8.  Kibicujecie tej parze? Julia jest świetnie przygotowana do tego programu!  

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
Julia Wieniawa nie porwała jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?! "Sorry, trochę więcej się od Ciebie spodziewam"
Julia Wieniawa nie porwała jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?! "Sorry, trochę więcej się od Ciebie spodziewam"

Julia Wieniawa to nie tylko uzdolniona aktorka, ale także tancerka! Zapewne wszyscy pamiętają, że już na samym początku wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" , gwiazda zdobyła komplet punktów od jurorów za swoje tango. Jednak w dzisiejszym odcinku jurorom niestety nie do końca przypadł do gustu taniec gwiazdy! Nawet  Andrzej Grabowski przyznał, że poprzednie tańce Julia wykonała lepiej! Zobaczcie. Zobacz także:  Julia Wieniawa w kultowych sneakersach Fila. Ten model to największy trend jesieni 2020! Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Julia Wieniawa tańczy u boku fantastycznego partnera, Stefano Terrazzino. Kiedy aktorka dowiedziała się, że wiosenna edycja show zostaje przerwana z powodu pandemii koronawirusa, nie kryła łez smutku. Strasznie to przeżyłam, płakałam okropnie. [...] Nie mogłam tego przeżyć - powiedziała Julia Wieniawa.  Gwiazda nie wyobrażała sobie, że nie powróci na jesieni do "Tańca z gwiazdami" i nie zatańczy u boku Stefano. Na szczęście wszystkie plany zawodowe udało się pogodzić i znów możemy podziwiać tę wspaniałą parę na tanecznym parkiecie.  Aktorka świetnie radziła sobie na początku wiosennej odsłony programu. A jak poradziła sobie w pierwszym odcinku po półrocznej przerwie? Okazuje się, że dzisiejszy jive nie do końca przypadł do gustu jurorów.  Sorry, trochę więcej się od Ciebie spodziewam - powiedział Michał Malitowski Poprzednie dwa tańce tańczyłaś lepiej, niż tańczysz teraz - stwierdził Andrzej Grabowski Ostatecznie para zdobyła 25 punktów. Wygląda na to, że jurorzy wymagają zdecydowanie więcej od uzdolnionej tanecznie aktorki!  Myślicie, że uda im się dotrzeć do finału?  Tak tańczyli dzisiaj Julia Wieniawa i Stefano...

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto odpadł z programu? Emocjonalny występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka!
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto odpadł z programu? Emocjonalny występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka!

W ostatnim odcinku " Tańca z gwiazdami " emocji nie brakowało! Tydzień temu z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke , a to oznacza, że zostało już tylko sześć   par, które walczyły o zwycięstwo. Wśród nich Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, niedawno zakończyli swój związek. Jak poradzili sobie z występem, który tak wiele ich kosztował? Zobaczcie, kto odpadł z programu i stracił szansę na Kryształową Kulę!  Co jeszcze wydarzyło się w "Dancing with the stars"? Tak prezentowała się punktacja w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"! W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" pojawili się wyjątkowi goście. W pierwszej rundzie uczestnicy zatańczyli bez profesjonalnego tancerza, ale z zaproszoną przez siebie bliską osobą. Sylwia Lipka zachwyciła na parkiecie ze starszym o 6 lat bratem Danielem, ze swoim bratem Marcelem zatańczył też Mikołaj Jędruszczak, a Anna Karwan zdecydowała się na występ z córką Oliwką. Z kolei Julia Wieniawa zaprosiła do duetu swoją mentorkę z dzieciństwa, 75 -letnią p. Teresę.  Parą, która wzbudziła w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" największe emocje byli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed występem poruszyli temat swojego rozstania, które jest dla nich obojga wyjątkowo trudne: Podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu. Ja nie ukrywam, że ją kocham. Z jednej strony jestem smutny, a z drugiej to daje nadzieję. - powiedział Mikołaj Jędruszczak. A Sylwia Madeńska dodała: To rozstanie pokazało tylko, jakim uczuciem go darzę .  W  drugiej części programu pojawiły się bardzo osobiste dedykacje od uczestników dla bliskich osób. Sylwia Lipka taniec zadedykowała...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner