Monika z Rolnik szuka żony 3 po po programie jednak nie kontynuowała znajomości z Tomaszem. Jak się okazało, rolniczka jednak nie jest sama. Postanowiła dać szansę mężczyźnie, który do niej napisał w programie, ale jednak ostatecznie się w nim nie pojawił. Nowy chłopak Moniki ma na imię Filip i zawodowo zajmuje się jeździectwem, czyli ma taką samą pasję jak Monika. Filip prowadził też stajnie, ale na nich nie zarabiał.

Reklama

Całkiem przypadkiem obejrzałem twój film wizytówkę i przyznam, że oczarowałaś mnie. Jesteś piękną i mądra z wielką pasją i ambicjami. Zgłaszam się do programu, aby móc cię poznać - zaczynał się list Filipa.

Fragment listu Filipa z którym związała się Monika.

Monika jest zachwycona nowym partnerem!

Zobacz także

Spotkaliśmy się, to już trwa. Fajny jest, jest mocny, silny. Mnie program pomógł, choć boczkiem po wyszło. To co chciałam uzyskać w programie to osiągnęła. Życzcie nam tego finału - powiedziała w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony 3".

Widać, że Monika jest zakochana w Filipie Czy czeka nas kolejny ślub za parę miesięcy?

Zobacz także: Co działo się w finale "Rolnik szuka żony"? Tylko jedna para zaręczyła się, a Zbyszek rozstał się z Ireną! RELACJA

Filip nowy chłopak Moniki z Rolnik szuka żony wygląda tak.

Monika ostatecznie nie chciała kontynuować znajomości z Tomkiem. Rolniczka powiedziała, że krzywdzić nie jest przyjemnie, ani prosto, ale z jej strony nie było uczucia do Tomka.

Facebook

Reklama

Czy Monika wyjdzie za mąż za Filipa? Może dowiemy się w świątecznym odcinku programu Rolnik szuka żony.

Reklama
Reklama
Reklama