Kinga Rusin z mikrofonem Kinga Rusin w białym swetrze Kinga Rusin z mikrofonem Kinga Rusin w długiej sukience Kinga Rusin w rozpuszczonych włosach
Kinga Rusin z mikrofonem
1/5
Kinga Rusin z mikrofonem

Kinga Rusin promuje drugą edycję programu "Agent-Gwiazdy". We wtorek odbyła się konferencja prasowa z udziałem celebrytów, którzy zgodzili się wziąć udział w show. Spotkanie poprowadziła Kinga Rusin, która na to wydarzenie wybrała długą suknię w stylu boho z głębokim dekoltem. Całość uzupełniła białym, wełnianym swetrem i szarymi botkami z odkrytymi palcami.

Dziennikarka jest piękną kobietą, ale ta stylizacja nie należy do udanych. Zdecydowanie pozbylibyśmy się tego swetra, który zaburza proporcje sylwetki i zakrywa bardzo zgrabną figurę Kingi Rusin. A Wam podoba się ta stylizacja?

 

Zobacz: Wiemy, kim są uczestnicy nowego „Agenta”

 

Kiedy rusza druga edycja programu "Agent-Gwiazdy"?

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy" zostanie wyemitowany 14 lutego o godzinie 21.30 na antenie stacji TVN. W show zobaczymy takie gwiazdy jak Edyta Zając, Odeta Moro, Marek Włodarczyk, Tomasz Niecik, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Mateusz Maga, Daria Ładocha, Julia Fabiszewska, Jarosław Kret, Olga Frycz, Michał Będźmirowski. Kto ma największą szansę na wygraną i kto jest tytułowym agentem? Śledźcie koniecznie nową serię show!

 

Zobacz:  Kinga Rusin z córką na spacerze! Iga miała ze sobą BARDZO drogą torebkę. Ile kosztuje? ZDJĘCIA

 

2/5
Kinga Rusin w białym swetrze
3/5
Kinga Rusin z mikrofonem
4/5
Kinga Rusin w długiej sukience
5/5
Kinga Rusin w rozpuszczonych włosach