Kinga Wawrzyniak, Klaudia El Dursi
Instagram

Kinga Wawrzyniak oczerniała Klaudię El Dursi w "Top Model"! Teraz cała prawda wyszła na jaw!

Kinga Wawrzyniak, Klaudia El Dursi
Instagram

W 8. edycji "Top Model" bez wątpienia największe emocje wzbudza konflikt pomiędzy dwiema uczestniczkami - Kingą Wawrzyniak i Klaudią El Dursi. Mimo że w poprzednim odcinku wydawało się, że dziewczyny doszły już do porozumienia - wzięły nawet razem udział w jednej sesji, to jednak teraz Klaudia El Dursi znów wróciła do konfliktu i wyznała, o co tak naprawdę pomiędzy nimi poszło! Przeczytajcie więcej poniżej.

Prawda o konflikcie Klaudii i Kingi wyszła na jaw

W nowym, już 8. odcinku "Top Model" uczestnicy wyjechali do Izraela, gdzie musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami. W jednym z nich udział wzięły razem Klaudia El Dursi i Sandra Dorsz. Okazało się, że początkowo Sandra nie lubiła Klaudii przez... Kingę!

– Już wcześniej wiedziałam, że Klaudia jest spoko, chociaż na początku źle ją oceniłam. Jest mi głupio i wstyd za to – wyznała Sandra Dorsz przed kamerą.

Klaudia przyznała z kolei, że była świadoma niechęci Sandry, ale spodobało się jej, że dziewczyna powiedziała jej wprost co myśli. 

- (...) zaimponowała mi, że przyznała się do tego. Okazało się, ze to Kinga jej naopowiadała niefajne rzecz - powiedziała Klaudia.

Między dziewczynami doszło do szczerej rozmowy, dzięki której wszystko wyszło na jaw! Okazało się bowiem, że to Kinga oczernia Klaudię, mówiąc innym uczestnikom show nieprawdę na jej temat!

– Kinga mi powiedziała, że Klaudia specjalnie wylała jej kawę na ubrania podczas zadania – powiedziała Sandra.

– Faktycznie była historia z kawą. Prasowałam rzeczy i postawiłam kawę na szafce. Kinga przyszła i powiedziała, że nie ma dostępu do szuflady, bo ja jej przeszkadzam. Więc zabrałam rzeczy i poszłam, a kubek został. Kiedy ona przyszła, otworzyła szufladę i kawa wleciała do szuflady – wyjaśniał Klaudia.

Spodziewaliście się, że Kinga zrobiła coś takiego? Ciekawe, czy od tej chwili konflikt pomiędzy dziewczynami przybierze na sile? 

Tym razem z "Top Model" pożegnał się Marcin Chowaniak. 

 

Klaudia i Kinga wzięły udział w sesji w 7. odcinku

Dziewczynom poszło całkiem nieźle, udało im się zapomnieć o konflikcie 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co myślicie o naszym wspólnym filmie? Ja mysle ze wyszlo super! @topmodelpolskatvn

Post udostępniony przez Kinga Wawrzyniak (@kinga_wawrzyniak__)

Klaudia El Dursi nie ma łatwego życia w domu modelek

Klaudia El Dursi z "Top Model" nie zawsze była taka piękna?
Instagram

 

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08