Sanatorium miłości: Zbyszek przytula Janinę
Facebook Sanatorium miłości TVP

Kolejna zmiana emisji "Sanatorium miłości"! Kiedy zobaczymy wielki finał? Ważna wiadomość dla fanów! 

Sanatorium miłości: Zbyszek przytula Janinę
Facebook Sanatorium miłości TVP

Ważna wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości". Okazuje się, że wielki finał zostanie wyemitowany o innej porze niż dwa wcześniejsze odcinki programu! Władze TVP poinformowały właśnie o zmianach dotyczących emisji uwielbianego przez widzów show.

Sprawdźcie szczegóły!

Kiedy finał "Sanatorium miłości"?

Wielki finał "Sanatorium miłości" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę, 7 marca, Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek trzeciego sezonu hitu o poszukujących miłości seniorach. Program ruszył dokładnie 3 stycznia i przez ostatnie kilka tygodni mogliśmy poznać wszystkich uczestników: Halinę, Jadwigę, Teresę, Krystynę, Annę, Janinę, Wiesława, Edwarda, Zbigniewa, Zdzisława, Andrzeja i Władysława. Czy uczestnicy znaleźli miłość w programie? Tego dowiemy się już za kilka dni. Teraz jednak okazuje się, że tuż przed wielkim finałem władze TVP podjęły decyzję o zmianie pory emisji "Sanatorium miłości"!

Program od samego początku był pokazywany w niedziele o godzinie 21:15, jednak dwa ostatnie odcinki (21 i 28 lutego) zostały wyemitowane o godzinę wcześniej, czyli o 20:15. Teraz okazuje się, że wielki finał "Sanatorium miłości" ruszy o dawnej porze. 

Finałowy odcinek  programu Sanatorium miłości, w niedzielę, 7 marca, o 21.15. Zapraszam!- TVP poinformowało podczas emisji przedostatniego odcinka programu.

Bedziecie oglądać finałowy odcinek "Sanatorium miłości"? My z pewnością! 

Jak myślicie, kto zostanie królem i królową turnusu?

Zobacz także: Sanatorium miłości: Halina popłakała się na randce z Wiesławem. Mówiąc to, nie mogła ukryć łez!

Finał "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 7 marca o godzinie 21:15.

Halinka "Sanatorium Miłości"
Mat. prasowe

Oglądaliście trzecią edycję programu?

Jadwiga na randce ze Zdzisławem w Sanatorium miłości

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27